PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motor kaput üstü dış plastik 2 parça olan sağ taraf

selocan
19/01/2014, 02:23
selam arkadaslar ;
motor kaputunun ustundeki 2 parca olan siyah plastik su fiskiyesinin oldugu sag taraf lazim nereden bulabilirim ve fiyati hakkinda bilgisi olan varmi acaba?
simdiden tum forum arkaslarima tesekkur ederim

ozkancavus5916
19/01/2014, 09:24
75tl tanesi benim ucmustu yeni aldim sen istanbuldasin cikmacilara bak daha ucuza alirsin

byadrenalin
19/01/2014, 11:04
Benimde kopuk o ama pek umursamıyorum :) Önemli bir parça değil :)

ygurbuz
21/01/2014, 11:48
Merhaba Arkadaşlar

Sabah kalktığımda hiç ummadığım kapımın önünde ki aracımın resimde de görüldüğü gibi gece kaput üzerindeki sağ tarafı plastiği sökmüşler.
Bunu yapanların İnsanlıkla alakaları zaten yok , hayvan desem hayvanlara da yazık olur bunlar o sıfata bile giremezler.
kaput üzerinde parmak izilerinden ve çevre kameralardan inş.lah yakalıyacağız.

byadrenalin
21/01/2014, 11:55
Merhaba Arkadaşlar

Sabah kalktığımda hiç ummadığım kapımın önünde ki aracımın resimde de görüldüğü gibi gece kaput üzerindeki sağ tarafı plastiği sökmüşler.
Bunu yapanların İnsanlıkla alakaları zaten yok , hayvan desem hayvanlara da yazık olur bunlar o sıfata bile giremezler.
kaput üzerinde parmak izilerinden ve çevre kameralardan inş.lah yakalıyacağız.

Çok geçmiş olsun. Baya üzücü bir durum. Babamın doblonun da sileceğini çalmışlardı geçen gün. 80 tl verdik servise. Yani 40-50 milyarlık arabalara biniyorlar ama herhangi bir parçasına bir şey oldum mu başkalarının arabasından çalıyorlar. Karaktersizler.

SaLDo
21/01/2014, 11:58
yok artık anasının nikahı yav. bu kadar mı olur arkadaş.

ygurbuz
21/01/2014, 12:11
Çok geçmiş olsun. Baya üzücü bir durum. Babamın doblonun da sileceğini çalmışlardı geçen gün. 80 tl verdik servise. Yani 40-50 milyarlık arabalara biniyorlar ama herhangi bir parçasına bir şey oldum mu başkalarının arabasından çalıyorlar. Karaktersizler.

Saolasın.. Karakterin K si bile yok bu mahlukatlarda...

Mecburen şimdi parça alacağım tanıdık kimse var ise çıkmacı- parçacı yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar...

byadrenalin
21/01/2014, 12:19
Saolasın.. Karakterin K si bile yok bu mahlukatlarda...

Mecburen şimdi parça alacağım tanıdık kimse var ise çıkmacı- parçacı yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar...

İstanbul da İki Telli Atatürk Oto Sanayi çıkmacıların da bir sürü kazalı Punto var. Bir kaç ay önce çıkma güneşlik almıştım. Bu parça kesin vardır orada. Ama tavsiyem önce servisten bir sıfırını öğren ondan sonra git. Çünkü adamlar işin çakalı olmuşlar. Servisin sıfır fiyatının hemen hemen yakınında fiyat veriyorlar. Bilerek gidersen pazarlık yaparken fiyatı daha rahat kırarsın. Ve hemen ilk çıkmacıdan direkt alma. Bütün sanayiyi gez ve en uygun hangisi fiyat verecek araştır. Tekrar geçmiş olsun :)

ozkancavus5916
21/01/2014, 13:20
Parcacica 75 tl gecen hafta ben aldim

ygurbuz
21/01/2014, 13:24
İstanbul da İki Telli Atatürk Oto Sanayi çıkmacıların da bir sürü kazalı Punto var. Bir kaç ay önce çıkma güneşlik almıştım. Bu parça kesin vardır orada. Ama tavsiyem önce servisten bir sıfırını öğren ondan sonra git. Çünkü adamlar işin çakalı olmuşlar. Servisin sıfır fiyatının hemen hemen yakınında fiyat veriyorlar. Bilerek gidersen pazarlık yaparken fiyatı daha rahat kırarsın. Ve hemen ilk çıkmacıdan direkt alma. Bütün sanayiyi gez ve en uygun hangisi fiyat verecek araştır. Tekrar geçmiş olsun :)

Teşekkür Ediyorum.
Dediğin gibi en kısa zamanda Sanayi gezecem inş.lah bulurum.

EMRE ALTINOK
29/01/2014, 22:35
istanbul da böyle şeyler normal artık.. kirli iç çamaşıra tenezzül eder olmuşlar. çöplükteki yırtık çoraba.. otomobil parçası hayli hayli.. bence bu işin ticaretini yapanlar yapıyor. jant satanların jant kapaklarını evsizlere 3-5 kuruş verip çaldırtması, lastikçilerin tinercilere hapçılara para+yemek+yol+ikramiye karşılığında tekerlere sustalı sokturması gibi..