PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : stop lambalarına LED takmak

omerfahri
24/09/2007, 18:14
arka stop lambalarına kırmızı led bağlayıp. arka cama yansıtacaktım. bağlantılarını yaptım. kabloyu stop lambasının oraya kadar getirdim. bağlantısını yaptım LED lambasını. frene bastığımda sürekli yanmasını beklerken. LED yanıp yanıp sönüyor. neden böyle yapıyor fikri olan varmı.

yerliplaka34
24/09/2007, 18:52
led için bi devre falan hazırladıysan ondan kaynaklanıyor olabilir aslında ledle uğraşmak yerine ledli ampüller satılıyor bir örnek resim allta...
fiyatı 8-10 ytl arası

okinen_26
22/12/2007, 09:59
arka stop lambalarına kırmızı led bağlayıp. arka cama yansıtacaktım. bağlantılarını yaptım. kabloyu stop lambasının oraya kadar getirdim. bağlantısını yaptım LED lambasını. frene bastığımda sürekli yanmasını beklerken. LED yanıp yanıp sönüyor. neden böyle yapıyor fikri olan varmı.
dostum aynı sorunu bende yasadım bende mavı led takmak ıstemıstım taktım yanıp yanıp sonmeye basladı sonra sordum sorusturdum bazı ledlerın akım cekme degerlerı farklıymıs bu yuzden sorun yaratıyormus alternatıf mavı bı led aldım duyu falan gırısı bırazdaha farklı yanıp sönme kesıldı sımdı kullanıyorum arkası plastık olan ledler olmuyor baska bır led bulabılırsen sorunu cozebılırsın dıye dusunuyorum

Ah-MeT
22/12/2007, 10:05
walla cogu ledli ampuller hata verior "Mtech" kullanırsanız sorununuz ortadan kalkar
saygılar

femoli
23/12/2007, 14:42
bende görüşümü belirteyim fren lambaları aracın arıza beynine bağlıdır değerden fazla yada az bir akım çekerse otomatik olarak kendini korumaya alıp akımı kesik kesik gönderiyor bu nedenden dolayı da ledler yanıp yanıp söner bu gayet normal ....

BERKAY
23/12/2007, 23:33
ledli ampül en mantıklısı

aykuting
23/12/2007, 23:44
Güzel olur