PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Punto Evo Özelliklerini nasıl öğrenebiliriz..

fatihbugra
06/01/2014, 21:22
bi kaç hafta önce 12 binde dizel Punto Evo sahibi oldum.Uzun araştırmalar sonrası onca pahalı aracın artı para istediği özelliklerin Puntoda standart donanımında olması beni cezbetti ve şimdi ne kadar haklı olduğumu kullandıkca anlıyorum Daa arkadaşım güzel insan ahanda bu noktada benim sorunum çıkıyor meydana.Ben arabayı ikinci el aldım.İlk sahibide fazla kullanamamış.Aracımın fabrika çıkış özelliklerini şase nosuyla ya da başka bir yolla öğrenmem mümkünmüdür.My life modeli die aldım Dynamic olduğunu öğrendim.Bakıyorum 2011 donanımına kah bazıları var bazıları yok.Kendi arabamın fabrika çıkış donanımını nasıl öğrenebilirim konu hakkında yardımcı olursanız çok sevinirim..

hanbjk
06/01/2014, 22:15
Fatih bey hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin. En iyisi bir servise gidip ordan baktırmak olur. Arabayı kaça aldınız acaba?

fatihbugra
07/01/2014, 11:11
30000 lira.arka cam manuel klima analog az donanimli sandik fotolari yoktu.yanina gittigimizde arabanin full olduunu gorduk.start stop yok navigasyon on haziirlik yok dier hersey var sanroof dahil.artik uzunca yillar binerim bu arabaya.servis tek tek soyler ama fabrika cikis donanimini bulabilecegim baska bi yer yok sanirim.

rohan4421
07/01/2014, 11:14
skydom opsiyonel oldugu için versiyonla alakası yok, saydıgınız özellikler mylife versiyonunda olabilir zaten. mylife olup cam tavan olmayan araclarda var

fatihbugra
07/01/2014, 11:38
Ruhsatinda dynamic yaziyor fakat 2011dynamic donaniminin hepsine sajip deol.opsiyonel secimler yapmis ilk sahibi.fakat cikis sekliyle ne var ne yok bilmiyorum.plaka saseyle ogrenme sansida yok

mrfee
07/01/2014, 13:02
mylife modeli puntonuz. klima analog ve arka cam manuel dynamıc evo yok zaten

etikEtEvo
07/01/2014, 13:10
benim aracimda evo fire diynamic skymode cam tavan startstop dijital cift yönlü klima 4 cam otomatik falan filan bunlar mevcut ama snrm camtavan ekstra olarak ekleniyor ayni modeldeki araçlarda olmayabiliyor

fatihbugra
07/01/2014, 15:38
Yanlis anlasildim sanirim.Aracim 2011 model evo punto dynamic.cift bolge klima on arka otomatik cam 4 hava yastigi.bu model puntoya ilk kez biniyorum.dynamic die ruhsatinda yaziyor zAten arac full.Yanliz dynamic modelinde olmasi gerekipte benim arabada olmayan neler var onu ogrenmek istiyorum.Fabrika cikis ozelliklerini.ilk alinan bayii ellerinde satilan araclarin donanimini tuttuklari arsive sahip olmadiklarini soyledi.gitip sanayiye bilgisayara baglatip seceresini cikaracaz.Abs tusu yok start stop tusu yok.bunlar standart deilmi dynamicte.My life olmadiina eminim cunku o modelde olmayip bunda olan ozellik cok.yaw olay iyice anamin mercimek corbasina dondu karisti kisacasi.

emresahin83
07/01/2014, 20:58
ek paket var mı? mesela asist kit? hız sabitleyici varsa var demektir
onun dışında abs vardır, zira tuşu olduğunu hatırlamıyorum. asr, city, start stop, kapı kitleme tuşları vardır.
araç gayet güzel, güle güle kullanın

fatihbugra
08/01/2014, 11:33
Hiz sabitleyici var.teybin uzerinde city ve kapi kitleme tuslari var.Fakat sonraki dugme yeri start stop olmali.nemim aracta yok.abs tusu goruyorum dier araclarda bunda yok.dynamic my life hangisi nasil anlasiliyor.arac cok temiz kilometre yok kullanisli bi araba ma donanimindaki eksikliklrri merak ediyorum.bu yuzden sordum fabrika cikis ozelliklerini nereden ogrenebiliris.kisiye gore donanim degistigi icin her araca ozel donanim kayitli degilmi hicbiyerde.