PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : bütçe hakkında

microab
17/12/2006, 17:40
Aslında her ne kadar bütçeden karşılanmamış olsa da birde domain parası ödeyen civcivx var...

Ona da tekrar burdan teşekkür etmek lazım

elbruz
17/12/2006, 17:57
evet abi bizde senin aracılığınla civcivx teşekkür ediyoruz...

Mısafır
17/12/2006, 18:30
forum ısmının patent hakkı benımmm cem benden once davranıp aldı forumu
hakkımı mahkemede arıyacagımmm... :)
amma tırsmıstım grandepuntotr ısmının alınmıs oldugunu gordugumde
allahtan yabancıda degılmıs :D
hayırlı olsun herkesslere..

h k
17/12/2006, 18:32
arkadaşlar ihtiyaç olursa haber vermeniz yeterli tekrar katkıda bulunuruz.

civcivx
17/12/2006, 20:45
forum ısmının patent hakkı benımmm cem benden once davranıp aldı forumu
hakkımı mahkemede arıyacagımmm... :)
amma tırsmıstım grandepuntotr ısmının alınmıs oldugunu gordugumde
allahtan yabancıda degılmıs :D
hayırlı olsun herkesslere..

Nioahoahoa, keşke çaktırmasaydım birkaç gün bende olduğunu :D

Sanal alemde aklını değil, klavyesini konuşturan kazanır :cool: (Bir WaxDaddy atasözü :D :p )

Mısafır
17/12/2006, 21:43
eheh esseklık bende foruma yazmayıp dırek alsaydım cok super olurdu boyle de tam super olmus :D

Misafir2
18/12/2006, 11:11
evet cıvcıv kardeş çok teşekürler

Misafır
18/12/2006, 13:08
emeği geçen herkese çok teşekkürler .
özellikle de civcivx'e

Misafır
04/01/2007, 13:29
banka hs. numarası var ghost.
oraya adam başı 10 ytl. yatırmıştık.
ayrıca onursal üye olabilmek için de bunu yapmak gerekiyor.

ghost rider
04/01/2007, 14:01
hesap numarası nerde yazılı bulamadım yahu??

Misafır
04/01/2007, 14:56
yönetimden duyurular bölümünde

katkıda bulunmak isteyenler başlığı altında hs. bilgileri var ghost.

oraya yatırabilirsin.

microab
04/01/2007, 16:33

Onursal üye olabilmek adına para yatırılması yanlış.

"Onursal Üye" tabirinin çıkış noktası--para yatıran arkadaşların onursal üye yapılabileceği idi,

Onursal üye olabilmenin şartı, "para yatırmak" gibi bir düşünce ile yola çıkılmamıştı...

Yani şurdan 10 lira yatırayım da onursal üye olayım mantalitesi ile çıkmadı 8O

Masrafların karşılanabilmesi adına para yatırabileceğini belirten arkadaşların "Onursal Üyeliği" söz konusu oldu...

ghost rider
04/01/2007, 18:54
ozzy,işin gerçeği sormadım üye olduğumdan bu yana,arkadaşlar belliki nacizane bişeyler göndermişler,varsa üzerimize düşen bir görev bilgilendirirsen sevinirim...

selamlar

ghost rider
04/01/2007, 22:01
ya onursal üye olmak çok önemli değil benim için,öle bi saplantım da olmaz zaten,önemli olan böyle bir sitenin varlığı ve üye olarak edebimle yazışmak bilgi edinmek bilgi verebilmek,güzel dostluklar kurmaktır,hesaba bende herkesin yatırdığı meblağdan yatıracam,karşılığında onursal üyelik değil, böyle güzel bir sitenin devamlılığının beklentisi olacak...

selamlar

Misafir2
04/01/2007, 22:46
banka hs. numarası var ghost.
oraya adam başı 10 ytl. yatırmıştık.

hocam gerçekten bazen öyle yazıyorsunkı kusura bakma ama okumak dahı gerıyor benı çok talıhsız bır yazı bu ne demek onursallık için para ya ozaman bak çok cıddıyım kaç üye varsa hepsının adına ben 10 ar ytl yatırayım herkes olsun varmı böyle bır olay veya her yenı üyeden alalım 10 ar ytl bakarsın tesadüfi bır saddet zıncırı kurarız ha nasıl olsa son senelerde yeşil sermayeler, saddet zıncırleri, kaynağı bellı olmayan bir suru paravan şirketler var bızde öyle olalım :)) aşk olsun valla hepimiz kardeşiz ya burda ltf ya o sıte kurulurken olan bir ihtıyaçtı eğer bırdaha böyle benzer ihtıyaç olursa emınım hıç kımse sorumluluktan kaçmaz değilmi ama önemlı olan burda gp kardeşliği adına karşılık beklemeden bırşeyler yapabılmek ok insanları yanlış yönlendırımek veya yanlış anlamalarını sağlamak değil 8W 8W

Misafir2
04/01/2007, 22:51
ya onursal üye olmak çok önemli değil benim için,öle bi saplantım da olmaz zaten,önemli olan böyle bir sitenin varlığı ve üye olarak edebimle yazışmak bilgi edinmek bilgi verebilmek,güzel dostluklar kurmaktır,hesaba bende herkesin yatırdığı meblağdan yatıracam,karşılığında onursal üyelik değil, böyle güzel bir sitenin devamlılığının beklentisi olacak...

selamlar

arkadaşım çok teşekur ederım anlayısın ve açıklaman için arkadaşlarımızın bazen talıhsız ve heyecanından kaynaklanan bu tür yanlış ifadelerı olabılıyor onun adına bu durumdan dolayı senden özür dılıyorum unutmayalımkı herkes burda eşit ve kardeş ismının yanında ne yazarsa yazsın hıç önemı yok herkes nerde ne zaman nasıl davranacağını ve sıtenın çıkarlarını gözetiğisürece tabı emınım dığer arladaşlarımda böyle düşünüyordur herkese kucak dolusu sevgiler:8O 8O

Mısafir
05/01/2007, 09:59
un iyi niyetinden benim şüphem yok arkadaşlar. Eminim ki öyle demek istemedi :) Para bu sitede en son mevzusu geçen şey. Sonuçta abidik gubidik lise çocuklarının takıldığı forumlardan diiliz. Allaha şükür herkes işinde gücünde. Üyelerimiz mantıklı ve seviyeli insanlar. Para lazım olursa herhangi bir iş için bir günde tekrar toplanır. (Ve toplandı da zaten ) Dediğim gibi bence şöyle demek istedi. (Sitede onursal üye diye görüp durduğun adamlar site için para yatıranlardı) Bilgi amaçlı.

ORACLE
05/01/2007, 10:11
Benim de un iyi niyetinden hiç şüphem yok.
ında belirttiği gibi o neden onursal üye yazdığını açıklamak istemiştir.
Bu arada vuslat54 kardeş. Dünden beri yazılarına bakıyorumda bu sıralar bozuk bi durum mu var. Sen hiç böyle yazılar yazmazdın. Parlayacağın tuttu sanki.
Sinir yapacak hiç bir durum yok. Neden bu kadar asabisin. Lütfen kendine biraz hakim ol.

Misafır
05/01/2007, 10:18
galiba kullandığım kelimeler amacının dışına çıktı.
yanlış anlamanıza neden olduğum için hepinizden özür diliyorum.

aslında kastettiğim onursal üye olmak için para yatırılması falan değildi.

tabi ki hepimiz ortak bir amaç doğrultusunda bir araya geldik ve de iyiniyet ve anlayış çerçevesinde bu amaca hizmet etmek içini elimizden geleni yapıyoruz.
bu amacı gerçekleştirmeye çalışırken de ortak paylaşım alanı olan sitemizin ve klüp olmamızın gereklerini yerine getirmek için de katlanılan birtakım masraflar da var. birer gp sevdalısı ve gp kardeşi olduğumuz için de sitemize yardım anlamında sorumluluklarımızı yerine getirmeliyiz.
bu sorumluluk gerek manevi gerekse maddi anlamda olmalı.
ben sadece iyi niyetli olarak bunu anlatmaya çalıştım ama yanlış kelimeler kullandığım için de yanlış anlaşıldım.

tekrar hepinizden özür diliyorum.

ayrıca vulas54 arkadaşımın çıkışını da çok sert bulduğumu ifade etmek istiyorum.
sebebine gelince şimdiye kadar diğer arkadaşlarımı geren ve de onları incitecek şeyler yazdığımı hatırlamıyorum ki, bu " bazen öyle şeyler yazıyorsun ki kusura bakma okumak dahi geriyor beni " ve " arkadaşlarımızın bazen talıhsız ve heyecanından kaynaklanan bu tür yanlış ifadeleri oluyor " şeklinde bir çıkışı hakkettiğime inanmıyorum. Yanlış, anlamadan ve dinlemeden çıkış nasıl yapılır, vulas54 arkadaşım herkese gösterdi sağolsun.

mevzu zaten para mevzusu değil. yoksa herkesin diğer arkadaşların ücretini karşılayacak kadar maddi gücü mutlaka vardır ki, kimsenin de böyle bir şeye de ihtiyacı yoktur diye düşünüyorum.

sadece tek ricam insanların genel tutum ve davranışlarının göstergesi olan yazdıklarının tümünün göz önünde bulundurarak değerlendirilmesi ve sadece birkaç kelimeye indirgenerek, o kişinin haksızlığa uğranmasının engellenmesidir.

tekrar hepinizden özür dilerim.

bahcelili_ali
05/01/2007, 11:18
bizde bize dusen neyse yatıralım çorbada tuzumuz bulunsun

civcivx
05/01/2007, 12:07
Sayın arkadaşlar, internet ortamında birşeyler yazmadan önce, hangi konuda olursa olsun, 3 kere düşünüp, 1 kere yazarsak çok daha iyi olur düşüncesindeyim. Yoksa forumu mesajlarla doldurmak çok zor birşey değil. Sözlerim genele yöneliktir. Saygılarla.

ghost rider
05/01/2007, 13:32
işin gerçeği bende tam anlamıyla yıldıraya sitem edilmesini anlayamadım,cümle itibari ile yanlış anlaşılmaya neden olabilir ama yazısında apaçık ortadaki art niyet veya herhangi bir ima yok,benim sadece yersiz bulduğum microab arkadaşımın onursal üye olunma şeklini açıklama gereği duyması ki (hani para yatırayım da onursal üye olayım gibi bişey de demedim)kim olsa yerimde kendini garip bir durumda hissederdi o an sanırım,bence bu tip sorularımızda yetkili arkadaşların açıklama getirmesi doğru olurki ,yanlış yapmadıysam bende yetkili arkadaşım ozzy ye sordum bu soruyu, hiç olmaz ise bu tip bir tartışma ortamı yaratılmamış olur diye düşünüyorum.
Tekrardan çıkış noktası ben olduğum için bu tartışmanın,herkesten özür dilerim ve pazar gününü iple çektiğimi ve gelecek olan tüm değerli arkadaşlarımla tanışma imkanı bulabilmenin heycanını yaşadığımı söylemek isterim..

şuan GP ailesinin temeli atılıyo hal hazırda, ltf unutmayalım yapmak zor yıkmak kolaydır,biz yapıcı taraf olmalıyız her zaman...

selamlar

Misafır
05/01/2007, 14:00
vulas54 ile msn den yazıştık.

gerek o gerekse ben karşılıklı olarak birbirimizden özür diledik.

ben yanlış anlaşıldım, bunda da yanlış kelimeler kullanmam sebep oldu kabul ediyorum.

vulas da galiba biraz gergin bu aralar, iyi niyetini açıkça ifade etti bana.
kendisine de tekrar teşekkür ediyorum.
biz bir aileyiz arkadaşlar.
doğruyu bulana kadar ufak tefek şeyler olur bazen.
önemli olan iyi niyet ve de anlayış.
hepimizin bu olgunluğa sahip olduğu da apaçık ortada.

tüm kardeşlerimden tekrar özür diliyorum.

viva gp kardeşliği.

gurik
05/01/2007, 14:31
gerginlik yaratmanın anlamı yok dostlar. Bu forumda kimsenin kırıcı ve incitici bir söz sarfedeceğini sanmıyorum. Bizler aklı selim insanlar olarak tek bir amaç için toplandık üstelik. Bir gp kardeşliği kumak ve yaşatmak. Tamamen gönülden olan bu girişimin maddi yönü zayıf kalmalı. Bir ihtiyaç anında elbette üzerimize düşeni yaparız. Ben sitenin kurulması sırasında eft yapamadım banka ve mekan işlerim çok karıştı vicdanen rahatsızım. Ama bugün yarın bir eft yapacağım. Onursallık için değil. Tamamen sitemiz için.

microab
05/01/2007, 15:18
@ghost rider
Kardeşlik,ben sana herhangi bir şeyi ima etmişsin gibi bir yaklaşımda bulunmadım,Yıldıray ın bu sitede ne kadar kibar bir arkadaş olduğunu da hemen hemen herkes biliyor sanırım,onun herhangi bir kasıtla yazmadığı da ortada.

Fakat sitenin oluşumu için yapılan yazışmalardan ( DH-MSN) haberdar olmayan birçok üye arkadaş olabileceği düşüncesi ile bir açıklama yapma gereği hissettim-neticede burayı üye olmayan misafirler de okuyor.

Ben;kimin,neyi,nasıl,hangi amaçla yazdığını biliyorum-biliyoruz,fakat bilmeyenler olabileceği için öylesi bir yazı yazma gereği hissettim (en azından kendi adıma)

Tüm bunlara ilaveten,senin gereksiz bulduğun açıklamada kırıcı olmamak-en azından yanlış anlaşılmamak adına 8O smiley kullanmıştım...

ghost rider
05/01/2007, 15:57
ok dir microab kardeşim,görüşlerine saygı duyuyorum ve bence konu artık kapanmalı..

tanışmak görüşmek ümidi ile

selamlar

Misafır
05/01/2007, 16:22
dinleyin arkadaşlar :
size bugün erdi ve benim yaptığımız görüşmeler hakkında güzel bir haberimiz var:
özetliyorum

erdiyilmaz

--------------------------------------------------------------------------------

ArkadaşLar bana maiL geLdi ACA Film Şirketinden. Roportaj yapmak istedikLerini beLirttiLer. (Digiturk / Tofas TV'den) Pazar günü Ümraniye Carrefour Saat 12:00'da orada olunacagını beLirttim.

daha güzeL geLişmeLer oLacak ; )

--------------------------------------------------------------------------------

arkadaşlar biraz önce tofaş gazeteden aradılar beni.
telefonumu tofaştan altuğ arkadaşımızdan almışlar.
arayan kadriye çalışkan dı.

pazar günkü buluşmamız oldukça dikkatlerini çekmiş ve bu konuya bayağı önem veriyorlar.
kendisine pazar günkü planımız hakkında bilgi verdim.
avrupa yakasında oturan üyelerin 11 de maslak opette buluşacağını sonrasında 11.20 gibi yola çıkılacağını ve saat 12.00 da ümraniye carrefourdaki buluşmada neler yapılacağını, gün içerisinde yapmayı planladığımız etkinlikleri anlattım.
aslında maslak opette kaç kişinin buluşacağını bilsem ona kesin sayı da verirdim.
o zaman bizimle beraber yola çıkarlar ve fotoğraf ve video çekimleri carrefoura kadar sürerdi ama kesin sayıyı bilemediğimi ve saat 12 de carrefourda olmalarının daha doğru olacağını söyledim.
carrefourda bizimle kulübümüz ve gp hakkında röpörtaj yapacaklar.
arabaların içinde ve dışında toplu resimlerimizi alacaklar.
video çekimleri yapacaklar ve de çıkışta yine video çekimleri yapacaklarını söyledi.
tüm gün değil ama en az yarım günlerini bize ayıracaklar.

bu sitemiz ve de tüm üyelerimiz için bulunmaz bir fırsat arkadaşlarım.
bu şansı çok iyi değerlendirmeliyiz.

o yüzden istanbuldaki tüm üyelerimizden özellikle rica ediyorum.
lütfen çok geçerli bir mazeretiniz olmadığı sürece gelmemezlik yapmayın.
ayrıca belirtmeliyim ki tunning türkiye de bu buluşma ile ilgileniyor.
ya bir arkadaş gönderecekler ya da buluşmadan sonra resimleri ve pazar günü yapılanları içeren bir yazıyı biz kendilerine göndereceğiz.
onlarda dergide yayınlayacaklar.
bu ayki sayılarında internet siteleri bölümünde bizim sitemize yer vereceğini ve de site hakkında da açıklama yazacağını söylemişti onur bey.

hep birlikte daha ileriye diyorum.

viva gp.

dejavu
05/01/2007, 17:13
şuna eminim ki arkadaşlar hepimiz anlaşılan iyi niyetliyiz bu konu başlığı altında yazılan olumsuz amaçlı bir yazı göremedim.. yazılanlar ve sonrasında verilen cevaplar için hepinize gerçekten çok teşekkür ediyorum.. burda sizin gibi değerli insanlarla gp kerdeşliği yapmak hakkaten gurur verici..
hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum arkadaşlar..
(not: yazılanlar ve ardından verilen cevaplar ve özürler gerçekten çok hoştu bir kez daha sizlerle gurur duyuyorum arkadaşlar.)

Misafır
05/01/2007, 17:29
sağol dejavu.
o tüm arkadaşlarımızın, gp kardeşlerimizin iyiliği ve güzelliği.

ORACLE
05/01/2007, 17:40
Evet arkadaşlar.
Gösterdiğiniz bu hassasiyetten ötürü hepinizi tebrik ediyorum.
Mutlaka arasıra bu tür sürtüşmeler yada tatsızlıklar olabilir.
Önemli olan yapıcı olup bunları bertaraf etmektir.
Sağolsunlar buradaki arkadaşlarda bu konudaki hassasiyetlerini belirterek durumu toparladılar.

otoritec
21/01/2007, 15:40
gereken neyse yapılacaktır...

otoritec