PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Eğer Sende Mutluysan Selam Ver!!!

shoparr_
23/01/2007, 00:00
Arkadaşlar bu reklam kampanyası bizimde biaralar yaptığımız ama artık belki de bıraktığımız SELAMLAŞMA etkinliğini yeniden başlatmak için bir fırsat..Gelin tanıdık olsun olmasın tüm Grandepuntolara selektörle selam verelim..ne dersiniz?

BGRAYS
23/01/2007, 00:20
ben elimden geldigince herkese selektor cakıyorum slm anlamında bı ınsan da cıkıp bı selektor cakmadı acıkcası ..

Linos
23/01/2007, 08:25
Selektör olayını, hatta korna destekli, ben de yapıyorum genelde ama daha karşılığını hiç alamadım :(

Misafir2
23/01/2007, 08:35
+1 babacım

Mısafır
23/01/2007, 09:45
+1905

eakbas
23/01/2007, 10:09
Benden de +1

GP-07
23/01/2007, 10:10
bende her gördüğüm GP'lere sellektör falan atıyorum ama nafile karşılığını alamadım daha..

otoritec
23/01/2007, 12:16
+1903

kadoku
23/01/2007, 16:40
valla ben her gördüğüm puntoya selam veriyorum aslında ama sadece bir kez karşılık alabildim :( oda belkide bizdendi :D bu reklamda iyi fırsat oldu, reklamda verilmek istenen mesajı çok iyi vurgulamışlar, şimdi gördüğüm her Fiat araca selam vermeye başladım :) bi gün fena terslenicez ama hadi hayırlısı bakalım :D

Gkhan
23/01/2007, 22:41
Bende bi kç kere verdim.Adam bana sen ne yapıyon problemlimisin gibisinden bakmaya başlayınca bıraktım.Selamı geçtim geçen gün gp ye yol verdim.İnsan bi teşekkür eder demi.Adam böyle bana baktı baktı gözlerime bende ona bakıyorum gitti ondan sonra..Böyleleri oluncada insanın keyfi kaçıyo

unik06
23/01/2007, 23:07
Bende bi kç kere verdim.Adam bana sen ne yapıyon problemlimisin gibisinden bakmaya başlayınca bıraktım.Selamı geçtim geçen gün gp ye yol verdim.İnsan bi teşekkür eder demi.Adam böyle bana baktı baktı gözlerime bende ona bakıyorum gitti ondan sonra..Böyleleri oluncada insanın keyfi kaçıyo

o yol verdiğin için garipsemiştir durumu 8M

alışık değil ya, insanların yol vermesine, kibarlık yapılmasına.. :)

birden olunca, bünyesi kaldırmamıştır :D

Linos
24/01/2007, 00:26
o yol verdiğin için garipsemiştir durumu

8M 8M 8M

Gkhan
25/01/2007, 18:55
o yol verdiğin için garipsemiştir durumu 8M

8M 8M 8M 8M 8M

SteinGP
13/02/2007, 02:49
abi izmirde werdiysen o yolu kesin bucada olmuştur bucada birine yol verdinmi çok acayip karşılıyo hani böle acaba filan diyo insanlar :)

ABNEW
13/02/2007, 13:47
Benim başıma da geldi bu yol verme olayı bir kaç defa.Yoksa onlar sizmiydiniz:)

uzman
13/02/2007, 15:16
bende yıllar önce kimsenin yol vermediği birisine yol vermiştim, bu seferde karşıdan gelenler yol vermediği için vatandaş tam önümde durdu.(Antalyalılar bilirler,eski havalanı-lara yolu,dar ve işlek bir yoldu) bu arada arkadan gelen sarhoş bir sürücü frenlemesine rağmen bana arkadan çarptı,tabi benimde görmeme rağmen kaçacak yerim kalmamıştı,aynadan gördüğüm için çocuklara sıkı tutunun dedim ve gümm,ön tarafta kapalı,kaçacak yer yok.karşı şerit ve sağ taraf mümkün değil,kazadan sonra öndeki araç kendisi ile ilgisi yokmuş gibi geri kaçtı,az daha adam elimde kalacaktı,bundan sonra yol verirmiyim bilemiyorum.

otoritec
13/02/2007, 15:43
çok duyarsız olmuşuz yaffff... sellektör üstüne bide korna yok abi oralı bile olmuyo vatandaş... enteresan bi okadar da sofistike...

ORACLE
13/02/2007, 15:51
Ben genelde yol veririm. Yol veren herzaman karlı çıkar(yukarıdaki örneği bu sınıfa sokmuyorum :D ) Ancak hakatten insanlar bi acayip olmuş.
Her akşam iş çıkısı en sonunda yola bodozlama dalmak zorunda kalıyorum.
Yönüm itibariyle bulunduğum istikametten ara sokaka vasıtasıyla karşı şeride geçiyorum. Ancak bir Allah ın kulu yol vermiyor. Her akşam iş çıkışı aynı hikaye.
En sonunda burnumu yolun yarısına kadar uzatıyorum. Hala adam kalan boşluktan geçmek için hayvan gibi asılıp geliyor. Ben anlamakta hakatten güçlük çekiyorum. En sonunda bende atlıyorum birinin önüne. Bir gün birisi ortadan girmesse iyidir. Ayrıca dikkatimi çeken diğer bir konu tarfik ışıkları.
Şimdiye kadar kırmızı yandığı halde kırmızıda geçilmeyen hiç bir trafik ışığına rastlamadım??. Hatta kırmızı yeni yanıyor ve ben duruyorum, arkadaki bana durdum diye korna çalışyor. Ulan kırmızı yanıyor deve. Bak gene sinirlendim.

otoritec
13/02/2007, 15:56
Ayrıca dikkatimi çeken diğer bir konu tarfik ışıkları.
Şimdiye kadar kırmızı yandığı halde kırmızıda geçilmeyen hiç bir trafik ışığına rastlamadım??. Hatta kırmızı yeni yanıyor ve ben duruyorum, arkadaki bana durdum diye korna çalışyor. Ulan kırmızı yanıyor deve. Bak gene sinirlendim.

abi +1903 8O ;=))))))

ben de çok yaşadım butip olayları hakikaten yafff zaten dünyanın en hızlı korna çalma rekoru Türklerde biliyosunuz, saniye geçmiyo yaffff sarıdan yeşil görünür görünmez sanki yarımsaat beklemişsin sarıda datttt düttttt ;=)))))) hehe çok komikler yafff :poke: :director:

uzman
13/02/2007, 15:57
hakikaten memlekette DEVE çok fazla maalesef.:oha:

otoritec
13/02/2007, 15:58
bu arada bi arkadaşın plakası DV idi galiba ;=))) alınma nolur aklıma geldi işte... ;=))) 8O8O

Gkhan
13/02/2007, 17:24
Kırmızı ışıkta bekliyorum.Adam sanki saniyemi tutuyor artık alıştımı bilemiyorum yeşil yanar yanmaz korna çalmaya başlıyor.Hadi onu geçtim önümde 3-5 tane araç oluyor, yeşil yanıyo adam basıyo kornaya sanki yer varda ben gitmiyorum yada hayatında araba görmemiş bakıyo bende gp herhal diyo uzay aracı bu uçabilme özelliğide vardır deyip kornaya basıyor.En nefret ettiğim şeydir..

mavigitar
16/02/2007, 12:45
Arkadaşalar geçenlerde bi gp ciye selektör çaktım adam elini kaldırıp selam verdi...ve bir bayan olarak artık bunu yapabilir miyim bilemiyorum : ))

shoparr_
16/02/2007, 12:54
:s16: aman diyim siz yapmasanız daha iyi mi olur ne?:icon_ohmygod:

Gkhan
16/02/2007, 13:00
mavigitar ;

8M 8M 8M

femoli
16/02/2007, 13:48
valla ben etlik te bir gp selam verdim içinde bayan varmış bana sapık gibi bakti korktum hani dedim oda gp bende gp kardeşini görmüş gibi geldi selektör yaptım yada acaba diyorum farlar gözünü aldıda xenon o yüzdenmi öyle yaptı anlamadım galiba öle

Linos
16/02/2007, 13:53
Aman diyeyim, bayan arkadaşlarımız bu işe hiç bulaşmasınlar sonra "GP ailesinden linç girişimi" gibi bir haberle adımız lekelenebilir... :muha: :muha: :muha:

unik06
16/02/2007, 14:19
Aman diyeyim, bayan arkadaşlarımız bu işe hiç bulaşmasınlar sonra "GP ailesinden linç girişimi" gibi bir haberle adımız lekelenebilir... :muha: :muha: :muha:

hehehe..:muha: :muha: :muha:

+1

ABNEW
16/02/2007, 23:09
Bayanlar da kendi arasında yapsınlar o zaman haremlik selamlık:muha: :zuhaha: 8M

Mısafir
17/02/2007, 10:40
Kırmızı ışıkta bekliyorum.Adam sanki saniyemi tutuyor artık alıştımı bilemiyorum yeşil yanar yanmaz korna çalmaya başlıyor.Hadi onu geçtim önümde 3-5 tane araç oluyor, yeşil yanıyo adam basıyo kornaya sanki yer varda ben gitmiyorum yada hayatında araba görmemiş bakıyo bende gp herhal diyo uzay aracı bu uçabilme özelliğide vardır deyip kornaya basıyor.En nefret ettiğim şeydir..

Senin elemanlar iyimiş hocam. İş yerim Dudulluda burada adamlar geri sayımda 2 saniyeyi görünce köklüyolar kornayı. Hatta geçenlerde bi minübüsteydim adam kırmızıda 5-6. sırada olmamıza rağmen durup durur ken kornaya basmaya başladı. Sonrada ulan boş işte geçsenize gibi bi kaç laf etti. Ortalıkta manyak mı yok diyceksiniz. Haklısınız tabi.

kültigin
17/02/2007, 21:07
evet ya sevgili dostlar;
o sarı ışıkta kornayı kökleyenler var ya, sakin mizaçlı biri olarak bilinen beni de çileden çıkarıyor. Kendimi alamayıp zincirleme küfür tamlamaları kuruveriyorum :-)

BGRAYS
17/02/2007, 21:10
benimde en sinir oldugum bu ya 1-2 sanıyeden nolcak ölüyomusun cocuk mu doguruyosun hele ıstanbul trafıgınde bu tahammulsuzluk sabırsızlık hadsafada ..

BGRAYS
01/03/2007, 21:58
yeni gelen arkadaslara bisi sormak istiyorum yapıştırdıgımız stickerları gorupte gelen oldu mu yolda veya trafikte gorup stickerin bi faydası oluyo mu o acıdan merak ettim

microab
01/03/2007, 22:06
(Konuyu dağıtmış gibi olacağım ama affınıza sığınarak yazıyorum.)
Foruma son günlerde katılan arkadaşların çoğu,arama motoru-youtube-google aracılığı ile geldiğini işaretlemiş.
Ben sticker a hiç rastlamadım desem yeridir...

BGRAYS
01/03/2007, 22:09
anladım abi soruyu nereye yazcagımı bilemedim kusuruma bakma yeni bi konu açıpta kirlilik yapmayayım dedim abi 8O

microab
01/03/2007, 22:12
anladım abi soruyu nereye yazcagımı bilemedim kusuruma bakma yeni bi konu açıpta kirlilik yapmayayım dedim abi 8O
Yok Buğra bee yavv,estağfurullah devamm..

Ziyaretçi047
02/03/2007, 02:28
valla ben de bizim burda yapim de iş kavgaya dönmez umarım :D

Mısafir
02/03/2007, 10:49
yeni Stickerların dağıtımı konusunda biraz daha aktif olmak lazım. Ama şu an itibariyle Stickerları bastıran Searchandrescue arkadaşımız forumdan ayrıldığı için biraz sıkıntılı. Uzun süredir elindeki Stickerları bana göndermesini bekliyorum. Gönderdiğinde burada da yaptırmaya başlayacağım. Ama şimdilik elindeki ortalama 100 sticker işimizi görecek. İlk İstanbul buluşmasında (ki 50 araç hedefliyoruz) herkese dağıtılacağından emin olabilirsiniz.

BGRAYS
02/03/2007, 10:52
50 araç mı ? :jawdown:

ABNEW
02/03/2007, 18:45
Benim logoyu görürlerse buraya gelemeyecekleri kesin:icon_smile_big: :naughty: :D

beyazadam
03/03/2007, 12:03
bir selamda benden arkadaşlar.

tangozcan
03/03/2007, 12:39
Mutluuyyum herkese benden çayyy:D

PuNToGiRL
04/03/2007, 02:16
bende gördüğüm puntolara selektör yapıyorum onlarda yaptı hep :)
hatta el sallayanlarda oluyo :)

*C@N*
12/03/2007, 21:28
bende gördüğüm paliolara selam veriyorum :) Yazndan sonrada artık gplere vericez:) Bu arada arada geçen konuyada bir şey eklemek istiyorum bende dün aranıza katıldım arama motoru fln değil teampaliodan öğrenip geldim..Yani başka forum sitelerindede adınız geçiyor haberiniz ola :)

gokhan_genc
15/03/2007, 23:03
Ben her zaman yol veririm.Zaten genelde gezmek için kullandığımdan ve aracı olabildiğince yavaş kullandığımdan yayalara ve bisikletlilere dahil hep yol veren ben olurum.Çünkü gezmek için çıkmışım;yani o anda bem GP min tadını çıkarıyorum.'Bırakayım da onlar geçsin' diyorum.Onlar geçtikten sonra ben GP ile yoluma ve onun tadını çıkarmaya devam ediyorum.
Ben böyle yaparak onlarca kazayı önlediğimi kendi gözlerimle görüyorum.Yol vermemiş olsam kesinlikle kaza olacağına inandığım durumlar çok oldu.Çok şükür yine karlı çıkanlar ben benim gibi yapanlar ve GP dir.2-3 saniye kazanacağıma 2-3 dakika kaybederim;ama gittiğim yere sonunda ulaşırım.
2-3 saniye yoldan kazanacağıma 2-3 dakika kaybetmeyi yeğlerim...

TATARİ@VİP
16/03/2007, 01:52
mutluyum huzurluyum nie slm vermiyorum buyrun ozmn herkese bnden slm :)

matrox
16/03/2007, 01:57
Arkadaşlar

o zaman şöyle bir uygulama yapsak nasıl olur gördüğümüz gp lere yol verelim
sellektör atmak bazen tehlikeli oluyor bayan çıkıyor cins cins bakıyor sanki sellektör atınca ne oluyorsa :(

PuNToGiRL
16/03/2007, 01:59
ben cins cins bakmam :)
evt yol verelim gp lere.
:)

Linos
16/03/2007, 01:59
Arkadaşlar

o zaman şöyle bir uygulama yapsak nasıl olur gördüğümüz gp lere yol verelim
sellektör atmak bazen tehlikeli oluyor bayan çıkıyor cins cins bakıyor sanki sellektör atınca ne oluyorsa :(

Matrox yol vermek daha berbat be abi, direkt küfür et daha iyi :D

femoli
16/03/2007, 09:07
Matrox yol vermek daha berbat be abi, direkt küfür et daha iyi :D

yok daha neler naptınız selektor yap yeter canım (kızsa tanışmak için iyi bir fırsat olur işte) küfür felan çok ayııııp

Lewent
16/03/2007, 11:43
GP' yu aldığımdan beri her gördüğüm Puntodaşıma yapıyorum ben zaten ama herkes oralı olmuyo tabii, böm-böm bakan çok :)

TEZEL PUNTO 45
01/04/2007, 21:08
Iyi Derim.çok Iyi Bir Fikir Doğru Seçim
45 Sz 112-fiat Grande Punto 1.4 Fire 77 Gp Beyaz (salihli-45)

BGRAYS
25/05/2007, 23:25
aksam gelırken sıyah bı puntoyla karsılastık lewent idi galiba smdı plakasına baktım lewent abı kusura bakma acelem oldugu ıcın duramadım 4lulerı yaktım selektor yaptım :) bu stıcker gercekten cok guzel bısı sıtedekı butun uyelerde olması gereken bısı bence trafıkte dırek farkedılıyo .. (burada gunduz caglar abı gormus aradı konustuk abı en kısa zamanda ugrucam yanına ;) )

HKNZHR
26/05/2007, 00:19
adanada selektör falan yapmak bilmem insanlar biraz ters yanlıs anlar :) zaten havalar sıcak deli dana gibi dolaşıyor burdakiler :) ısıklarda 1-2 punto ile yan yana geliyorum genelde bayanlar oluyor bişi diyemiyoruz :D

alperylm
26/05/2007, 00:19
trafikte bana da slm veren arkadaşlar oluyor çok teşekkürler ben çekiniyorum valla yalan olmasın bursaya giderken beyaz bir punto 10 plaklıydı sanırsam yol kenarında dörtlüler yanık duruyordu durdum yardımlık bir durum vardı ufaklığın wc ihtiyacı gelmiş beni tersledi babası ben toz duman bastım gittim

HKNZHR
26/05/2007, 00:29
yarın yolda bi deneyim hergun bi suru punto goruyorum :D bi selam yollayalım bakalım ne olacak dayak yersem ( bagaja bi bezbol sopası koymam lazım ) sorumlusu sizsiniz :D ..

GaladrieL
26/05/2007, 00:30
Walla ben önce bir içeriye göz atıp, tehlikeli bir durum yoksa ve geç kalmadıysam mutlaka selamımı veriyorum puntişlere.. Çoğunda da karşılığını alıyorum.. Özellikle bayan şöförler şirin bi tebessümle karşılıyorlar sağolsunlar..

HKNZHR
26/05/2007, 00:39
valla ablacım anlatılamicak bi durum var ben bugun birine özellikle bir bayana punto icin selam versem.. ön yargı hemen başlıyor aha asılıyor sehir magandası demeye başlarlar... neyse ya deneyelim görelim :)

kadoku
26/05/2007, 09:35
Dün selamıma ilk defa karşılık buldum Üsküdar yönünden Beylerbeyi istikametine giderken karşı yönden gelen mavi bir puntoya sellektör yaptım karşıdan da cevap gelince insan baya mutlu oluyor :heyo:ama bayan sürücü varsa kesinlikle selam vermiyorum ne olur ne olmaz :hiho:

Ziyaretçi047
26/05/2007, 12:52
selam iyidir iyidir de, ben bakıyorum karşıdan punto geliyor tam selam verecem içindeki tipi görüyorum tüm huzurum kaçıyor. bırakın adamın gptr sitesini bilmesini şahinden iyiymiş beaaah diye gezdiğini direk anlıyorsunuz. adana işte ne dicen :)

Linos
27/05/2007, 23:57
Bugün eşimle beraber Beşevler'de giderken, yanımızdan 01 plaka bir punto geçti! Sonra yavaşladı. Işıklarda yanına yaklaştım, baktım içinde gençler var! "Forumdan haberiniz var mı?" dedim. "Var var, ben de üyeyim ama sticker yok!" dedi. Nick'ini sordum, söyledi ama unuttum :( Ben de kendiminkini söyledim. "Haziran'daki buluşmaya gelecek misin?" diye sordu bana. Bana!!! :D "İlla ki" dedim.
Neyse, ışık yandı devam ettik...

İlk defa şahsen tanımadığım bir forum üyesi ile karşılaştım trafikte! Güzel bir enstantane oldu!..

Umarım burayı okur da tekrar haberleşiriz!..

HKNZHR
28/05/2007, 08:48
kim bu adanalılar hadi bakim :) valla dun bitanesine selam verdim adam şoke oldu yüz ifadesinden belli zaten. devam ilkindek arıslık alamadım ama bakalım hergun yollardayız :D

TEZEL PUNTO 45
28/05/2007, 12:35
kımmış o ? ama ınsan gorunce sevınıyo be abı :)

stotinka
13/06/2007, 22:21
bir ve birden fazla selektörde benden arkadaşlar saygılar.

anvil
14/06/2007, 10:49
Bugün eşimle beraber Beşevler'de giderken, yanımızdan 01 plaka bir punto geçti! Sonra yavaşladı. Işıklarda yanına yaklaştım, baktım içinde gençler var! "Forumdan haberiniz var mı?" dedim. "Var var, ben de üyeyim ama sticker yok!" dedi. Nick'ini sordum, söyledi ama unuttum :( Ben de kendiminkini söyledim. "Haziran'daki buluşmaya gelecek misin?" diye sordu bana. Bana!!! :D "İlla ki" dedim.
Neyse, ışık yandı devam ettik...

İlk defa şahsen tanımadığım bir forum üyesi ile karşılaştım trafikte! Güzel bir enstantane oldu!..

Umarım burayı okur da tekrar haberleşiriz!..
bumudur :grup:
https://forum.grandepuntotr.com/members/xander_cage.html

kim bu adanalılar hadi bakim :) valla dun bitanesine selam verdim adam şoke oldu yüz ifadesinden belli zaten. devam ilkindek arıslık alamadım ama bakalım hergun yollardayız :D

hakan geçen pazar günü de senin arabayı gördüm cemalpaşada ama baban kullanıyodu heralde

ufuk61
14/06/2007, 11:00
bende bugü sabah bir gp ye slm verdim ama onda bir karsılık yok hehehe

Linos
14/06/2007, 11:12
bumudur :grup:
https://forum.grandepuntotr.com/members/xander_cage.html

Mümkündür ;) Hatırlamıyorum plakayı...

dagored
14/06/2007, 11:33
Salı günü bilkentte bir puntoya selam veremedim ya, yanarım yanarım ona yanarım... (Bora anladın sen onu )

:happydan::dj2::shutup20::rolleyes:;Ç:evet:::) :cool:

GaladrieL
14/06/2007, 13:54
Salı günü bilkentte bir puntoya selam veremedim ya, yanarım yanarım ona yanarım... (Bora anladın sen onu )

Birilerinin canı dayak istiyor galibaaa :gunsmilie::bash: