PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tutacakta Pas renginde leke

BLUEMAN
23/12/2013, 00:54
Arkadaşlar aracın içinde tutacak kısmında yani tavan bölgesinde pas renginde lekeler belirdi ilk aldığım 3 yıl önce şöför kısmında azıcık olan leke şimdi diğer yolcu kısmında iyice belli oldu bu nedir neyin nesidir aracımın garantisinin bitmesine 10 gün kaldı bir fikir verin ne yapabilirz bu konuda ,garanti konusunda city mod ve kapı gıcırtıları dışında hatırlatmak istediğiniz şeyler varmı lakin dediğim gibi garantim çok kısa bir süre sonra bitecek şu şu sorun çıkarabilir kontraol ettir dediğiniz kronik şeyler varmıdır çok tşk ederim şimdiden .

katip onur
23/12/2013, 11:48
Vay arkadaş ben de oto kuaförüne sövüyodum :D "arabayı temizlediğin ilacına tüküreyim" diye :) detaylı temizlikten çıktıktan sonra da şoför kapısında o lekeler kaldı geçmiyor tamamen, bi nebze geçti..

kadir07
23/12/2013, 11:59
Tavanı yapıştırmak için kullandıkları tutkal akıyor.Tutmaçlar ve tavan lambasının etrafında noktalar şeklinde oluşuyor çoğu puntoda var bu sorun.

mucar
23/12/2013, 12:09
Yanlış hatırlamıyorsam ücretsiz değiştirenler oldu. Garanti kapsamında mıydı, city gibi kronik arıza olduğu için miydi hatırlamıyorum. Araştırın isterseniz.

murathatib
23/12/2013, 12:14
muhtemelen aracınız tavanına bi yerden su alıyodur garanti bitmeden gösterin halletsinler

BLUEMAN
24/12/2013, 00:29
peki garantiden sökülen tavan işi orjinali gibi olacakmı yada sökme esnasında nereden başlıyorlar tavanı çıkarmaya yani alt tavan demek istedim

cdogu
24/12/2013, 01:28
Dosemeyi komple indirip,pas mi korozyon mu yoksa su mu aliyor ona bir bakarlar. Nereden sokuldugu pek muhim degil yani komple doseme degismeli tavanin.

LG-D802 cihazımdan gönderildi

punto_multijet
24/12/2013, 08:58
Arkadaşlar aracın içinde tutacak kısmında yani tavan bölgesinde pas renginde lekeler belirdi ilk aldığım 3 yıl önce şöför kısmında azıcık olan leke şimdi diğer yolcu kısmında iyice belli oldu bu nedir neyin nesidir aracımın garantisinin bitmesine 10 gün kaldı bir fikir verin ne yapabilirz bu konuda ,garanti konusunda city mod ve kapı gıcırtıları dışında hatırlatmak istediğiniz şeyler varmı lakin dediğim gibi garantim çok kısa bir süre sonra bitecek şu şu sorun çıkarabilir kontraol ettir dediğiniz kronik şeyler varmıdır çok tşk ederim şimdiden .

sarımsı lekeler ise tavan döşemesi yapışkanı kusması olabilir. 2 kere değiştirttim tavan döşemesini eğer bahsettiğiniz lekeler onlar ise. fotoğraf koyabilirseniz söylerim size yapışkan kusması mı neyi diye

BLUEMAN
26/12/2013, 00:10
sarımsı lekeler ise tavan döşemesi yapışkanı kusması olabilir. 2 kere değiştirttim tavan döşemesini eğer bahsettiğiniz lekeler onlar ise. fotoğraf koyabilirseniz söylerim size yapışkan kusması mı neyi diye

peki daha önce değiştirmiş olduğunuz tavan döşemesi orjinali gibi oldumu yani ön cam direklerinde değişen ler ile aralık kaldımı ?

punto_multijet
26/12/2013, 05:13
Yok ya ne aralığı? Zaten takılan da orjinal tavan döşemesi. Hazır geliyor takılıyor

GT-P3100 cihazımdan gönderildi

ibooovn
26/12/2013, 13:00
yukardan fitillerden su alıyor tavan sanırım döşemeciye gidin yenisini kaplarlar 200 lira tutuyor...aynı lekeler bir arkadaştada var bende yok allaha şükür

tab
26/12/2013, 18:40
Tavan lambası, tutma yerlerini keskin köşeler ve daha sonra keskin köşeler sarı pas oldu yetkili servis fabrikadan parçayı sipariş verip 4-5 saatte değiştirip teslim etti.

BLUEMAN
27/12/2013, 00:50
Yok ya ne aralığı? Zaten takılan da orjinal tavan döşemesi. Hazır geliyor takılıyor

GT-P3100 cihazımdan gönderildi

bu gün servise gittim duologic vitese bakmaları için bu arada tavanıda sipariş verdiler iç tavan orjinaliyle değişecek cmtsi alacağım bakalım nasıl olmuş olacak