PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Küçükyalı birmot'a (Şebnem Korur) teşekkürler

misafir3
22/09/2007, 15:55
bugün resmen ve kendi isteğim üzerine memnun olmadıgım kırmak oto dan küçükyalı birmota gecmış bulunmaktayım..şebnem hanımla bugün görüstük..herablamla beraber gıttık...suandan ıtibaren bende birmotcuyum burdan herkese duyrulur..

birmotu gezdik görduk gercekten cok ıyı gordum ordakı ızlenımın suanlık bızlerlede ılgılenmelerı cok memnun edıcı ......kendı adıma hayırlı ugurlu olsun ..

herablam(esen) benı yanlız bırakmadıgı ıcın cok tesekkur ederım bıde en kısa zamanda tavlada yenıcem kendısını...unuttum sanam kahvenın acısını alıcam senden ablacım ...sölımmı femoli abimee..

femoli
22/09/2007, 16:36
Sevindim iyi bir servis bulduğunuza küçükyalı birmottan fazla bir şikayet gelmedi umarım bütün servislerimiz artık bir düzelme süreçine girerler senin adına sevindim orhan aysel :)

Bu arada bana söylenmeyecek neymiş onuda özelden paylaşırsan sevinirim:D

06kaymak
22/09/2007, 17:08
Sizin adınıza sevidim.....

misafir3
22/09/2007, 18:19
Sevindim iyi bir servis bulduğunuza küçükyalı birmottan fazla bir şikayet gelmedi umarım bütün servislerimiz artık bir düzelme süreçine girerler senin adına sevindim orhan aysel :)

Bu arada bana söylenmeyecek neymiş onuda özelden paylaşırsan sevinirim:D

mehmet abı b ırıncı herablamdan ızın almam lazım ....ızın verırse solerımm..

misafir3
24/09/2007, 21:56
bugün arabamı 20000 bakımına bıraktım yıne sebnem hanım ellerıne saglık cok guzel ılgılenıyo kendısı ramzandan sonra cayını ıcebılecem ısallah ramazanda ıkramaları gerı cevırıyorum ama ramzandan sonra bol bol cay ıcecez ısalahh..sebnem hanımın pc bı sorun varr ınternetten bızım siteye gıremıyoruz bende anlamıs degılım sebnem hanım kırız gecırecek neden olabılir acabaa biz çözemedık

h k
24/09/2007, 22:06
bende alarm taktırmıştım orada , ilgili insanlar vardı.

bana epey uzak kalıyor , ama alarmı takabilen başka yer bulamadığım için gitmiştim. sağolsunlar dar bir zamanlarında olmalarına rağmen işimi görmüşlerdi.

misafir3
24/09/2007, 22:19
ewet bende ueylerımızden hera nın sayesınde gıttım oraya tanıdım kadroyu gordum gercekten hosuma gıttı menun kaldımyanee bundan sonra ordayım bı aksılık olmazsaaa..

hera
25/09/2007, 09:11
bugün resmen ve kendi isteğim üzerine memnun olmadıgım kırmak oto dan küçükyalı birmota gecmış bulunmaktayım..şebnem hanımla bugün görüstük..herablamla beraber gıttık...suandan ıtibaren bende birmotcuyum burdan herkese duyrulur..

birmotu gezdik görduk gercekten cok ıyı gordum ordakı ızlenımın suanlık bızlerlede ılgılenmelerı cok memnun edıcı ......kendı adıma hayırlı ugurlu olsun ..

herablam(esen) benı yanlız bırakmadıgı ıcın cok tesekkur ederım bıde en kısa zamanda tavlada yenıcem kendısını...unuttum sanam kahvenın acısını alıcam senden ablacım ...sölımmı femoli abimee..
Cumartesiden sonra hiç arabadan inmeyip km yi tamamladın herhalde Orhan :D

Şebnem Hanıma bende teşekkür ediyorum:) ama neden web sitemize girmeiyor anlamış değlim, daha doğrusu neden engelleniyor sitemiz onu anlamadım:realmad:

mehmet abı b ırıncı herablamdan ızın almam lazım ....ızın verırse solerımm..

izin miiii?? :g0000000: ne yaptım acaba :D :D söyle bakalım, bekliyoruz :P

femoli
25/09/2007, 09:27
filitreden dolayı olabilirmi bizim site çoğu zaman cafelerde felan filitreye takılıyor filitre iptal edilince açılıyor :)

hera
25/09/2007, 09:57
Cumartesi günü ekranına baktığımda sitemizin Koç Grubu tarafından güvenlik nedeniyle engellendiğine benzer bir yazı vardı... :(
Sorunu iletmiş, çözerler umarım ve onlarda aramıza gelirler en kısa zamanda :) daha önce girebilyor olup da şimdi giremeleri tuaf..

galkoo
25/09/2007, 09:59
femolinin de dediği gibi bazı firmalarda bazı sitelere erişimi engelleyen filtreler var.bundan birmotta da var.ondan giremiolardır...

misafir3
25/09/2007, 20:40
Cumartesiden sonra hiç arabadan inmeyip km yi tamamladın herhalde Orhan :D

Şebnem Hanıma bende teşekkür ediyorum:) ama neden web sitemize girmeiyor anlamış değlim, daha doğrusu neden engelleniyor sitemiz onu anlamadım:realmad:

izin miiii?? :g0000000: ne yaptım acaba :D :D söyle bakalım, bekliyoruz :P

ozaman sölüyorum olay olay mehmet abı her ablam sebnem hanım ve herablamın kardesı benım karsımda ben oruclu olmama ramen kahve içtiler evet yanlıs duyamdınızz karsımda kahve ıctıler doya doyaa ne canım cektı bı bılsenızzz neyse rmazandan sonra bende doya doya ıcecem ..

femoli
26/09/2007, 09:12
zaten bir deri bir kemik tutarsa dayanamaz o :D:D

Ama yinede çok avıpppp :P:P:P

hera
26/09/2007, 09:35
Kahve sözü verdim, hatta kahveden önce tavla da var :D:D
4-1 :P

misafir3
26/09/2007, 19:18
ohh ne rahatladımya söledım ıcımde kalmadıı herablamdan cok güzel sözler aldım valla tavla oynucaz kahve ıcecezz muhabbet edıceezz dımı ablacım benım..