PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arabamla çukura düştüm

ahdcgg
19/12/2013, 16:15
dün balıkesirden edremite giderken arabayla bi çukra düştüm öle böle değil arabada ne davlumbaz kaldı ne bişe asr esp hil holder pren hidroliği el freni hatası hata vermedik bişe kalmadı balıkesirdeyim aracımı yaptırabileceğim sağlam birileri varmı işten anlayan lütfen yardım edin çok canım sıkıldı arabayla birlikte kendimi yakasım var arabayı çalıştırdığımda motor feci şekilde sallanıyor heleki ilk çalıştırdığımda şanzuman kulağı falan gitmiş olablir plaka lambası yanmaz oldu sorun üstüne sorun çıktı lütfen yardım edin :gun_band: ;( ;( ;(

Evren_c
19/12/2013, 16:18
Kardeş geçmiş olsun. Böyle bir şey olduysa, bana sorarsan şu an aracın nerdeyse orda bırak, kıpırdamasın. Çekici gelsin doğrudan servise götürsün :( Aracı çalıştırarak daha çok zarar verme.

Nasıl bir çukur bu, kaçla giderken düştün?

Arrest
19/12/2013, 16:18
Çok geçmiş olsun motor kulagı yada şanzuman kulagı kopmuş olabilir.. Allah beterinden saklasın Jantıda eğmiş olabilirsin.

ahdcgg
19/12/2013, 16:34
Kardeş geçmiş olsun. Böyle bir şey olduysa, bana sorarsan şu an aracın nerdeyse orda bırak, kıpırdamasın. Çekici gelsin doğrudan servise götürsün :( Aracı çalıştırarak daha çok zarar verme.

Nasıl bir çukur bu, kaçla giderken düştün?teşeşkkür ederim çok da hızlı değildim ama arabam klima tasası dahil her şey verdi canımı öle bi yakıyor ki anlatamam içim giitti sanırım bi 2000- 3000 masraf var :(

görkem koçsan
19/12/2013, 16:35
şaselerede bi baktırın. bizim arkadaşında olmuştu arabsının şasesi kırılmıştı.

görkem koçsan
19/12/2013, 16:36
onunla geçmiş olsun allah beterinden korusun.

ahdcgg
19/12/2013, 16:37
balıkesirde tavsiye edeceğiniz sağlam bi usta varsa oraya götüreceğim yarın lütfen yardım edin

Arrest
19/12/2013, 16:43
balıkesirde tavsiye edeceğiniz sağlam bi usta varsa oraya götüreceğim yarın lütfen yardım edin

Kardeş nasıl bir çukurmuş bu ya hill holder klima kutusu falan ? bildigimiz engebeli bi yola girmişsin takır tukur vurmuş lastikler heralde bi çukurluk birşey değil çukur kümesi gibi birşey bu galiba.. Valla bi yetkili servise gitsen inceletsen ona göre ya yetkili serviste yada serviste yaptır en fazla tespit ücreti verirsin.. Akisleri eğmiş olabilirsin şase ağızları eğilmiş olabilir mmotor kulakların kopmuş olabilir şanzuman kulakların kopmuş olabilir ön takım hasar almış olabilir bi baktırman lazım en saglıklısı yetkili servis yada on numara bi fiat ustası..

ahdcgg
19/12/2013, 16:50
kardeşim logar gibi bişeysi sanırım hem n düştü hem arka yok böle birşey icim hala yanıyor bi abiye bağlattırdım klimada bile 3 tane hata kodu çıktı bir hafta önce bağlattırmıştım hiç bir sorun yoktu o çukurdan sonra arabada oluşmayan hata kalmadı çok pişmanım nasıl düştüm görmedim o çukuru ;( oto gibi bi usta olsada baktırsam...

hanbjk
19/12/2013, 18:03
Geçmiş olsun. Cana gelecek mala gelsin sıkma canını. Parayla yapılacak şeyler bi şekilde yapılır ha erken ha geç. Allah sağlık, sıhhat, huzur versin. Canından kıymetli mi boşver oluruna bırak.

ahdcgg
19/12/2013, 19:22
hepinize çok çok teşekkür ederim elbette öle ister istemez sıkıyorum canımı bide anlayan sağlam bi usta olsa halledebilsek çok sevineceğim

milanbg
19/12/2013, 21:49
Geçmiş olsun. Balıkesirde nerdesin bilmiyorum ama balıkesirden sonra izmir fazla bi mesafe değil eğer araç yürüyorsa gidip geliyorsa yavaş bi biçimde sabah çok erken gündoğarken çıksan öğlen vakti boşa ata ata ın yanında olursun oraya teslim edersin aracı diye düşünüyorum ama yürümüyorsa gitmiyorsa oradaki ustalara emanet edeceksin mecbur :/

ahdcgg
19/12/2013, 22:55
arabam yürür vaziyette yarın ercan oto diye bi yer var mış oraya götüreceğim sağolsun bi abi tavsiye etti yarın bi baktıracağım şanzuman kulağının kopmuş olabileceğini düşünüyorum çukura düşünce bide bütün arıza ışıkları tekerlere gidiyor ucu sanırım tekerlere bakılırsa çözülebilecek türden