PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2012 Punto Easy için USB Giriş

akinbalci
19/12/2013, 08:45
Merhaba Arkadaşlar
2012 model Punto Easy orijinal teyibi için USB girişi eklemenin yolu var mıdır? Ebay de Aux girişinden USB girişine çeviren ürünler gördüm.

Bu konuda çalışma yapmış arkadaşlar var mıdır?

mehmetali412
13/02/2014, 12:26
Merhaba Arkadaşlar
2012 model Punto Easy orijinal teyibi için USB girişi eklemenin yolu var mıdır? Ebay de Aux girişinden USB girişine çeviren ürünler gördüm.

Bu konuda çalışma yapmış arkadaşlar var mıdır?

ben de çok araştırdım ve geçen hafta aldım. Aux adaptörü var sahibinden.com'dan aldım 155tlye. Hem aux girişi, hem flash bellek girişi hem de hafıza kartı girişi var. Ve bence sesi mükemmel çıkartıyor. Cd'den daha iyi diyebilirim ses kalitesi :ryb:

ibooovn
14/02/2014, 21:05
ben de çok araştırdım ve geçen hafta aldım. Aux adaptörü var sahibinden.com'dan aldım 155tlye. Hem aux girişi, hem flash bellek girişi hem de hafıza kartı girişi var. Ve bence sesi mükemmel çıkartıyor. Cd'den daha iyi diyebilirim ses kalitesi :ryb:

hocam nasıl bağladınız ben bağlıyorum soketi en üst sol tarafa takıyorum teybin yüzü size dönükken...birde siyah kablo var masa için sanırım teybe falan deydiriyorum yalnız yine çalıştıramadım usb şarkılarıda cd01 cd02 şeklinde klasörlerde açtım yine çalışmadı

mehmetali412
14/02/2014, 22:32
hocam nasıl bağladınız ben bağlıyorum soketi en üst sol tarafa takıyorum teybin yüzü size dönükken...birde siyah kablo var masa için sanırım teybe falan deydiriyorum yalnız yine çalıştıramadım usb şarkılarıda cd01 cd02 şeklinde klasörlerde açtım yine çalışmadı

dediğim cihazı yakamoz elektronikten aldım. Telefonla aradım kart bilgilerimi verdim aynı gün kargoya verdiler 2 gün sonra elime ulaştı. Tanıdık bi oto elektrikçi var götürdüm onlar 2dkda taktılar ben nasıl yapıldığına bakmadım ama en sağlamı ustası takmalı. Mediaya basarak açılıyo zaten. Ben flash bellekten dinliyorum çünkü telefondan dinlendiğinde şarkıyı değiştiremiyorum hem müzik setinden hem de direksiyondan. Ama flash bellek olunca istediğiniz gibi değişebilirsiiniz direksiyondan bile.