PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Direksiyondaki yumru şişlik

BLUEMAN
15/12/2013, 01:11
Arkadaşlar dün itibariyle city milli 2000 küsür denen o rutin parça değişti şikayetim ara sıra direksiyon sertleşmesi ve sürtünme sesi gibi bir ses gelmesi idi onlarda city motorunu müşteri memnuniyeti adında değiştiler sağolsunlar,fakat sürtme sesine kartuş sesi dediler fakat servise benim söylemeyi unutuğum direksiyon önünde oluşan o bir santim çapında şişlikti bu nedir ne değildir resimlerini attım bu hususta internette fazla birşey bulamadım ne yapmalıyım önemli bir şeymidir yorumlarınızı bekliyorum .Bu arada aracım 2011 model evo

BLUEMAN
15/12/2013, 01:18
ikinci resim dede çok fazla belirli olmuyor ama orada bir santimlik bombeli bir şişlik var servisten aracı almaya gittiğimde araç yıkanmış ve teslime hazırdı o esnada teslim eden arkadaşa sordum ondan birşey olmaz dedi ve ben bunu sizlerle paylaşmak istedim.

Castell
15/12/2013, 01:20
Dİreksiyonun iç kısmında direksiyonunuzu saat 10'u 10 geçe pozisyonunda tutmanız için bu tür çıkıntılar mevcut ancak sizinki iç yerine dışta olmuş sanırım, fotoğraftan tam anlayamadım gerçi............. üretim hatası olabilir?...

BLUEMAN
15/12/2013, 01:36
pek öyle birşey olacağını sanmıyorum işaret gibi birşey değil bu hatta şunuda belirtmek isterim bu çıkıntı benim araçta aldım alalı var yani aracı 2011 de sıfır aldım ve bu çıkıntı mevcuttu diğer taraftan birmot şhowromunda da diğer araçları kontrol ettiğimde doblo ,punto,linea bunlarda da her üç tanesinden birinde mevcuttu o zamandan beri aklımda neden dir şeytan işimidir anlamadım city arızasını söyledik yapıldı ama bunu unutmuşuz ne olurdu bilmiyorum

cdogu
16/12/2013, 02:50
Pek sıkıntı çıkacağını sanmıyorum. Orası çıkabilen bir yer mi emin değilim,öyleyse oturmamış bir tırnak olabilir. Müdahale etmeyin aman :) Showroomdaki diğer araçlarda olması içinizi rahatlatmadıysa servise gösterebilirsiniz.

LG-D802 cihazımdan gönderildi