PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : gp ye blow-off

Bur@k55
22/09/2007, 02:00
arkdsaşlar belki önceden açılmış olabilr böyle bir konu ama özür dileyerek tekrar sormak istiyorum...

benim kafamda bir gp almak var ama tabiki ekonomik olması açısından dizel düşünüyorum. bunula beraber mademki dizel alıcam ozamzan aracıma mutlka blow-off takıcam... geçende eski kasa punto da gördün ve mükemmel bir çuf lama geliyordu....

acaba gp kullanan arkdaşlardan aracına blof-off takan varmı???
ve ses ne düzeyde???

şimşdeden bu konu ile ilgilenen arkdaşlara teşekkür ediyorum....

Auto engineeR
22/09/2007, 02:14
bülent-A taktırmıştı o yardımcı olabilir sana..

forumda ararsan çeşitli bilgiler mevcut

Bur@k55
22/09/2007, 02:29
saol alper kardeş...

Ziyaretçi047
22/09/2007, 04:00
sanırım Bülent sesten memnun ama turbo gecikmesinin artmasından şikayetçi.

Cnyt01
23/09/2007, 00:35
msj yazdıgı saate bak yaa adamın .) arkadasım soruya gelınce ses alınır ama abartı bısy dııl tabı subaruları duyuyorsundur onun ceyregı fln.. bıde bızım usta yaglanıor fln dedı bısy dedı ama turbom yok dıe dınlemedım bıle .)

Bur@k55
23/09/2007, 01:03
saolun arkdaşlar.. ama ben kafaya taktım eğer bi dizel alırsam mutlaka takıcam bu zımbirtıyı... ama kullanların bilgisine ihtiyac var taiki

çok teşekkülrlerrrrrr

biloGP
23/09/2007, 02:21
arkadaşlar cehaletimi mazur görün ama polis blow-off'a bişi diyo mu? geçen önümdeki vw golf'ü durdurdu bişiler konuştular ama uyarmış olabilir mi? yasak mıdır? şimdiden teşekkür ederim..

cewo
23/09/2007, 02:55
öle bi ceza falan yok... yani aslında yapılan tüm modifikasyonlara karşı bi ceza sözkonusu ruhsata işlenmemişlere ama blow-off un ne olduunu bile bilmiyodr ki polis :)
cooper S in sis lambalarına sonradan eklenmiş diyen polistn ne hayır gelir :)
bi gün bi arkadaşı çeviriyo polis dioki bu ne iş söz bunu falan
çocuk dioki yaa abi walla DTM i söktürmeye gidiyorm şimdi
polis cvp veriyo : Ditiemi boşver kanadı sök kanadı :)

Bur@k55
24/09/2007, 01:18
öle bi ceza falan yok... yani aslında yapılan tüm modifikasyonlara karşı bi ceza sözkonusu ruhsata işlenmemişlere ama blow-off un ne olduunu bile bilmiyodr ki polis :)
cooper S in sis lambalarına sonradan eklenmiş diyen polistn ne hayır gelir :)
bi gün bi arkadaşı çeviriyo polis dioki bu ne iş söz bunu falan
çocuk dioki yaa abi walla DTM i söktürmeye gidiyorm şimdi
polis cvp veriyo : Ditiemi boşver kanadı sök kanadı :)

:-)ditiem hııı:-):-)tabi doğru demiş sökün kardeşim sizde kanadı yaww:-) tavuk kanadı ya bu zaten:-):-)

OzzY
24/09/2007, 14:36
Bülent abininki süper çuff luyo

losst
25/09/2007, 21:06
s.a. arkadaslar bende epeydir aranızdaydım ama hayalettim :) nese... bende blow-off taktırmayı düşünmeye basladım yazılanlardan sonra 1,3 90hp aracım ama fiyatı ne kadar acaba birde ben kayserideyim bunu nereye taktırabilirim şimdiden tşk

Bur@k55
27/09/2007, 00:43
s.a. arkadaslar bende epeydir aranızdaydım ama hayalettim :) nese... bende blow-off taktırmayı düşünmeye basladım yazılanlardan sonra 1,3 90hp aracım ama fiyatı ne kadar acaba birde ben kayserideyim bunu nereye taktırabilirim şimdiden tşk

kardeşim blow off öle çok pahalı değil.. hks marka öneririm. yaklaşık fiyat 200$ civarı diye biliyorum... bağlantısı çok karmaşıl değil gibi. ama özel bi işçiliği varmı bilmiyorum...

Ziyaretçi047
27/09/2007, 01:02
Blow-Off taktırmadan önce Bülent abimizin görüşlerinizi almanızı öneriyorum. Kendisi bu yazımı okursa benimle paylaştığı bilgilerini buraya da yazarsa herkes öğrenmiş olur.

Bülent A.
28/09/2007, 10:24
Blow-Off taktırmadan önce Bülent abimizin görüşlerinizi almanızı öneriyorum. Kendisi bu yazımı okursa benimle paylaştığı bilgilerini buraya da yazarsa herkes öğrenmiş olur.

Bülent Abin yaklaşık 2 ay önce almış oduğu Bilgi Paylaşımı Yapmama Kararını uygulamaya devam ediyor.
Uzun bir sürede devam edecek.Soru Sormak isteyenler msn den ulaşabilirler.

viper
28/09/2007, 15:08
Bülent Abin yaklaşık 2 ay önce almış oduğu Bilgi Paylaşımı Yapmama Kararını uygulamaya devam ediyor.
Nedenini öğrenebilirmiyim abi:)

anvil
28/09/2007, 15:11
en güzeli

borisc
31/10/2007, 11:15
arkadaslar dün bursaya gidip monza marka blow-off taktırdım.acıkcası bu kadar ses beklemiyordum. (ara caddede cuf cuf cuf gidiyorum.sokagı dondugum zaman herkesin durup merakla beni beklediğini goruyorum.artık siz tahmin edin sesi) fiyatına gelince 500 ytl.bu bana ozel bi fiyat.normalde 700 e takıyolar..

yvz72
31/10/2007, 12:26
hayırlı olsun kardeş bidahaki buluşmada dinlemek isteriz sesini:)

Ziyaretçi047
31/10/2007, 15:01
hayırlı olsun dostum. çok sevindim.

unik06
31/10/2007, 15:57
hayırlı uğurlu olsun,

hangi moelini taktırdın?

bildiğim kadarıyla 2 ayrı blow-off u vardı monzanın.

Ziyaretçi047
31/10/2007, 18:12
ben de sordum özelden. yarın öğrenip iletecekmiş.

Er-NnN
31/10/2007, 19:58
hayırlı olsun... :)

bu arada bülent abi blow off taktıktan sonra turbo lag ın arttıını sölemişti benzer bi sorunlar karşılaştınız mı ??

cadencepunto
01/11/2007, 01:44
ben bunu araştırdığımda motor için zararlı oldugunu duydum tam bi bilgim yok

borisc
27/11/2007, 23:01
arkadaslar slm..yaklasık 1aydır blow-off u deniyorum.biliyorum sizi biraz beklettim ama yakıt,çekiş ve uzun yoldaki aracın gidisatı için tecrube edinip size doğru bilgi vermek istedim. ilk olarak aracıma taktıgım monza blow-off tan ses acısından cok memnunum!(hks bu kadar iyi değil diyorlar.baskalarının yalancısıyım) sesi İSTANBUL PENDİK BULUSMASINA gelenler duydular.onlarda goruslerini yazabilirler. yakıt acısından hiçbirsey fark etmiyor. fakat çekişte ne yazıkki hissedebilir bi dusukluk var. hatta sokturmeyi dusunmuyorum desem yalan olur. çekişteki düşüklüğün nedenini merak eden arkadaslar internetten arastırıp bulabilir. he sen biliyordun neden taktırdın derseniz ; heves :D cobuk heves edip cabuk sıkılan biriyim. soyle soyliyim cok heves edip aldıgım isotta koltuklarımı soktum. tavsiye olayına gelince: performanstan biraz fedakarlık edebilirim (sadece kalkıslarda) diyen varsa bence bu mukemmel sese deger!mutlaka taktırın!bu arada istanbul-bursa 2kere gidip geldim.hıcbir sorun yasamadım.(sollama vs..)

GP_Ts_Ist
04/02/2008, 01:48
arkadaslar slm..yaklasık 1aydır blow-off u deniyorum.biliyorum sizi biraz beklettim ama yakıt,çekiş ve uzun yoldaki aracın gidisatı için tecrube edinip size doğru bilgi vermek istedim. ilk olarak aracıma taktıgım monza blow-off tan ses acısından cok memnunum!(hks bu kadar iyi değil diyorlar.baskalarının yalancısıyım) sesi İSTANBUL PENDİK BULUSMASINA gelenler duydular.onlarda goruslerini yazabilirler. yakıt acısından hiçbirsey fark etmiyor. fakat çekişte ne yazıkki hissedebilir bi dusukluk var. hatta sokturmeyi dusunmuyorum desem yalan olur. çekişteki düşüklüğün nedenini merak eden arkadaslar internetten arastırıp bulabilir. he sen biliyordun neden taktırdın derseniz ; heves :D cobuk heves edip cabuk sıkılan biriyim. soyle soyliyim cok heves edip aldıgım isotta koltuklarımı soktum. tavsiye olayına gelince: performanstan biraz fedakarlık edebilirim (sadece kalkıslarda) diyen varsa bence bu mukemmel sese deger!mutlaka taktırın!bu arada istanbul-bursa 2kere gidip geldim.hıcbir sorun yasamadım.(sollama vs..)

Nerede ve kaca taktirdin?
Kolayca sokulup eski haline getirilebiliyor mu?
Sadece kalkista mi performans kaybi oluyor?
Bir video cekip koyabilir misin? :kicking0:Sesi merak ediyoruz...

Tskler...

Ziyaretçi047
14/02/2008, 05:05
Video yu bende ısrarla istiyorum. Ve de satmayı düşünürsen alabilirim :)

Seninki şunların hangisi ve aralarındaki farklar felan nedir aceba? Çok para vermek istemiyorum. Bir de bizim araca en iyi uyum sağlayan hangisidir ki?

Turbo Ürünler | ElifTuning.com -Oto Aksesuar-Tuning-Modifiye-Oto Müzik Ses ve Oto Görüntü Sistemleri- (https://www.eliftuning.com/index.php?p=list&k_id=381&kn=Turbo+%DCr%FCnler&kgos=)