PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ayaklara kalörifer ısı vermiyor

BLUEMAN
11/12/2013, 00:52
Arkadaşlar punto evomda digital klimada ayaklara ısı vermek istiyorum ışık yanıyor ancak yine göğüs ısı veriyor bütün kepenkleri kapatıyorum ayaklara sadece yaprak sallayacak kadar bir ısı gidiyor sizlerde de böylemi yardımcı olan arkadaş varsa sevinirim.

06MRT93
11/12/2013, 00:59
aynı sorun arkadaşımın aracında vardı ustaya götürdük ve valflerde sorun olduğunu söyledi yaptırmadan araç satıldı :) büyük bi problem olacağını sanmam eğer aracın garantisi varsa servise götürmenizi öneririm..

celenlee
11/12/2013, 14:24
Yönlendirmeye sağlayan vanalarda problem var. En basitinden vanaya komut veren kablolarda bir temassızlık olabilir.

fatih gorumlu
11/12/2013, 23:23
aynı problem bendede var,sağ taraf ayaklara veriyor ama sol taraf ayaklara vermiyor göğüsten üflemeye devam ediyor birkaç kişiye sordum servise g,tür dedi ama hala götürcem sen çözom bulursan paylaş lütfen

breko52
11/12/2013, 23:30
resetleme yaptınız mı? digital klimanızı bir deneyin
Tam hatırlayamadım da
MONO TUŞU +AUTO TUŞUNA BİR SÜRE BİRLİKTE BASILI TUTUNCA
galiba sıfırlıyordu kendini bi deneyin.

BLUEMAN
13/12/2013, 00:31
arkadaşlar teşekkür ederim sorunla ilgili bu gün servise gittim ilgileniyorlar sağolsunlar iki gün araba kalacak diğer sorunları da var di city direksiyon arıza olma ihtimaline karşın bir de motordan bazen ıslık sesi geliyordu onun için bu gün ve yarın kontrol edip araca bakacaklar yarın akşam aracımı teslim alacağım çok teşekkür ederim .bakalım ne olacak

cihanozdemir84
11/01/2014, 14:50
peteklerı temızletın 50 lıra ;)