PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : OPET (Mehmetçik) LPG Işık Yaktı

celenlee
09/12/2013, 13:23
Bugün Mehmetçik Vakfı Opetten (İstanbul istikametindeki) depoyu doldurdum, doldururken kokusu bile garipti LPG'nin!!

İçimde bunları düşünürken, diğer istasyonlarda bu kadar kokmazken bu niye kokuyor diye, teme bağlandım 100metre sonra IŞIK yandı.

Lambda sensörü uyarısı.
--En büyük ihtimal YAKIT problemi!

daha önce bunun karşı yönündekinden almıştım, ne koku ne de ışık problemi olmuştu. var bir iş....

cdogu
09/12/2013, 15:59
Abo çok seçici olmak,ve hep temiz bulduğun yerden almak lazım. Pompacıların bazıları cinlik yapabiliyor böyle...

LG-D802 cihazımdan gönderildi

malebow
09/12/2013, 16:03
5 yıldır opet Maslak Mehmetcik vakfından alıyorum, herhangi bir sorunla karşılaşmadım.

tayfux
09/12/2013, 16:31
ben Mehmetçik vakfını yakalarsam mutlaka depomu doldururum çok memnunum..şaşırdım siz böyle yazınca..

celenlee
09/12/2013, 18:05
ben Mehmetçik vakfını yakalarsam mutlaka depomu doldururum çok memnunum..şaşırdım siz böyle yazınca..
Daha önce dizel almışlığım var, klasik opet dizeli(bunun dışında bir problem yok)

Dediğim gibi Gebze istikametindeki Opet Mehmetçikten de 20TL'lik bir LPG almışlığım var, onda da sıkıntı yok.

Ama bugün ilk defa İst istikametindeki Opet Mehmetçikten LPG fulledim, kokusundan kıllandım, zaten 200-300 metre gittim teme çıktığımda ışık yandı. Yani yakıttan başka birşey değil.

Sonuçta her iki yöndeki OPET te aynı opet, denk geldi bence.

Opet'ten sürekli LPG alanlara sormak lazım aslında, daha önce başına gelen var mı? Bu benim 2. alışımdı.