PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Benzin göstergesi Oynuyor...

biancoangelo
08/12/2013, 21:28
Arkadaşlar 3 gün önce depoyu doldurma onuruna eriştim. Ancak keşke doldurmasaydım diyorum. Çünki gösterge bi tam dolu gösteriyor kapatıp açtığımda bi çizgi inmiş gösteriyor. Daha sonraki kontağı açısımda yine tam dolu gösteriyor. Sizce neden böyle bi durum oluyor. Yani bi seviniyorum bi üzülüyorum. Sizce ne yapmalıyım.

***Araba alay ediyo sanki zoruma gidiyor yaww '' Hadi fakirsin sen olum yüreğini okşayım biraz der gibi ''***

görkem koçsan
08/12/2013, 22:01
eğim varsa arabayı park ettiğiniz yerde sağa veya sola tek o fakettiriyo normal şartlarda. bu durum yoksa eğer büyük bi ihtimal şamandıra bozuk ya da göstergede sıkıntı olabilir.

celenlee
08/12/2013, 22:02
Yokusta park edince, dediginiz gibi ciddi oynamalar yapiyo, ama duz yolda park ettigimde bu denli bir fark olmuyor.

biancoangelo
09/12/2013, 01:18
Yokusta park edince, dediginiz gibi ciddi oynamalar yapiyo, ama duz yolda park ettigimde bu denli bir fark olmuyor.

Sanırım eğim olayı bendede vuku buldu. haklısınız.

halils2
09/12/2013, 01:30
Anlık değişme yoksa eğimden kaynaklıdır.

mates1907
03/01/2014, 12:56
arkadaşım sürekli benzin çeyrek deponun altında tutuyorsan... şamandıra yağlanmadığından dolayı bunu yapar... benim eski polo aracımdada aynısı vardı... Tamirciye gittim sürekli çeyrek deponun altında tut düzelir dedi ve dediği gibide oldu...

EMRE ALTINOK
05/01/2014, 15:47
eski analog göstergeli tipo lların hız göstergeleri 80 e çıkana kadar devamlı titrerdi.sallanır durudu.buda ona benzer bi arıza olabilir mi ?