PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İlk Çalıştırdığımda Ses

Kaya26
08/12/2013, 18:42
İyi Akşamlar Arkadaşlar Arabamı İlk Çalışdırğımda Cayyk Gibi Bir Ses Geliyor Bu neden Olabilir İkinci Üçüncü Çalışdırığımda Ses gelmiyor Hep İlk Çalışdığında Gelen Ses Çözemedim Soğuk havalar bişeyi Etkilemiş Olabilirmi yardımlarınızı Bekliyorum..

halils2
08/12/2013, 23:38
Marş motoru yapıyordur sesi bakım yapılması gerekir.

fethican
09/12/2013, 10:01
bende de aynı vardı arkadaşın dediği gibi marş motorundan bakım yapıyorlar yağlıyorlar bişey kalmıyor.

crauser34
09/12/2013, 10:42
aynı sorun bendede var :) çok sinir bozucu bir ses arkadaşın dediği gibi sadece ilk çalıştırmada yapıyor sonra yapmıyor acaba soğuklardan mı diye düşündüm ama marş motorundaymış çok zor bir işlemmi

halils2
09/12/2013, 11:37
aracın altına girip marş motorunu sökmeniz gerek elinizden geliyorsa marş motorunu sökebileceğiniz bir kanal varsa yapabilirsiniz. Ama akü kutup başını sökmeyi unutmayın...

kdrrshnn
09/12/2013, 12:36
aracın altına girip marş motorunu sökmeniz gerek elinizden geliyorsa marş motorunu sökebileceğiniz bir kanal varsa yapabilirsiniz. Ama akü kutup başını sökmeyi unutmayın...

marş motorunu sökmek basitmi bide kutup başını sökünce herhangi bir problem olurmu saat haricinde sıfırlama oluyormu bilmediğimden soruyorum maruz görün

halils2
09/12/2013, 12:41
aracın saat teyp yol bilgisayarı sıfırlanır. Sökmek basit mi diye sorduğunuz için bence size göre basit değil, alet edevat gerekli tabi birde söktüğünüz kabloları bağlarken yanlış bağlamamalısınız. Bence sanayide iyi bir elektrikçiye gösterin sizin için daha uygun olacaktır.