PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Havalandırma Kapakçığı

Emurat
07/12/2013, 00:02
Arkadaşlar ön göğüslükteki havalandırma boşluğuna araç parfüm şişesi takarken zarar verdim. Resmi aşağıda mevcut. İçindeki Kapakçıklar artık üstündeki tuşu sağa sola hareket ettirerek kontrol edilemiyor. Sanki yerlerinden çıktılar. Nasıl tamir edebilirim basit birşeymi, kendim yapabilirmiyim? Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Emurat
07/12/2013, 12:07
Yardımcı olabilecek yokmu arkadaşlar?

Arrest
07/12/2013, 12:12
Yardımcı olabilecek yokmu arkadaşlar?

tırnakları cıkmıs olabilir sökebilirsen bi sök bak istersen , kırılmışta olabilir tırnaklar ıo zaman yeni difrizör almak zorunda kalabilirsin. sıfırınıda cok zor bulursun cıkma alır takarsın kırdıysan

halils2
07/12/2013, 12:15
Pek kurcalanan bir parça olmadığı için bilgisi olan azdır. Yerinden çıkartıp bakın tabi elinizden bu tip işler geliyorsa. Olmazsa geri takarsınız.

arenas
07/12/2013, 14:02
onu çıkartmak çok zahmetli.Arkadaşın lineasında aynısı oldu.Ön difüzer çift olarak satılıyo parça,oparda 90-100 lira civarıydı.Arkadaş pahalı diye o kırılan yeri yapıştırttı içten, ama şimdi sabit olarak çalışıyo,hiç bi yere dönmüyo

iPad 'den (https://.com/m?id=1) aracılığı ile gönderildi

Emurat
07/12/2013, 15:45
onu çıkartmak çok zahmetli.Arkadaşın lineasında aynısı oldu.Ön difüzer çift olarak satılıyo parça,oparda 90-100 lira civarıydı.Arkadaş pahalı diye o kırılan yeri yapıştırttı içten, ama şimdi sabit olarak çalışıyo,hiç bi yere dönmüyo

iPad 'den (https://.com/m?id=1) aracılığı ile gönderildi

Hocam peki nasıl çıkardı ön göğüslüğü sökmeden olabiliyormu?

kadir1982
07/12/2013, 23:09
merhaba arkadaşlar benimde havalandırmadaki ızgaralar dağılmıştı söküp yerlerine takabildim fakat teyp sükülerek havalandırma kısmını sökmek gerekiyor

Emurat
08/12/2013, 01:16
merhaba arkadaşlar benimde havalandırmadaki ızgaralar dağılmıştı söküp yerlerine takabildim fakat teyp sükülerek havalandırma kısmını sökmek gerekiyor

Kadir hocam nasıl yaptığını detaylı anlatabilirsen çok iyi olur benim gibi buraları okuyan bir sürü arkadaşında hayır duasını alırsın.

kadir1982
09/12/2013, 00:30
öncelikle teypi sökmen lazım ben sokmek için 4 adet tükenmez kalem içini kullandım deliklere sokmak için civi falanda kullana bilirsin deliklere uygununu bula bilirsen cekmesi kolay olur ben kalem kullandığım için yerinden teyipi çekmek içinde kredi kartını yanlardan sokarak teypi cektim teyp çıktıktan sonra iki adet vida göreceksin yannız vidalar biraz farklı yıldız vida değil onlar söktükten sonra ızgaraların olduğu bölümü söke bilirsin sonrasınıda görünce ne yapacağını anlayacaksın çok zor bir iş değil