PDA

Orijinalini görmek için týklayýnýz : Fm transmitter (aktarým) cihazlarý

fatihhhh
21/09/2007, 09:27
arkadaþlar býrakýn CD lerle felan uðraþmayý. (bizim arabalarda mp3 çalsa bile takýlýyo, atloy CD yi geri vermiyo tam bi bela)
ben ne buldum
Fm Transmitter (Aktarým) Cihazlarý (https://www.hepsiburada.com/department.aspx?categoryID=258076)

çok kullanýþlý aletler.
flash diskete yükle ve bu aletten dinle.
mp3 çalarýna yükle ve bu aletten dinle.
SD kartýna yükle ve bu aletten yükle.
ses kaybý hiç yok çooook kulllanýþlý.
ben dün arkadaþýmýnkini ödünç aldým, çok memnun kaldým, ve dün internetten de sipariþini verdim herkese tawsiye ederim.

Hepsiburada.com | Akıllı Alışveriş Burada | Oto Aksesuar | Fm Transmitter (Aktarım) Cihazları (https://www.hepsiburada.com/department.aspx?CategoryID=258076)
yukardaki link bahsettiðim alet çeþitleri

Hepsiburada.com | Akıllı Alışveriş Burada | Oto Aksesuar | DİGİMAX USB,SD KART GİRİŞLİ MP3 FM BANDINDANSINIRSIZ MP3 KEYFİ 251195 (https://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=258076&productid=otm251195)
bu link ise benim denediðim ve GittiGidiyor Anasayfa - Ýkinci el ve sýfýr elektronikler, bilgisayarlar, koleksiyonlar & fazlasý en ucuz fiyatlarla burada (https://www.gittigidiyor.com/) da benzerini sipariþ verdiðim alet.

herkese tawsiye ederiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimm mmmmmmmmmmmmmmmmm.........
(kahrolmayasýca CD den çok çektim çünkü. en kaliteli cd lere, 8 k yada 4 k gibi en yawaþ þekilde yaktým, sonuna kadar doldurmadým falan filan ama gene de olmadý. CD ler takýlýyo atlýyo ve çýkmýyo aletten yaaa.... :( )

unik06
21/09/2007, 09:59
iyi..güzel de,

iki ayrý bölümde ayný konuyu açman yanlýþ olmuþ!

woyzeck
21/09/2007, 10:07
büyük bir heyecanla yazmýþsýn.ben de bu cihazý ilk bulduðumda bu heyecaný yaþamýþtým AMA bu cihaz çok çabuk arýza yapýyor.ben toplamda 10 kez kullanmamýþýmdýr ve cihaz artýk kullanýlmaz halde.garanti için de þirkte baþvurdum ancak hiçbir cevap alamadým.kullanan biri olarak tavsiye etmiyorum...

Backer
21/09/2007, 10:38
Ewet alet çok çabukk aðrýza weriyoo bu doðru bideee ses kalitesii gerçekten ortadaaa benn track ile mp 3 arasýnda fark yokderken ayný bilgisayarda winampda track windows media playerda mp3 leri dinledim sýraylaa fark çok fazlaaa bu alettedeee ses gerçekten fark ediyoo sonuçta mp3 olarak dinliyoruz...

Korhan
21/09/2007, 11:46
Benim CD çalar 1,5 sene boyunca en ufak bir sorun bile yaþatmadý bugüne kadar bana maþaallah. En bozuk yolda bile sorunsuz çalýþýyor. Bence CD çalarý garantiden deðiþtirtmek en iyi çözüm.
FM transmitterlarda frekans sorunu da yaþanabilir.

medjai
21/09/2007, 11:56
ya ben cd dolduruyorum sýfýr ciziksiz cd ama gel görki 10 parcadan sonra cd lerde cýzýrtý oluyor dedim cd demi sorun yeni cd doldurdum farklý sarkýlar gene ayný sorun cd calar bozuk calmaya baslýyor hata diyor pc takýyorum sorun yok cizik olsa pc dede ayný sorun olur

Cnyt01
21/09/2007, 13:18
bende var bu fm transmitter. ses kalýtesý dusuk. fmde bos yer bulamýor sorun cýkýor radyolar karýsýor. tek ýyý yaný arabada ýpodu sarj edebýlýorm.

erdiyilmaz
21/09/2007, 13:29
kiþiseL fikrim, hiçbir zaman mp3'ün ya da track parçaLarýn ses kaLitesinin yerini tutmayacagý. frekans bozuLmaLarý vs. çok oLacagýndan eminim.

þimdiye kadar mp3 çaLardan yana þikayetim oLmadý. bozuk yoLLarda da çok dinLedim, kötü sonuç aLmadým hiç. mp3'ü takýLan arkadaþLarýn Lazer kafa temizLiði yapmaLarýný ve ne kadar yavaþ cd yazarLarsa yazsýnLar bununLa beraber de kaLiteLi cd kuLLanmaLarýný öneririm. bazý cd'Ler o kadar adi oLuyor ki, özeLLikLe þu tefLon cd diye satýLan simsiyah cdLer, nasýL bir akLa hizmet yapýLdýLarsa, güneþin aLtýnda unutmuþtum bir iki sefer, bir daha cd'yi kuLLanamadým.

Cnyt01
21/09/2007, 13:34
ya pardon bende war demýsým ama bendeký bu diil daha kalýtelýsý, dusun.... beným arabadaký teyp ýcýn blaupunkttan ýpod kablosu aldým ses kalýtesý cd ayarýnda bý eksýlme yok. sene oyle býsy dusun.

anvil
21/09/2007, 13:37
istediðin kadar yavaþ yaz, istediðin kadar kaliteli cd kullan (memorex kullanýyorum), istersen cd'yi tam doldurma, yine de takýlýyo bende.

fatihhhh
21/09/2007, 14:05
bana da en ii CD maxxel dediler.
ve ben 8 k yada 4 k hýzlarla yazdým
olmuyor.
takýlýyor.
bu fm transmitter lerin ömrünün kýsa olduðunu burdan öðrendim ve üzüldüm bakalým benim aparat ne kadar gidecek.
doðuda boþ frekans o kadar çokki, hatta dolu yok desem yeridir o yüzden böyle bi arayýþsa girdim ya. radyo çekmez. cd çalmaz sinir olmuþtum.
bozuluncaya kadar bu aparat en ii çözüm gibi geldi bana.

hakanyigit
10/10/2007, 00:36
bende malesef bu gün o aletlerden aldým hiç ama hiç menun kalmadým umutlarýmý yýktý:) keske bu topiki daha önce görseydimde almasaydým

BB
10/10/2007, 01:53
Alacaksýnýz bir bluetooth-usb interface ne ses bozulcak ne de baþka birþey. Üstelik blaupunkt ürünü olduðu için direksiyon kumandalarýnýz da çalýþacak. Ýster müziði taþýnabilir bellekten dinle istersen bluetooth üzerinden. Telefon görüþmelerinide bluetooh sayisinde teypten yapýyorsun deymeyin keyfine!:X

Cnyt01
10/10/2007, 02:06
Alacaksýnýz bir bluetooth-usb interface ne ses bozulcak ne de baþka birþey. Üstelik blaupunkt ürünü olduðu için direksiyon kumandalarýnýz da çalýþacak. Ýster müziði taþýnabilir bellekten dinle istersen bluetooth üzerinden. Telefon görüþmelerinide bluetooh sayisinde teypten yapýyorsun deymeyin keyfine!:X
super býsy gýbý geldý bý an. nasý býsy bu? acýklarmýsýnz? ben teyp degýstýrýncede kullanabýlecekmýyým. dvd player teyp alýyorum cunku.

BB
10/10/2007, 02:20
Hiç teyp deðiþtirip direksiyondaki kumandalardan olma! Ýþlevi kalmadýktan sonra o düðmelerin orda durmasýnýn da bir anlamý yok! Bu aletle flash belleðine 10 ayrý klasörde 999 tane MP3 atabiliyorsun! Yani haftalarca dinle! Hem direksiyon üzerinden parça deðiþtirerek.

Cnyt01
10/10/2007, 02:38
bende 30 gb ý pod výdeo baglý výdeo klýp ýzlýorm ztn. ama ben dvd player ekranlý teyp alýorm. pioner. o yuzden yoksa teyp guzel okadar kotu dýýl sesý.

cewo
11/10/2007, 13:38
ses kalitesi ii diil bende arkadaþýn arabasýnda dinledim hemde çok ilkel bi teknik gibi geldi çakmaktan sokmalar falanlar :)

09AK
15/10/2007, 14:41
Arkadaþlar merhaba, yarýn bir punto sahibi oluyorum ben de ve bu mp3 çalar baðlama konusuna takmýþ durumdayým. ipod nanom var ve mp3 çalarýmý arabama baðlamak için yaptýðým araþtýrmalarda puntoda herhangi bir mp3 baðlantýsý olmadýðý bilgisine sahiptim. Bunun üzerine mp3 transmitter almak için internette dolaþýrken grande punto sitesinde ipod baðlanabileceðini belirten bir bölüme rastladým. Ýþin aslý nedir bilen var mý acaba?

gökhan_gp01
15/10/2007, 19:11
tabiki cüneytte kullanýyor balupunktun ara kablosu var ondan alabilirsin seste enufak bozulma yok