PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arka kapılar kitlenmiyor?

ozanoz93
29/11/2013, 15:58
arkadaslar sizinde basinigeldimi boyle bir durum ne yapmaliyim servisemi götürmem lazim bilemiyorum.

geçenlerde kumanda calismadi kisa bir sureline kitlemedi kapilari. dedim anahtarla kitliyim on kapilar kitleniyor arka kapilar kitlenmiyor manuel olarak arka kapilar kitlenmiyor baktim bu konuda bilgi sahibi olan varsa bilgilendirebilirmi beni rica etsem

sezerism
29/11/2013, 17:45
Merhaba bendede aynı sorun var kapılardan bir tanesi kilitlenmiyor ,diğer arka kapıda kilitleniyor fakat açılmıyor. ne biçim bir durum ..

ozanoz93
29/11/2013, 17:49
yaa servisi aradim birde arabayi birakican dediler simdi bana, 1 gün kalicakmis araba, bakim yaklasiyor senelik ozaman birakicaz ozaman araci

sagitta
30/11/2013, 19:38
bendede aynı sorun vardı arka kapılardan biri kitlenmiyordu gittim bir kilitciye soktu yagladı baktı ve yerine taktı olmadı care yenisini alacaksın dedi bende araştırdım ve bir yerde de buldum kilidi adam elinde yok ama servisten getirtirim dedi bende getir dedim ve parasını verdim kilit 1 gün sonr geldi adım kilitciye gittim ne hikmetse benim eski kilit calışmaya başlamıştı kapı kıtleniyordu anlayacagınız kilit iadesi olmadıgı icin elimde kaldı bir kilitciye götürüp soktürün yaglatın derim

sezerism
30/11/2013, 22:30
Servisin görevi kilidi inceleyip , düzgün çalışmıyorsa garantiden değiştirmesi gerek ....arabanın garantisi var ise ...
Ama ne yapıyorlar tamir etmeye çalışıyorlar hem kendileri diyor arızalı parçaları tamir etmiyoruz yenisiyle değiştiriyoruz :uzayli2:diyorlar ama ne yaptıklarını bilmiyorlar ...geçen kilit konusunda sorunu ilettim aracıda servise verdim iki saat oldu daha getirmiyorlar sordum araba nerde diye abi az kaldı gelcek sonra kardeşim bunu tamir etmeye çalışmayın garantiden değiştirin dedim biraz mızıkladılar ama kabul etti müşteri hizmetlerini arıcam dedim....