PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : <== Anadoluda İftar Yemeği Katılım Listesi ==>

misafir3
20/09/2007, 13:11
1.orhanaysel (+1kişi)
2.fox41
3.emre
4.bgrays
5.mavipunto
6.borisc
7.ceyms_cem
8.yvz72
9.
10.
listemiz bu sekildedir yarın aksama kadar listeye ekleme yapılacaktır listedeki arkadaşlar yanlarında getıreceklerı kısı sayısınıda eklerlerse sevınırım.

not:istanbul üyelerinin göstermis oldugu ilgi ve alakaya sonsuz teşekkürler...bulusmalara ıştirak eden üyelerimize sonsuz teşekkürler
cuma aksamı gülistan sofrasında listedekı kısıler olarak yerleriniz pazar günü (23 eylül 2007) yapılacak ıftar yemegıne kadar yerlerınız ayrılacaktır ..
saygılarla: istanbul yönetimi...

misafir3
20/09/2007, 17:34
ewet arkadaşlar aramıza alp adlı uyemızde eklenmıstır...sizlerden istegimiz yanınızda esiniz dostunuz kızarkadasınız gelıcekelrse eger onlarıda belırtın ona göre rezervasyon yapılacak ve yerlerınız belırlenmıs sayı ve araclarınızın yerlerıde onlara gore ayarlanacaktır.. saygıalrla..

emre
21/09/2007, 14:55
orhan kardeşim bak 2dir cem abiyi unutuosun vallaben kırılıorum ayıp :D

hera
21/09/2007, 15:18
arkadaşlar,
pazar günü iftar yemeğine katılamayacağım :( Kardeşim bu gece İstanbul'a geliyormuş :)pazar gecesi dönecekmiş... ailecek yemek yiyebileceğimiz iki akşamımız olacak yani :) kendisini birkaç ayda bir sadece haftasonları görebilyoruz :( anlayışla karşılayacağınızı düşünüyorum...

misafir3
21/09/2007, 15:33
orhan kardeşim bak 2dir cem abiyi unutuosun vallaben kırılıorum ayıp :D

valla emre ısteyerek ve bılınclı olmuyoryaa kopya yapmıstı ilk listayı yapmısım özur dılerım senden cem abıden hemn ılgılanmısısn zaten sag olasın

arkadaşlar,
pazar günü iftar yemeğine katılamayacağım :( Kardeşim bu gece İstanbul'a geliyormuş :)pazar gecesi dönecekmiş... ailecek yemek yiyebileceğimiz iki akşamımız olacak yani :) kendisini birkaç ayda bir sadece haftasonları görebilyoruz :( anlayışla karşılayacağınızı düşünüyorum...

herabla cok uzucu bı haber buu sımdı dıcemlkı kardesınde gelsın onun ıcınde ıyı olur dıcem ama sen kabul edermısın o var neyse artık nasıp degılmıs ılgın ıcın yıne tesekkkurlerr..

hera
21/09/2007, 15:37
herabla cok uzucu bı haber buu sımdı dıcemlkı kardesınde gelsın onun ıcınde ıyı olur dıcem ama sen kabul edermısın o var neyse artık nasıp degılmıs ılgın ıcın yıne tesekkkurlerr..[/quote]

o da gelebilir tabiki, sorun olmaz ama amaç ailecek olabilme fırsatını değerlenrimek ;) yarın serviste görüşürüz, kendin davet edersin onu da :D

misafir3
21/09/2007, 15:40
herabla cok uzucu bı haber buu sımdı dıcemlkı kardesınde gelsın onun ıcınde ıyı olur dıcem ama sen kabul edermısın o var neyse artık nasıp degılmıs ılgın ıcın yıne tesekkkurlerr..

o da gelebilir tabiki, sorun olmaz ama amaç ailecek olabilme fırsatını değerlenrimek ;) yarın serviste görüşürüz, kendin davet edersin onu da :D[/quote]

tamam abla yarın servıste olamk uzere kardesınde gelırcek dımı servıse ben orda kandırım onuu.saka bıyane ben yarın evden cıkarken haber verırırım sana .ok

misafir3
22/09/2007, 14:47
bu ıftar yemegınde herablamızıda kaybettık arkadaslarr napalım nolsun kalan arkadaslardan falso vermeyelımde..

kütfen arkadaslar yerler ayrılacak kesın sayı yok elımde ısmı yazılı arkadaslarr yanınzda gelceklerdeen ahberdar edın lutfenn.

guncel tutalım hadı beylerr...

yvz72
23/09/2007, 01:45
kardes ben kesin olmamakla birlikte iki kişi gelebilirim.

misafir3
23/09/2007, 08:51
kardes ben kesin olmamakla birlikte iki kişi gelebilirim.

arkadaslar saat 5 de en gec orda olmamız lazımkı otoparkta sorunsuz yerımızı almıs vazıyette bulunalımkı kalan zamanda zaten muhabbet ederız bu saatee ozen gosterırısek cok ıyı olurr

misafir3
23/09/2007, 15:17
ah istanbul ah..:@:@:@:@:@:@:@:@:@:@:@:@:ranting2::ranting2::r anting2::ranting2::ranting2::ranting2::ranting2::c ensoree::censoree::censoree:

Dikici
23/09/2007, 16:28
noldu orhan abi ne bu celal?

LaDyBiRd_
23/09/2007, 21:23
naptınız merak ettim buluştunuzmu

misafir3
23/09/2007, 23:50
noldu orhan abi ne bu celal?

sorma barıss istanbullular cok ılgısız ılgılenmıyolarr...

naptınız merak ettim buluştunuzmu

gelen arkadaslarla super vakıt gecırdık cok eylencelıydı acıkcasıı cok keyıf aldık tıkabasa yemek yedıkk

misafir3
24/09/2007, 00:05
https://img228.imageshack.us/img228/7820/23092007005fn7.jpg (https://imageshack.us)

https://img228.imageshack.us/img228/320/fotoraf0009id9.jpg (https://imageshack.us)

yvz72
24/09/2007, 00:16
valla arkadaşlar hersey için tesekkürler cok güzel bi gündü sizleri tanıdğıma cok memnun oldum.

misafir3
24/09/2007, 00:33
emın olkı bızde cok memnun olduk ve yavuz abı senı artık hep beklerız aramıza devamını daımı kılarsın ısalah.bızlerı cok memnun ettın aramıza tekrar hos geldın..

yvz72
24/09/2007, 00:37
hosbulduk her fırsatta aranızda olacam insallah katılımların coğalması dileğiyle

Linos
24/09/2007, 01:22
Herkese çok teşekkürler... Nice güzel buluşmalara... ;)

memat
24/09/2007, 01:34
nice buluşmalara

femoli
24/09/2007, 09:36
çok güzel bir buluşma olmuş yüreklerinize sağlık

ceyms_cem
24/09/2007, 14:56
https://img228.imageshack.us/img228/7820/23092007005fn7.jpg (https://imageshack.us)

https://img228.imageshack.us/img228/320/fotoraf0009id9.jpg (https://imageshack.us)

öncelikle katılamadıgım için çok ozurdilerim inşallah bı dakı bulusmaya dıyelım cok guzel olmus emegı gecen herkeze tesekkurler.

misafir3
24/09/2007, 21:33
çok güzel bir buluşma olmuş yüreklerinize sağlık

sayımız azdı ama muhabbetımız cok fazlaydı ben bu ortamdakı ınsanalrla gercekten doyumsuz keyıf alıyorum gelen herkese cok tesekkurler dıelklerımı ıletıyorum..

öncelikle katılamadıgım için çok ozurdilerim inşallah bı dakı bulusmaya dıyelım cok guzel olmus emegı gecen herkeze tesekkurler.

cem abi senin yoklugun çok kötüydüyaa valla çok aradık muhabebetini abi senin gelmeni dört gözle bekliyodum ama nasip degilmis seni biliyorum abi tanıyorum senin samimiyetinden süpem yok gercekten isin cıkmıstırki bizlerin yanına gelemedin abi canın sagolsun bidakine muhabbetimiz daha iyi olur senin yoklugun gercekten kötü abii

BGRAYS
25/09/2007, 02:31
cem abı senın canın sağolsun sıkma canını ..

gelelım yemege tıka basa yedık nefes zor aldık sonra klasıklesen guzel bı sohbet ..

yavuz abıye geldıgı ıcın cok tesekkur ederım sagolsun keyıflı bıgun gecırtebıldıysek sıkmadıysak ne mutlu ..

burada ismimiz başkan kaldı hadi hayırlısı :D ..

borisc
25/09/2007, 09:39
arkadaslar gelemediğim için cok ozur dilerim ama bursada acil bi işim cıktı. oraya gitmek zorunda kaldım. ne diyim kısmet değilmiş. eminimki cok güzel bi bulusma olmustur. bir dahaki bulusmada gorusuruz artık..

yvz72
25/09/2007, 14:05
tekrar tesekkürler cok güzel bi gündü sizleri tanıdığıma cok memnun oldum.nice güzel buluşmalara insallah

misafir3
25/09/2007, 20:44
cem abı senın canın sağolsun sıkma canını ..

gelelım yemege tıka basa yedık nefes zor aldık sonra klasıklesen guzel bı sohbet ..

yavuz abıye geldıgı ıcın cok tesekkur ederım sagolsun keyıflı bıgun gecırtebıldıysek sıkmadıysak ne mutlu ..

burada ismimiz başkan kaldı hadi hayırlısı :D ..

bence baskan adı yaksıyo fena degıl baskan baskan..

arkadaslar gelemediğim için cok ozur dilerim ama bursada acil bi işim cıktı. oraya gitmek zorunda kaldım. ne diyim kısmet değilmiş. eminimki cok güzel bi bulusma olmustur. bir dahaki bulusmada gorusuruz artık..

barıs senıde gercekten beklıyodum aramızda ogun olmaman gercekten acı ama gercekten ısın cıktıgına ınanıyorum senı cünkü tanıyorum ısallah bıdakıne gorusuruzzz bız zaten gorusuruzde .dımıı.

yusufk23
26/09/2007, 00:17
Arabam hala servisten çıkmadı. Artık bir dahaki toplantıya katılırım diyorum ama... Ne olacağı belli olmuyor. İnşallah diyelim... :)

borisc
26/09/2007, 13:40
orhan kardesim tabiki gorusuyoruz. ama bu bulusmaların ayrı bi havası oluyor. gercekten gelmek istedim. neyse artık bi dahaki sefere..

misafir3
26/09/2007, 19:16
Arabam hala servisten çıkmadı. Artık bir dahaki toplantıya katılırım diyorum ama... Ne olacağı belli olmuyor. İnşallah diyelim... :)

orhan kardesim tabiki gorusuyoruz. ama bu bulusmaların ayrı bi havası oluyor. gercekten gelmek istedim. neyse artık bi dahaki sefere..

işallaha arkadaşlarr ..sizleride andık ogün muhabbette arada konusulduu işallah bidakıne görüsürüzz..

hakan7901
29/09/2007, 11:21
arkadaşlar bende o gün yemeğe katılmak istedim ama sonradan başka bir planım çıktı ve gelemedim inşallah bundan sonraki günlerde bende aranızda olurum.

mavipunto
29/09/2007, 12:48
orhan kardeşim öğle biyer bulmuşki tıka basa doyduk :D süper bi gündü iftardan önce yürüdük gezdik ve iftardan sonra nargileeee tabikii gelmeyenler gerçekden çok şey kaçırdı umarım bi dahaki buluşmada inşallah kısmet kelimeleri ve sadece yazıları okuyan arkadaşları değilde buluşmaya gelmiş arkadaşların yorum mesajlarını okuruz

mavipunto
29/09/2007, 12:48
ama cem abi sen ayrı tat katıyosun be abiii:D:D

misafir3
29/09/2007, 18:23
arkadaşlar bende o gün yemeğe katılmak istedim ama sonradan başka bir planım çıktı ve gelemedim inşallah bundan sonraki günlerde bende aranızda olurum.

aramıza hos geldın ogun senıde bekeldık nasıp olmadı kardesım ısallah bıdakıne sende aramızda olursun ..aramıza hos geldın ..