PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kredi kartları aidatı geri ödeniyor

pdr42
20/09/2007, 12:34
Memurlar.Net (Kredi kartı aidatları geri ödeniyor) (https://www.memurlar.net/haber/88152/)

mustafa
20/09/2007, 12:54
Eskiler ödeniyor olabilir ama flexi carda basvururken 40 YTL ücret diye belirtiyor .İsteyen alır istemeyen almaz .Bence sözleşmede açıkça belirtilmisse tahsil etmek zor.Ben başka bir bankanın çalışanı olmama rağmen flexi şartları bana uygun geldiği için onu seçtim 40 YTL ücret ödemeyi göze alarak

femoli
20/09/2007, 13:18
Bunlar hep söylenti sözde var asılda yok bunun gibi bir çok haber okudum ama halada yıllık ücret kesmeye devam ediyorlar...

Teşekkürler paylaşımın için ........

kadoku
20/09/2007, 14:28
istemeyi bilirseniz iptal ediyorlar aslında, önce müşteri hizmetlerini arıyorsunuz eğer olaki kart ücretini iptal edemiyoruz filan derlerse, ozaman kartımı iptal edin kardeşim dedinmi kuzu kuzu iptal ediyorlar bide kredi kartı çok kullanan iyi bir müşteri iseniz müşteriyi kaybetmektense iptal ediyorlar şansınızı bir deneyin bir şey kaybetmezsiniz, aslında bankalar da bunun bilincinde ama bankalar birliği bu konuda sessiz kalıp yeni bir kanuni madde yayınlanmadığı müddetçe bu haksız komisyonları almaya devam edicekler.

OzzY
20/09/2007, 16:30
Üniversite öğrencilerinden almıyolar kurtuldum :D:D:D:D

pdr42
20/09/2007, 20:34
valla garantiden bi arkadasın yerine aradım iptal eidn dedim adamlar tamam geri odeyecegiz dedi. baska bi arkadasa yaptık iptal eidn dedi.
valla tuketicinin alyhine bir hukum olamaz diye bi hukum var. ona binaen alabilrisn herhalde. tabi bende olmazsa kartı iptal ettircem kartlamı dogduk anasını satıyım

mustafa
20/09/2007, 20:59
Benim aylık harcama ortalamam 700 YTL den aşağı değildi ama kart ücretini geri verin yoksa iptal edecem dedim.Siz bilirsiniz dediler .Dönüp yüzüme bile bakmadılar:)

pdr42
20/09/2007, 21:06
abi siz iptal ettirin ben ettircem. birde nevsehir de bir sendika bununla ilgili dosya veriyor
Kredi kartı aidatlarını nasıl geri alırsınız? - Hürriyet (https://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/7326525.asp?gid=180&sz=94707)
bu adreste mail adreside var

heartfever
20/09/2007, 21:09
bir mahkeme de benim var çarşamba günü duruşmaya çıktım. levent tüketici mahkemesinde. 35 ytl kart parası için akbank beni mahkemeye verdi. zaten benim mahkemeye gidip gelmem, otopark parası ve ogsler 35 ytl tuttu. 15 kasıma erteledi hakim. dinlemedi bile bizi. yazılı savunmamı takdim ettim o kadar. bakalım sonuç ne olacak.

BGRAYS
21/09/2007, 02:43
bir mahkeme de benim var çarşamba günü duruşmaya çıktım. levent tüketici mahkemesinde. 35 ytl kart parası için akbank beni mahkemeye verdi. zaten benim mahkemeye gidip gelmem, otopark parası ve ogsler 35 ytl tuttu. 15 kasıma erteledi hakim. dinlemedi bile bizi. yazılı savunmamı takdim ettim o kadar. bakalım sonuç ne olacak.

ertan abim çok geçmiş olsun uğraştırıyolar başka bişi değil ya kolay gelsin ne diyeyim ..

pdr42
27/09/2007, 00:23
ertan kardes oncelikle helal olsun sana bende vereecemç. yalnız değerli arkadaslar sunu belirteyim ben bi tane mahkem kararına ulastım orada diyorki hernekadar kart ucreti bbelirtilsede bu hakszı sarttır diye mahkeme kabul etmemiş..
şimdi sebebplerini uzunuzadıya yazmıyım ama sonuc bu gerisini siz dusnuun
bu arada ertan kardes mahkeme sonuclarını buraya yazarsan sevinrim