PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : T-JET Ön Disk Ve Dijital Klima problem

erenaydogan
19/11/2013, 10:18
Günaydın arkadaşlar öncelikli bi sorum olacak benim dijital klimamdakı bi problem söz konusu klimayı devreye sokmuyorum kalorifer kullandığımda bazen üflememe sorunu oluyo bu nadir...bi ikincisi kaloriferi kapatırken off düğmesine bastığımda katur kutur bi ses sankı içinde puz kırılıyo ve oyle kapanıyo bunun nedeni ne olabilir....

Bi ikincisi t-jet ön disklerimi bi turlu uygun olanını hiç bir yerde bulamadım ya bol ya kucuk geliyo aktıve firi multıjet strajet gb ölçülerde değil servisten tanesi 165tl olan diskleri 300tl ye işçiliği içinde anlaştım aracım 70binde 2008 model olup her 10bınde bir bakıma girdiğinde serviste olduğundan bakımları bi güzellik yaptılar bilginize sunmak istedim kolay gelsin arkadaşlar...

alperalperler
19/11/2013, 10:51
Sağ yolcu tarafında torpidonun alt kısmında klima veya kalorifere ait soketler var onlara bir bakmanı veya baktırmanı tavsiye ederim oradaki soketler tam oturmadığı zaman da böyle sıkıtnılar olabiliyor benim soketler zarar görmüştü yenisini yaptırdım taktırdım sonra tam oturmadığı için yoldaki çukura göre ara ara çalışıyordu tekrar gittim elektrikçiye meğersem soketi takarken tam oturmamış temassızlıktan dolayı öyle yapıyormuş tam oturttuktan sonra bir sıkıntı olmadı bilgin olsun...

erenaydogan
19/11/2013, 13:27
tamam kardesım bı bakacam oraya saol...

farukileri
19/11/2013, 13:38
oradaki soketin direncinde bir sıkıntı olabilir; başıma gelmişti manuel klimada değişince o parça kendine gelmişti. 60 TL civarında bir şey vermiştim parçaya

görkem koçsan
19/11/2013, 14:14
klimadaki o tıkırtıyı çözüyolar serviste bi yerini yağlıyolar geçen bende yaptırdım ücretsiz oldu.