PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hız kadranı sona kadar gidip geri geldi

galanima
27/10/2013, 18:22
arkadaşlar daha önce başıma birkaç defa gelmişti. kalkışa geçeceğim anda hız ibresi en sona kadar gidip geri geliyo. bu sefer yıne aynısı oldu radyonun sesı acıldı ve cıty mod devredışı olup geri çalıştı acaba beyınde mı bi problem var bu durumu yaşayan arkadaş var mı ? 1.3 multıjet 75

bykacar
27/10/2013, 19:14
ben yasıyorm kardesim daha öncede yazdım foruma aldıgım cevaplar ise ibre yazılımı güncellesmesi gerekiyor dedi forumdaslar :) bende yaptırmadım ibre sonlara dayanıyor araba hız yaptıgını sanıp cityi devre dısı bırakıyormus ve hıza duyarlı teyp olduu icin sesi acılıyormus o yüzden bir servise ugrayıp yazılım güncellestirmesi talebinde bulun korkulcak birsey değil 2.5 senedir bende böyle ayda yılda bir yapıyor :)

galanima
27/10/2013, 20:17
teşekkürler yarın bi servise uğrayım da bilgisayara bağlasınlar bakalım :) cok saolun içi rahattınız.

celenlee
27/10/2013, 20:27
Akü problemi diye biliyorum ;)

Akü azalınca/ arızalanınca bunun gibi ve benzeri elektriksel sıkıntılar çıkarıyor.

Radyo, kadran, gösterge ışıkları,city, airbag ışığı yakma söndürme gibi.

bykacar
28/10/2013, 11:27
Akü problemi diye biliyorum ;)

Akü azalınca/ arızalanınca bunun gibi ve benzeri elektriksel sıkıntılar çıkarıyor.

Radyo, kadran, gösterge ışıkları,city, airbag ışığı yakma söndürme gibi.

akü değil benim aküm sıfır olmasına rağmen yapıyor tamamen ibre yazılımsal kaynaklı :)