PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cam açma-kapatma (kumandayla)

56punto56
26/10/2013, 23:50
Sol arka kapının camı kumandayla açılmıyor- kapanmıyor. Yardımınıza ihtiyacım var.

Arrest
27/10/2013, 00:22
bunada şükür demelisin bizim hiç bi cam acılıp kapanmıyor kumanda ile :))

culudamar
27/10/2013, 18:22
Aynı sorun bende de başladı, ama sağ arka cam. Geçenlerde akü zayıflığından saçma sorunlar başlamıştı, aküyü değiştirdim, sorunlar genelde düzeldi ama bu kaldı :( Cam otomatikman da açılıp kapanmıyor; mutlaka tuşu basılı tutmak gerekiyor. Sanki bir yerlerde kısa devre var, elektornik sistemi bozuyor. Stoplarda da sorun var diyor, ama bakıyorum bir sorun yok.

biancoangelo
27/10/2013, 18:48
Araçlarınızın sigorta kutularını kontrol etmelisiniz.

yeniuye
27/10/2013, 19:30
Aracınız kaç model? Benim araçta şöyle bir özellik var normal cam açma tuşlardan sadece ön camları sonuna kadar açıyorum sonra anahtardan kapatıyorum açtığım zaman sadece ön camları açıyor bir nevi kumandayı programlıyor böylece bütün istediğim camların tek tek açıp kapanmasını sağlayabiliyorum

56punto56
27/10/2013, 22:48
2013 Lounge- Daha önce herhangi bir sorunyoktu. Aküyü değiştirdim, ondan olabilir mi bilmiyorum. Yakınlarda servis de yok... hayırlısı...

thkrkmz
27/10/2013, 23:09
aynı sorun benim başımada geldi.aküm bitmiştim.kendim değiştirdim.kumandadan hiç bir şekilde hiç bir camı açıp kapatamıyordum.tek seferde sonuna kadar açılma olayıda anı şekilde kalkmıştı.sonra kendiliğinden düzeldi.arka camların otomatiğini kitlemek için şöför kapısındaki düğmeye fln bastım.sonra düzeldi.belkide denk geldi bu şekilde oldu ama şuan bir problem yok.tek sıkıntı akünün değişmesinden kaynaklı.elektriksel anlamda aracınızın herhangi bir problemi yok merak etmeyin...

latifergin
28/10/2013, 00:24
kumandadan acılmayan camı araç çalışır halde iken veya kontak açıkken kapalı konumda 3-5 saniye cam tuşunu yukarı doğru basılı tutun.düzelecektir.akü değiştiği için tüm camları böyle kodlamak gerekiyor.benim eski starjet emotion aracımdada aynı sorun olmuştu.elektirikçi tüm camları aynı tarif ettiğim gibi kodladı.sonra kumandadanda acılıp kapandı.