PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Racechip aranıyor

31hty31
19/10/2013, 17:29
Arkadaşlar foruma uzunca bir süredir giremedim.Forumdan çok şey öğrendim hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.Temmuz ayında puntomu satıp sıfır 1.6 multijet sport style+cam tavanlı bravo sahibi oldum.77 lik atmosferik puntodan sonra bravo ilaç gibi geldi :)Buna rağmen aracımı daha da güçlendirmek istiyorum.Chip yaptırmayı düşünmüyorum.Sitede racechip box ını satan arkadaş olursa benimle irtibata geçmesini istiyorum.Herkese keyifli forumlar

yolgezer
29/11/2013, 13:41
Sıfır gönderelim
2, elmi almak istiyorsunuz ?

karaelmaz
29/11/2013, 13:50
Arkadaşlar foruma uzunca bir süredir giremedim.Forumdan çok şey öğrendim hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.Temmuz ayında puntomu satıp sıfır 1.6 multijet sport style+cam tavanlı bravo sahibi oldum.77 lik atmosferik puntodan sonra bravo ilaç gibi geldi :)Buna rağmen aracımı daha da güçlendirmek istiyorum.Chip yaptırmayı düşünmüyorum.Sitede racechip box ını satan arkadaş olursa benimle irtibata geçmesini istiyorum.Herkese keyifli forumlar

Slm kardeşim bende racechip box var arkadaşimdan 250tl ye almiştim aracıma spoyner alacagim oda boyalı 250tl tutuyor para bulmaya calişiyorum bulamassam chip satarim diye düşünüyordum istersen aldıgım fiyata sata bilirim

Grande Punto 1.3 Turbo Multijet 16V Siyah(Ronc) 2008 75bg 16 Jant