PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arıza lambası plaka led ampül sorunu

gdurak
15/10/2013, 00:20
Merhaba arkadaşlar bugün proton marka 6000k arıza lambası yakmayan gerçekten çok güzel aydınlık veren led plaka ampülleri taktırdım. Arıza lambası yakmadı ancak akşam çalıştırdığımda 1 kere yaktı. Sonra defalarca denedim yanmadı. Sizce sorun neden kaynaklanıyordur? Sorunu nasıl aşabilirim ve arada sırada bu şekilde arıza ışığı yanarsa benim için bir sıkıntı teşkik edermi. Hepinize hayırlı sürüşler.

gdurak
15/10/2013, 17:10
Bilgisi olan arkadaş varsa lütfen sadece bi cevap verebilirmi? Herkese iyi bayramlar

Arrest
15/10/2013, 20:26
Bilgisi olan arkadaş varsa lütfen sadece bi cevap verebilirmi? Herkese iyi bayramlar

kardeş ışık yanıyosa bi sıkıntı teşkil etmez ama başka bi lamban daha patlarsa bunu anlayamazsın , lamba yakarmı yakmazmı o konuda teknik bilgi sahip değilim

gdurak
15/10/2013, 21:24
kardeş ışık yanıyosa bi sıkıntı teşkil etmez ama başka bi lamban daha patlarsa bunu anlayamazsın , lamba yakarmı yakmazmı o konuda teknik bilgi sahip değilim

Çok teşekkür ederim hocam, bayramdan sonra zaten oto elektrikçisine gideceğim. Şimdilik bi sorun teşkil edermi diye merak ettim. İyi bayramlar...

BaranSelo
15/10/2013, 23:51
Sorun olmaz, benim sürekli yanıyor parklardan dolayı :) Ampullerin modelini tam olarak yazar mısınız? Ben de almayı düşünüyorum da.

yusuf28
16/10/2013, 00:08
Selamunaleykum almıs oldugun ampulun gorselı veya lınkı varmı bende park led denedım olmadı t10 ampul

gdurak
13/03/2014, 20:17
Photon marka t10 hocam hepsinuradada falan var.

ibooovn
15/03/2014, 02:10
bende almıştım diğer aracıma 2 ayda yandılar..ama sanırım su almışlar o yüzden..25 lira gitti :D

brcan157
15/03/2014, 05:57
Merhaba arkadaşlar bugün proton marka 6000k arıza lambası yakmayan gerçekten çok güzel aydınlık veren led plaka ampülleri taktırdım. Arıza lambası yakmadı ancak akşam çalıştırdığımda 1 kere yaktı. Sonra defalarca denedim yanmadı. Sizce sorun neden kaynaklanıyordur? Sorunu nasıl aşabilirim ve arada sırada bu şekilde arıza ışığı yanarsa benim için bir sıkıntı teşkik edermi. Hepinize hayırlı sürüşler.

valla benim arıza hep yanıyor artık alıştım :)

brcan157
15/03/2014, 06:01
Selamunaleykum almıs oldugun ampulun gorselı veya lınkı varmı bende park led denedım olmadı t10 ampul

t10 (dıpsız denılen) olmaya bılıyor ben taktım voltaj sıkıntısı yasadı yandı yandı sondu sureklı.bi ampul çeşiti daha var h1 ampule benzıyor dıp tarafı ama ınan adını unuttum.resmı var pm atabılırım.