PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Doblolar artık kırmızı logo ve renk değişkliğiyle geliyor..

Dikici
15/09/2007, 00:16
https://img205.imageshack.us/img205/2092/dsc00446ka2.jpg (https://imageshack.us)
https://img205.imageshack.us/img205/5257/dsc00448fs2.jpg (https://imageshack.us)
https://img205.imageshack.us/img205/1088/dsc00447hw8.jpg (https://imageshack.us)

yeni renklerde ise gp nin bolero kırmızısı lineanın ik i tane girisi ducatonun bi mawisi war..hatta geçen hafta istanbuldan dönerken bi tır full ducayo mawisi corgo doblo doluydu..

ufukbzk84
15/09/2007, 09:16
bu fiatın zırt pırt logo değiştirmesi hep garibime gitmiştir zaten... biraz istikrardan yanayım bu konularda... araba modeli gibi logo değiştirecek nerdeyse fiat kadar logo değiştiren başka bi otomobil firması varmıdır acaba çok merak ediyorum...

brvhgt
15/09/2007, 11:40
benim bildiğimde fıat zaten belli araalıklarla logo değiştireceğini açıklamıştı eski logoları dönüşümlü olarak kullanacak diye biliyorum yeniden yapılanmadan sonra böyle bir karar alındı diye biliyorum gerçi akın arkadaşımız daha iyi bilgi sahibi olabilir

memat
15/09/2007, 12:36
acaba direksiyon daki logo bize olurmuki sormak lazım

Linos
15/09/2007, 12:39

Uyabilir belki ama asıl mesele, eski logoyu oradan sökebilmekte! ;)

Akincl
15/09/2007, 13:43
bu fiatın zırt pırt logo değiştirmesi hep garibime gitmiştir zaten... biraz istikrardan yanayım bu konularda... araba modeli gibi logo değiştirecek nerdeyse fiat kadar logo değiştiren başka bi otomobil firması varmıdır acaba çok merak ediyorum...

Bundan sonra uzun yıllar değişmeyecek.

fiat yeniden yapılandı ve eski günlerine döneceği sinyalini bu şekil verdi.

gp ile gelinen nokta ,yeni bravo ve 500 ile daha da yukarılara çıkarılıcak.

yeni segmentler için de projeler başladı.

Dikici
15/09/2007, 14:04
Bundan sonra uzun yıllar değişmeyecek.

fiat yeniden yapılandı ve eski günlerine döneceği sinyalini bu şekil verdi.

gp ile gelinen nokta ,yeni bravo ve 500 ile daha da yukarılara çıkarılıcak.

yeni segmentler için de projeler başladı.

bu konuyu biraz açarmıısn akın abi..yani biraz bahsetsende merakmızı gidersenn:)

direksiyondaki logo olmaz mehmet abi bizimkinden oldukça küçük...

Akincl
15/09/2007, 14:15
Peki birkaç örnek veriyim.

yeni bir spor otomobil gelicek.abarth ile ortak geliştiriliyor.

alfa ile ortak crossover projesi var.suv-sw arası bir araç

yeni 500 ün cabrio ve suv tipleri gelicek.

yeni bir mpv geliyor(bravo bazlı)

minicargo yu zaten herkes öğrendi.o da ekim sonu kasım başı tanıtılıcak

Dikici
15/09/2007, 14:19
Peki birkaç örnek veriyim.

yeni bir spor otomobil gelicek.abarth ile ortak geliştiriliyor.

alfa ile ortak crossover projesi var.suv-sw arası bir araç

yeni 500 ün cabrio ve suv tipleri gelicek.

yeni bir mpv geliyor(bravo bazlı)

minicargo yu zaten herkes öğrendi.o da ekim sonu kasım başı tanıtılıcak

akın abi öncellikle merakımı giderdiğin için teşekkürler...peki bu projelerin hayata geçirilmesi yani bu arabaların seri üretimi kesinmi?yoksa sadece konspt yada projeyle kalma olsalığı warmı?

brvhgt
15/09/2007, 14:20
lınea larınki uyuyor baktım ama aırbag le geliyor onun için kazalı bir lınea bekliyorum logoyu sökücem ya direk üstüne yada eskiyi sökücem zaten bende bitek o kaldı değişmeyen jantlar önler arkalr tam uyuyıor fark yok

tempesty
15/09/2007, 14:22
Açıkcası zevk meselesi tabii ki, ama ben bu yeni logoları pek beğenmiyorum o yüzden hiç ilgimi çekmedi..

memat
15/09/2007, 14:24
ama arkanın logosu biraz büyük geliyor tam bizim logoların yerine oturmuyor

brvhgt
15/09/2007, 14:25
ama arkanın logosu biraz büyük geliyor tam bizim logoların yerine oturmuyor

arka bizimkilerde bombeli olduğu için işçilik istiyor :rolleyes2:10 dakikada oda uyumlu oluyor benim resimlerde bakabilirsiniz

Akincl
15/09/2007, 14:29
akın abi öncellikle merakımı giderdiğin için teşekkürler...peki bu projelerin hayata geçirilmesi yani bu arabaların seri üretimi kesinmi?yoksa sadece konspt yada projeyle kalma olsalığı warmı?

Birşey değil.

crossover alfada kesin ;aracın fiat versionu kesinlik kazanmadı.

500 cabrio kesin,suv için bekleniyor.yüksek ihtimal eskisine sadık kalınarak o da

seriye girecek.

multipla yerine beklenen mpv basına göre kesin fiat net açıklama yapmadı.

spor otomobil için seri üretim kararı henüz çıkmadı.yüksek ihtimal seriye girer.

çünkü gp ve 500 abarth ın büyük ilgiyle karşılanacağı biliniyor.frankfurt fuarında abarth dönüyor sinyali verildi.(180 hp gp abarth ss)en geç mart gibi seriye girer.

daha sonra 1.8 jtb 230 hp alfa motorlu bravo abarth da eklenecek.190 hp 1.9 çift turbo dizel de bekliyor.

memat
15/09/2007, 14:50
arka bizimkilerde bombeli olduğu için işçilik istiyor :rolleyes2:10 dakikada oda uyumlu oluyor benim resimlerde bakabilirsiniz

yok abi zaten ben taktırdım hem arka hem ön

Baracuda
15/09/2007, 17:46
Birşey değil.

crossover alfada kesin ;aracın fiat versionu kesinlik kazanmadı.

500 cabrio kesin,suv için bekleniyor.yüksek ihtimal eskisine sadık kalınarak o da

seriye girecek.

multipla yerine beklenen mpv basına göre kesin fiat net açıklama yapmadı.

spor otomobil için seri üretim kararı henüz çıkmadı.yüksek ihtimal seriye girer.

çünkü gp ve 500 abarth ın büyük ilgiyle karşılanacağı biliniyor.frankfurt fuarında abarth dönüyor sinyali verildi.(180 hp gp abarth ss)en geç mart gibi seriye girer.

daha sonra 1.8 jtb 230 hp alfa motorlu bravo abarth da eklenecek.190 hp 1.9 çift turbo dizel de bekliyor.

Kahinmisin kardeşim sen :D:D:D ;)

Akincl
15/09/2007, 18:51
Kahinmisin kardeşim sen :D:D:D ;)

:siritma:

yok be birader.kugıl diye bir site var oraya fiat nevs yazıyom bunlar çıkiiii

Baracuda
15/09/2007, 21:09
:siritma:

yok be birader.kugıl diye bir site var oraya fiat nevs yazıyom bunlar çıkiiii
O değil 1.derece kişi ağızından konuşuyorsun tee dhden beri 1 senden beri muhabbet ediyorum senle sanki fiat operatörü :D şu çıkacak o çıkmayacak seneye şu çıkacak falan feşmekan :D:D desene alıntıcı çıktın sende : ;)

Akincl
15/09/2007, 22:43
O değil 1.derece kişi ağızından konuşuyorsun tee dhden beri 1 senden beri muhabbet ediyorum senle sanki fiat operatörü :D şu çıkacak o çıkmayacak seneye şu çıkacak falan feşmekan :D:D desene alıntıcı çıktın sende : ;)

Derin konular bunlar

sen alıntıcı bil :)

anvil
17/09/2007, 13:13
Derin konular bunlar

sen alıntıcı bil :)
derin fiat mısın :D

brvhgt
17/09/2007, 13:23
büyük ihtimalle derin fıat hatta kuvvetle muhtemel sicilyalı

Akincl
17/09/2007, 13:26
derin fiat mısın :D

hişşşşş sessiz ol

:)

Dikici
07/10/2007, 14:25
sadece doblolar değil artık puntolar da dahil . bütün araçlar kırmızı logo geliyor..

cnr06
02/11/2007, 00:43
saçmaya buda zırt pırt değişiyor ben yetişemiyorm :)