PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : istanbul'daki üyelerin dikkatine

misafir3
14/09/2007, 23:03
arkadaşlar istanbulda bulunan üyelerimiz.Katıldıgım günden beri belirli sayıda katılımcılar oluyo,çok sayıda üyemiz bulunmakta istanbulda.Bulusmalarda cok keyifli çok seviyeli dostlular gerçek arkadaşlar tanıdım bu formda..

bgrays
borisc
mavipunto
orhanaysel
emre

bizler her zaman kendı aramızdada bulusmalar duzenlıyoruz devamlı her hafta sonu mümkün oldugunca hep beraber oluyoruz ..
burda sölemek istedigim katılımcılar herzaman aynı kisilerle gerceklesiyor..üyelerimizin isimleri söle

yusuf23
hera
grndpunto
ceyms_cem
civcivx
emre
bgrays
mavipunto
borisc
orhanaysel

katılımcılar aynen bu sekıldedir devamlı listemiz bu arkadaşlar.katılımı artıralım bulusmalarda yenı yüzler yeni arkadaşların bızlere destek olmalarını bizleri yanlız bırakmamalarını gönülden istiyoruz.....

İSTANBUL YÖNETİMİ OLARAK BİZLERİ YANLIZ BIRAKMAMANIZI BURDAKİ ARKADAŞLIGI.DOSTLUGA.KARDEŞLİGE DAVET EDİYORUM SİZLERİİ...

YUKARIDA ADI GEÇEN VE BULUŞMLARA KATILAN ARKADAŞLARA
İSTANBUL YÖNETİMİ ADINA TEŞEKKÜR DİLEKLERİMİ İLETİYORUM....

Er-NnN
14/09/2007, 23:26
artar hocam artar zamnla... :) zaten bi kere gelseler bırakamıcaklarına 1 e 1000 bahse girerim... :)

misafir3
14/09/2007, 23:36
işallah eren işallah..

misafir3
18/09/2007, 18:58
hadı ıstanbullular yorumlarınızı beklıyorum bu topıcte hadı nakadar ılgılenıyosunuzz baaklım..

quixotic2
31/12/2007, 18:40
bende yeni üye oldum foruma ama organizasyonlarınızda yer almaktan büyük bir şeref duyarım. organizasyon kısmını takip ediyorum. :)

extanbul
31/12/2007, 19:07
arkadaşlar ben aracımı daha almadım ama işallah alınca sizlerle yakından tanışıcam.