PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Haftasonu arabama chip tuning yaptıracağım,tavsiyeleriniz?

knidos111
07/10/2013, 16:22
selamlar, arabanın performansından genel olarak memnunum, son hız olarak bir beklentim yok,otobanda düz yolda 10 gün önce 170 yaptım ki bana 150 yeter,,, benim beklentim orta hızlarda kritik sollamalarda ivmelenmesi artsın yani gerektiğinde araba aksın istiyorum,, izmirde dimsport tavsiye edenler oldu fakat bir fikrim yok,nasıldır iyi midir? birde sormak istediğim aracın duman atmaması için arabayı maksimum kaç beygire kadar yükseltiyim? yazılımdan başka yapılmasını tavsiye edeceğiniz atraksiyonlar var mı? cevaplar için şimdiden teşekkürler :)

recepseven
07/10/2013, 16:27
megachips tavsiyemdir, siyah duman atmaman için, yağ yakmaman için dipgaz gitmemen lazım, her dipgaz yağ yakman demek duman atman demek, ki eğer motorda sıkıntı yoksa

knidos111
07/10/2013, 16:36
megachips tavsiyemdir, siyah duman atmaman için, yağ yakmaman için dipgaz gitmemen lazım, her dipgaz yağ yakman demek duman atman demek, ki eğer motorda sıkıntı yoksa

son hız gitmiyorum hocam, otobanda 120 ye sabitlerim, duble yolda 110 civarı,,, sadece orta hız ivmelenmesini arttırmak istiyorum