PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : izmir poyraz tatil hakkı

arasan
14/09/2007, 15:54
arkadaşlar işlemleri bu gün bitti grande punto rock siyah aktive araç satın aldım.umarım yarın teslim ederler.İzmir poyraz oto dan.pazarlık sırasında 3 günlük antalya tatilinden söz edilmişti.bu gün aradım temmuz ayı için geçerliydi sizi yalnış bilgilendirdik dediler.siz yarın gelin bir bakalım dediler.bu işin aslını bilen var mı

anvil
14/09/2007, 16:02
tatil hediyesi bitti diye biliyorum

Halook!!!
14/09/2007, 17:23
Öncelikle hoşgeldiniz.İzmir grubu yeni bir üye daha kazandı.Tanışma bölümünde biraz kendinizden bahsederseniz seviniriz...

galkoo
14/09/2007, 17:35
evet öncelikle hoş geldiniz.moralinizi bozmayayım ama o kampanya ağustos ayı içindi.
benim durumum daha kötü ben arabayı ağustosta aldım tam tatile gidicez derken bana sizin araçta filo indirimi uygulanmış(araç şirket adına ve 3.arabamız olduğu için) bu yüzden tatil olmadı dediler.peki ben napayım???

Honor COOPER
14/09/2007, 18:06
verdikleri tatilde birşeye yaramazdı zaten 2 gün tatil mi olur.yol yorgunluğuna değmez yaptığın benzin masrafına değmez.üzülme onun için daha iyi olmuş.

BrK_20
14/09/2007, 20:03
arkadaşlar işlemleri bu gün bitti grande punto rock siyah aktive araç satın aldım.umarım yarın teslim ederler.İzmir poyraz oto dan.pazarlık sırasında 3 günlük antalya tatilinden söz edilmişti.bu gün aradım temmuz ayı için geçerliydi sizi yalnış bilgilendirdik dediler.siz yarın gelin bir bakalım dediler.bu işin aslını bilen var mı

recep abı ben yarın poyrazdayım arabamı bakıma sokucam ama sole bısı var poyrazda bakım yapmıorlar sabah 8:30 gıbı orya gelıcem belkı orda olursan tanısırız ordan servıs blumune gecıcem hayırlı olsun araban

ufukbzk84
15/09/2007, 09:21
hayırlı olsun araban ama değmicek bi tatildi ancak şöle olur işte antalyanın çevre illerinde oturan biri için ideal bişi oda kaç kişi faydalanır... çok bişi kaçırmadığına eminim tatil adına bence sen punto alarak neler kazandığına bak hangi ayrıcalıklar vs

gogigogi
15/09/2007, 12:30
poyraz dan delecek allahtan gelsin:rip: kimbilir türlü dolaplar çevirerek kendi elemanlarını gönderiyolardır belki araç sahipleri yerine araştırmak lazım:boxin:

tempesty
15/09/2007, 14:15
poyraz dan delecek allahtan gelsin:rip: kimbilir türlü dolaplar çevirerek kendi elemanlarını gönderiyolardır belki araç sahipleri yerine araştırmak lazım:boxin:

Bunu bende duymuştum hatta fiat değil ama birkaç firmada bu tür şeylerle karşılaştım..

memat
15/09/2007, 14:26
onası oluyo yaf ilkkez burda duydum

arasan
16/09/2007, 14:59
arkadaşlar teker teker herkese teşekkürler.Dün nihayet aracı teslim aldım.Durumu teslim eden arkadaşlara anlatınca onlar da tepki gösterdiler ve bu durumu üstlerine haber vereceklerini söylediler.Neyse bu vaatlerde bulunan arkadaşı getirttiler defalarca özür diledi.Ben kendisine bir daha satış ve pazarlama sırasında bu türlü davranışlardan kaçınması gerektiğini anlatınca tekrar tekrar özür diledi.Mesele halloldu böylece.herkese ilgilerim,nden dolayı teşekkürler.dostça selamlar