PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dericiye direksiyon kılıfı diktirmek

ares86
03/10/2013, 23:28
Arkadaşlar merhaba malum bizim puntoların deri direksiyonları soyuluyo bizim burda bi derici abimiz var çanta ve cüzdan yapıyor onla konuştum direksiyona göre deri hazırlayabileceğini söyledi sağolsun para falan da istemedi şimdi dikmek çok sorun gibi görünmüyor hatta o yapar diye düşünüyorum ama bu iş için illa direksiyonu sökmeye gerek yok değil mi

nrcnft
03/10/2013, 23:39
Ben sordugumda 180 tl dedi boynuzlari oldugu icin sikintili oldugunu soyledi. Direksiyonda 1 gun kalacak deyince gittim 20 liraya bi tane kilif aldim taktim.

ares86
03/10/2013, 23:44
Hocam bende aynı fiyatı aldım 3.sanayide. Şimdi yapacağım yer direksiyon falan dikmiyor sadece benim hatrıma direksiyona göre kılıf hazırlayacak ama öğrenmek istediğim bu işi direksiyonu sökmeden yapabilir miyiz adamcağız çantacı anlamaz zaten sökmek falan :)

Ziyaretci046
03/10/2013, 23:45
Ben sordugumda 180 tl dedi boynuzlari oldugu icin sikintili oldugunu soyledi. Direksiyonda 1 gun kalacak deyince gittim 20 liraya bi tane kilif aldim taktim.

100 tl direksiyona 30 tl vites topuzunu deri kaplıyorlar.orjinali gibi soyulmuyor on numara oluyor 6.sanayide sökmesi herşeyi dahil.

nrcnft
03/10/2013, 23:57
Hocam sanayi dipsiz bir kuyu araci almaya il disina bir arkadasla beraber gittik. Aldik. Illa tanidim ustaya gidelim dedi cok ovdu ama pek memnun kalmadim. Fiyat olarak degil ama aklima takilan sorulari soramadim yol bilgisayarini ogrenemedim mesela. Direksiyon kilifi sorun degil adam 1 gun burada kalacak deyince ben de aldim 20 tl ye bir kilif taktim gectim vaktim pek yoktu. Arka kapilar acilmiyordu bir yere gittim 200 dedi 1 gun kalacak dedi baska yere gittim 150 dedi 2 saat dedi 125 olurmu dedim olmaz dedi baska yere gittim 60 liraya 30 dk da yaptilar guzelde oldu. Gezmek arastirmak lazim

ares86
04/10/2013, 00:01
Hocam sanayi dipsiz bir kuyu araci almaya il disina bir arkadasla beraber gittik. Aldik. Illa tanidim ustaya gidelim dedi cok ovdu ama pek memnun kalmadim. Fiyat olarak degil ama aklima takilan sorulari soramadim yol bilgisayarini ogrenemedim mesela. Direksiyon kilifi sorun degil adam 1 gun burada kalacak deyince ben de aldim 20 tl ye bir kilif taktim gectim vaktim pek yoktu. Arka kapilar acilmiyordu bir yere gittim 200 dedi 1 gun kalacak dedi baska yere gittim 150 dedi 2 saat dedi 125 olurmu dedim olmaz dedi baska yere gittim 60 liraya 30 dk da yaptilar guzelde oldu. Gezmek arastirmak lazim

işi özetlemişsin :X

Ziyaretci046
04/10/2013, 00:04

haklısın da sen arabayı bilmeyen bir ustadan yol bilgisayarını öğrenemezsin zaten. en iyisi kullanma kılavuzunun okumak.o kapı kollarının altına parça yapıyorlar kronik sorunu 15 tl kapı başına para alıyorlar.toplamda 30 liraya halloluyor.bir daha da sorun çıkmıyor.

Sanayide güvendiğin ustan varsa gidiceksin yoksa servise ..

nrcnft
04/10/2013, 00:09
Hocam benim esim bugun dogum yapti dunde araci aldim yolda kalma korkusuna hemen bakima soktum. Arac acil lazi di kilifla filan ugrsamazdim ama hstane isim oldugu icin kapilarin beni rezil etmeden acilmsi lazimdi. Sizi bugun aradim hatta telden fakat yeriniz bana cok terste kaliyor. Bende yeni dogan bebek yolda kalmasin diye attim kendimi sanayiye kazik yedigimi bile bile yaptirdim mecbur.