PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : nekadar şimdi bunlar

LaDyBiRd_
14/09/2007, 12:14
sanırım hepimizin başına sıkça geliyordur.. yolda, otoparkta yada herhangi bi yerde birileri gelip kaç para bu şimdi.. şimdi ne kadar bunlar.. gibi sorular soruyolar.. bana çok oldu şahsen... benzincisi işparkçısı cartu curtu hep arabanın fiyatını soruyoo eee bakıyolarr gösterişşli spor araba :siritma: .. ama fiat demekki makul bi fiyat :laugh000: o yüzden hemen soruyolar .. bugunde sabah kadıköyde ziraat bankasının açılmasını bekliyodum.. tabikiii kırmızı bir punto jantlar süper tek kapı siyah filmler falan geldi parketti. yolda babalar olduğu için yolcu koltuğundan indi.. benimde herzman yaptığım gibi şöle biii arabanın sağına soluna baktı :) o sırada bi güvenlik görevlisi gelip nekadar simdi bunlar dedi arabayı süzdü alıcı gözüyle.. sonra baktım arkada stıcker var plakası 34 EL 2473 tüü.. ee güzel arabaydıı maşallahh güle güle kullansınn.. tabiki kırmızıydıı hehe burdan femoli ye selamlarrr :P (gri arabaya antipatim var hehe sinir edicem seni ) şaka bi yana ama seninki güzelmiş ufak tefek değişiklikler süper olmuş kazasıızz belasııızz işallahh

Ziyaretçi047
14/09/2007, 12:16
:) Aybike evet benim de başıma çok geliyor bu tür olaylar. Hemen söylüyorum fiyatını muhabbete felan giriyorum iyi oluyor. İnsanlara yardımcı olmak sohbet etmek hoşuma gidiyor. Arabamın da böyle bir olaya aracı olması ayrıca hoşuma gidiyor. E senin başına daha çok geliyordur tabi. İnsanlar bakıyor araba güzel sürücüsü güzel dayanamayıp gelip soruyorlardır :)

gogigogi
14/09/2007, 12:35
evt dooru söylüyonuz hep fiyatını soruyolar kimine ucuz kimine pahalı eliyo tipinden dolayı çok seviliyo her ne kadar corsa sevimli olmak için uğraşsada gp daha çekici

Auto engineeR
14/09/2007, 12:40
bana da şimdiye kadar 10-15 kere sorulmuştur :D

werdiğim cewap da : ben bunu 33 milyara almıştım şimdi aynısı 40 milyar :D
oo ii almışın karlı bi iş olmuş diolar sonra şimdi 40 milyar çok bunlara diolar. bi de jantları orjinal mi diolar :D

civcivx
14/09/2007, 13:54
Kaç lira yakıyo diye soran yok mu :D

Tabi bu tür sorularla çok sık karşılaşıyorum ben de ama en ilginç yorumu bundan 2 ay kadar önce yaptı birisi. Tek aracın sığacağı bir sokak arasında tersten gelen birkaç araç yüzünden arkamdaki 3-4 araçla birlikte öylece kalmıştık. Ben de tam bir oto tamircisininin önündeydim, tavan açık vs. Oradan bağırıyorum tersten gelenlere, -geri çıkın diye. Tamircideki eleman bana döndü, -abi bu uçmuyo mu, uçur gitsin tepelerinden. :rofl:

brvhgt
14/09/2007, 14:03
banada otoparkta amcanın biri gelip vay evlat kaç beygir bu dedi tabi bakıyor renk tip içinden demiştir baya güçlü bir alet cevap 90 beygir dizel olunca amcam duraksayıp böyle mahsun bir şekilde hııı azda yakar bu yahu dedi içimden koptum fiyatını çok soran var o ayrı

BrK_20
14/09/2007, 14:11
Kaç lira yakıyo diye soran yok mu :D

Tabi bu tür sorularla çok sık karşılaşıyorum ben de ama en ilginç yorumu bundan 2 ay kadar önce yaptı birisi. Tek aracın sığacağı bir sokak arasında tersten gelen birkaç araç yüzünden arkamdaki 3-4 araçla birlikte öylece kalmıştık. Ben de tam bir oto tamircisininin önündeydim, tavan açık vs. Oradan bağırıyorum tersten gelenlere, -geri çıkın diye. Tamircideki eleman bana döndü, -abi bu uçmuyo mu, uçur gitsin tepelerinden. :rofl:

heheh cok guzel olmusss :)

OzzY
14/09/2007, 14:20
İzmirin insanı milletin arabasına bakmaz :D:D:D

buda gördüğün punto https://forum.grandepuntotr.com/members/orhanaysel.html

brvhgt
14/09/2007, 14:22

nesine bakar müdürüm anladın sen :hotornot:

femoli
14/09/2007, 14:33
sanırım hepimizin başına sıkça geliyordur.. yolda, otoparkta yada herhangi bi yerde birileri gelip kaç para bu şimdi.. şimdi ne kadar bunlar.. gibi sorular soruyolar.. bana çok oldu şahsen... benzincisi işparkçısı cartu curtu hep arabanın fiyatını soruyoo eee bakıyolarr gösterişşli spor araba :siritma: .. ama fiat demekki makul bi fiyat :laugh000: o yüzden hemen soruyolar .. bugunde sabah kadıköyde ziraat bankasının açılmasını bekliyodum.. tabikiii kırmızı bir punto jantlar süper tek kapı siyah filmler falan geldi parketti. yolda babalar olduğu için yolcu koltuğundan indi.. benimde herzman yaptığım gibi şöle biii arabanın sağına soluna baktı :) o sırada bi güvenlik görevlisi gelip nekadar simdi bunlar dedi arabayı süzdü alıcı gözüyle.. sonra baktım arkada stıcker var plakası 34 EL 2473 tüü.. ee güzel arabaydıı maşallahh güle güle kullansınn.. tabiki kırmızıydıı hehe burdan femoli ye selamlarrr :P (gri arabaya antipatim var hehe sinir edicem seni ) şaka bi yana ama seninki güzelmiş ufak tefek değişiklikler süper olmuş kazasıızz belasııızz işallahh

Teşekkürler aracım güzeldir her ne kadar kırmızı olmasada ama bir şey sorcam bu renk antipati ne yaww:D renk e antipatimi olur :P:P bir bildiğim boğalarda kırmızıya karşı :D:D

O anlattığın araç bir titanyum grisi olasaymıştı bankada değil araç başında kuyruk olurdu sende rahatca işini görürdün naber :P:P:P :D:D:D

OzzY
14/09/2007, 14:33
nesine bakar müdürüm anladın sen :hotornot:
::p:::p:::p:
valla bugune kadar bana ne fiyat sordular nede başka bişey...

okdar kart verdik ilgilenende pek olmadı...
napalım sorun onlarda :uhm00000:

shoparr_
14/09/2007, 14:56
başımıza sıkça gelen bu tür olaylara örnekler..

https://forum.grandepuntotr.com/ser-kursu/1874-bu-arabanin-markasi-ne-yigenim.html

LaDyBiRd_
14/09/2007, 15:04
şu teşekkür olayı yerine bide alkış ve kahkaha efekti olsaydı femoli ye hepsini yapardım :)
sayende griyi sevdim :)

Dikici
14/09/2007, 15:05
bizim sitede bizim ik itane olmak üzere üç tane punto war yaşlı amcalar namaza giderken :

hacı1:nemiş bakım bu??
hacı2:yeni gelmiş siteye heral misafirdir..
hacı1:farlarıda kocamanımış...
hacı2:bende onu diyecektim muhterem fareye benziyor...
ben:buyurun amca bi sorunmu wardı araba benimdi...
hacı1:kaç para bu...
ben:.... lira..
hacı2:pekte pahalıymış...
hacı1:ne yakıyor bu...
ben:diessel amca...
hacı2:onu demiz kuzum kaç para yakıyor..
ben:walla amca parasına hiç bakmıoz...
hacı1:ne marka bu ..
ben:fiat
hacı2:neyyy?
ben :tofaş tofaşşş
hacı1:haa bildim benim oğlanında tofaş doblosu war baya geniş jip gibi...
hacı2:baban ne iş yapar senin...

diye uzuyup digiyor...

civcivx
14/09/2007, 15:19
O anlattığın araç bir titanyum grisi olasaymıştı bankada değil araç başında kuyruk olurdu sende rahatca işini görürdün naber :P:P:P :D:D:D

Puaauha, bu iyiydi valla femoli :sp_ike00:

LaDyBiRd_
14/09/2007, 16:39
inaannmıyorum biraz öncee yani 16.44 de 07 ATA 35 red scorpion ziverbeydee önümdenn geçttii.. camdaann görrdümmm yaşassıınnnn

Halook!!!
14/09/2007, 16:59

Ozancım İzmirin insanı bal gibide milletin arabasına bakıyor valla.Daha dün Karşıyakada arabayı parkettiğim yere doğru giderken birde baktım benim arabanın ordan 2 tane eleman geçiyor arabayı süzüyordu.İçine düşeceklerdi nerdeyse.Elimde kumanda vardı bi anda basıp kilidi açacaktım korksunlar acık diye ama kumandanın komut verebileceği mesafede değildim :D

Ziyaretçi047
14/09/2007, 19:17
vay be. konu sandığımdan fazla uzadı. herkesin ne anısı varmış. aybike şenlendirmiş ortalığı :)

misafir3
17/09/2007, 12:08

ya ben bu topici nasıl görememısımyaa nasıl olduda gözumden kactı bak sınir oldum sımdı halbukı hergun netdeyım devamlı sıtede oluyorum neyse sımdi senin sayende topici gördum sımdı yorum yazmak nasıp oldu napalım o araba benım guzel anlatmısın her karesını valla ben bıle tam hatırlamıyorum helal olsun walla..