PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Neden Gp

mustyy
14/09/2007, 03:03
ya biliorum bu bikere daha acıldı ama ben bişiyi merak edıorum gpde cok arıza cıkıo ama bende gp hastasıydım bukadar arızası olduunu öğrenene kadar inanın öğrennce soudum arabadan ne yapcam bilmiorum amam gtp mi yoqsa 207 mi die düşünmeye başladım sizce?:wacko000:

SteinGP
14/09/2007, 03:45
arkadaşım öncelikle hoşgeldin..Gp lerin pek fazla bi arızası yok olanıda bütün markalarda var..şahsen benim aracım bugüne kadar zorlasamda tık demedi..burada yazan arızalardan hiçbiriyle karşılaşmadım çok şükür :)ayrıca peugeot kullanan arkadaşların varsa sor bakalım memnunlarmı yoksada ben seni tanıştırayım :)

gogigogi
14/09/2007, 05:28
ya biliorum bu bikere daha acıldı ama ben bişiyi merak edıorum gpde cok arıza cıkıo ama bende gp hastasıydım bukadar arızası olduunu öğrenene kadar inanın öğrennce soudum arabadan ne yapcam bilmiorum amam gtp mi yoqsa 207 mi die düşünmeye başladım sizce?:wacko000:
arıza kullanırsan ortaya çıkar garajda durursa hiç arıza yapmaz asıl 207 veya cilio alırsan arızanın nasıl olduğunu görürsün sınıfını en iyisi gp:surfing:

anvil
14/09/2007, 08:21
ufak tefek arızalar her araçta çıkar. bizde de çıkıyor ve servis hemen hallediyor.

Lordrivendel
14/09/2007, 08:35
Önemli olan ne kadar arıza çıktığı değil, arızalara karşı servislerde verilen hizmet arkadaşım. Çünkü her araç modelinde her zaman arıza çıkıyor, her aracın kendine göre zayıf yönleri oluyor bence.

femoli
14/09/2007, 08:52
diğer araçlarda arıza olmadığınımı sanıyorsunuz her araçta problemler olabilir gp dede olduğu gibi ama gp de giderilmeyen hata yok denecek kadar az, ya diğerlerinkinde ?

mustyy
14/09/2007, 16:26
cok saolun arkadaşlar ama ne bilim okadar para veropn hata cıkınca ister istemez hevesinde kacıoo mesela 207 ne gibi arızalar cıkıooşimdiden teşekkurler