PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Turbo lpg regülatör fiyatları

leomar32
29/09/2013, 18:55
Arkadaslar Turbo lpg regülatör fiyatları hakkında bilgisi olanlar var mı ?Sanırım benim aracın regülatörü yetmedigi için kesik kesik gazlamalarım oluyor.

eexelanss
29/09/2013, 21:35
Arkadaslar Turbo lpg regülatör fiyatları hakkında bilgisi olanlar var mı ?Sanırım benim aracın regülatörü yetmedigi için kesik kesik gazlamalarım oluyor.

Arkadaşım her regülatör her markaya olmaz.
Aracın üzerindeki lpg markası ne ise orayla görüş. zaten senin aracının basıncını karşılamayacak bir regülatör takıldıysa firmanın onu ücretsiz değiştirmesi lazım..
Yalnız şunu söyleyim kesik kesik gazlamanın problemi illaki regülatördür demek çok yalnış..Kesikliğe bir çok şey sebep olabilir.. Ateşleme sistemindeki sorunlardan tut(buji problemleri,ateşleme bobinlerinin zayıflaması) kirli lpg ye hatta kalibrasyon ayarının bozukluğuna kadar hepsinden kesiklik yapma ihtimali var..
aracın üzerindeki markanın iyi bir ustası ile görüşmeni tavsiye ederim. Sorun çözülmezse markanın bölge müdürlükleri ile irtibata geç.

Ayberk0616
29/09/2013, 23:30
Araç benzinde kesintisiz gazlayıp lpgde kesilme yapıyorsa lpg sisteminde bi sıkıntı olduğu aşikar ya ayarı bozuktur yada regülatör yetmiyor olabilir başka markanın nregülatörü birbirine olabilirde olmayabilirde üstündeki marka ne ise onun büyük regülatörünü takmakta fayda var

leomar32
01/10/2013, 14:48
Araç benzinde kesintisiz gazlayıp lpgde kesilme yapıyorsa lpg sisteminde bi sıkıntı olduğu aşikar ya ayarı bozuktur yada regülatör yetmiyor olabilir başka markanın nregülatörü birbirine olabilirde olmayabilirde üstündeki marka ne ise onun büyük regülatörünü takmakta fayda var

Aracımda landirenzo turbo kit var ama regülatörü nedir bilemiyorum. Szinde onecden bi tjetli oldugunuzu biliyordum. hatta lpg li. Bunun tam olarak iyi ustası ankarada kimdir bilmiyorum. Yardımcı olabilir misiniz ?