PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Esp/Msr/Asr/Hba/Hillholder

milanbg
28/09/2013, 21:56
Aracımı alalı daha 2 ay oldu ve aklıma birşey takıldı. Aracım 2013 model 1,3 mjet 95 hp Start&Stop Lounge modeli. bu araçta benim bildiğime göre esp yok diye biliyorum eğerki orjinalinde gelmiyorsa. yada varsada ben bilmiorm ama bildiğim kadarıyla yok.

fiatın sunduğu bu " Esp/Msr/Asr/Hba/Hillholder " gibi özellikleri içerisinde barındıran paket araca sonradan eklenebilirmi yetkili servisinde ?

Eğer ekletilirse fiyatı 1,020 TL. yazıyor pek bi para değil yaptırmayı düşünüyorum.

Sizce sonradan ekletmek sağlıklı olurmu ? Aracı olumsuz yönde etkilermi ?

Bilgi sahibi arkadaşlardan yorumlarını bekliyorum

biancoangelo
28/09/2013, 22:39
Maalesef tren kaçmış.... Sonradan ekleme olmaz...

yeniuye
28/09/2013, 22:44
Dediğiniz özellikler araca fabrikasyon uygalanabilen özellikler sonradan uygulatmak gibi bir şansınız yok

Honor COOPER
28/09/2013, 22:46
ah ahhh maalesef sıfır alırken böyle küçük rakamlara bence en önemli özellik olanESP eklenmiyor.
Asist kite 600-700 cam tavana 3000 veriliyor ESP ye yok. Allah göstermesin yeri gelir hayatınızı yada malınızı koruyor bu sistem.

milanbg
28/09/2013, 22:56
Valla en ufak şekilde parasını bile düşünmedim bana bu konu hakkında bilgi bile verilmedi biraz bayinin azizliğine uğradım. aracın iç döşemesini vişne rengi isterdim aslında ama bunu bile seçemedim ah şu birmot okadar aceleye geldiki. ama olsun yinede memnunum aracımdan Allah başka dert vermesin

atlatma
01/10/2013, 11:00
Lounge bir araca da bu gibi donanımları sonradan eklemek ancak fiatın aklına gelir.
Sayın Mustafa o dediğin 1020 tl lik rakam aracı almadan farkı ödeyerek o donanımı üstünde taşıyan araç ile aradaki fiyat farkını belirtir. Yani sonradan bunları aracına takamazsın(pratik olarak) mantık olarak yeterli paran ve vaktin varsa neden takılmasın. Ama o 1020 tl gibi bir rakama değil