PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mercek Far Punto Evo

DogukanSahin
26/09/2013, 13:30
punto evoma bu yenı kasa bmw lerdeki mercedeslerdeki flaş denen olayı yaptırmak istiyorum herhangi bir tavsiyeniz varmı yada nasil yaptırabilirim

DogukanSahin
26/09/2013, 13:37
Jetta 2.0 TSI Bi-xenon LED - YouTube (https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=2LC0rmYIUlo#t=48)
Bunu gibi

cdogu
26/09/2013, 17:48
Vallahi ince işçilik ve biraz maliyetle ve el becerisiyle kendin yapabilirsin. Dışarıda yaptırmak pahalıya patlar zaten var olan farını söküp takması vs. vs. bir ton iş ve sonucu kesin değil.

Bizim grande puntolar için satılan SONAR xenon far setleri gibi bir şey alabilirsin.Evo'ya yapılan var mı bilmiyorum. Onların alt taraflarında bahsettiğin Mercedes,Audi gibi şeritler var.

Ama bu aniden yanıp kapanma olayı hiç hoşuma gitmedi trafikte çok rahatsız edici bir durum. Bir sellektörde bu kadar ani patlayan bir flaş,kazaya sebebiyet verebilir.

Şu videoyu karanlık odada dahi izlediğimde gözlerim kamaştı. Gerçeği nasıldır kim bilir.

byspayn
26/09/2013, 18:02
Çok dikkat çekici ve güzel duruyor aslında. Trafikte de o kadar göz almaz bence. Burda olay zaten lamba sabit yanıyor sürekli. Sadece mercek ani bir hareket yapıyor... Çoğu orjinal bi-xenonda sistem bu şekilde zaten. Tehlikeli bir şey olsa üreticilerin bu sistemi hala kullanacağını sanmam...

DogukanSahin
27/09/2013, 13:16
ama güzel sistem ne olursa olsun yaptırcam kafaya koydum :)

ibooovn
09/10/2013, 05:20
benimkiler zaten böyle yanıyor yalnız mercek olmadığı için ışık daha çok dağlıyor sokaklara girerken selektör çaktığımda direk flaş patlıyor gibi.xenon h4 var 5000 6000k emin değilim.kendinden motorlu tek ampul var selektör çakınca şak şak ampullerden ses geliyor perdeyi indirip kaldırıyor.ve flaş patlaması gibi oluyor.başkalarını rahatsız edebilir xenon merceksiz yalnız ben yıllardır rahatsız oldum millet görürken ben kördüm ve aracı böyle aldım birazda ben göreyim önümü rahat rahat :)