PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Zor basılan teyp power düğmesi - ÇÖZÜM

ercan60
21/09/2013, 21:18
Arkadaşlar belki aynı sorunu yaşayan birinin işine yarar diye yazma ihtiyacı hissettim.

Bulduğum çözümle son 5-6 aydır sorunsuz kullanıyorum. :)

Malumunuz üzere teybin güç düğmesi uzun basılarak aç/kapa yapıyor. Zamanla bu özellik laçkalaşıyor ve özellikle hareket halinde teyp açma/kapama olayı tam bir işkence halini alıyor.

Gelelim bulduğum çözüme;

Bir teybi açmaya çalışıyorum, açılmıyor; kapatmaya çalışıyorum kapanmıyor. Ben de o sinirle power düğmesine elimin iç tarafının bileğime bakan tarafıyla sert bir şekilde geçirdim. ;) Ondan sonra mucizevi bir şekilde tuşun normal bir şekilde görevini yerine getirmeye başladığını gözlemlemeye başladım. :) O zamandan beridir çok şükür bir sıkıntı yok. :)

Yani ÇÖZÜM powera doğru sağlam bir voleybol smacı yapmak.

Umarım işinize yarar

milanbg
24/09/2013, 11:16
Tamamda :D Ya sadece sende işe yaradıysa :D ondan sonra bi vurcam. ne oldu ya elektrikmi gelmio acaba alla alla komple gitti :D bana böyle denmemişti ama düzelcek denmişti die kendi kendimize söylenmeyelim :D

serkandikici
24/09/2013, 22:24
Bize öyle bi bilgi gelmedi :D:D:D sonuçları değişken bi çözüm olma ihtimali yüksek :)

YALCINGUNEL
24/09/2013, 23:10
sıkıntı çıkarsa ercan bektaş kardeşimiz karşılar:))

outlife
25/09/2013, 08:34
türk usülü genellikle işe yarar, tv, dvd, teyp vb. bir çok elektrikli ve elektronik alette işe yaradığı test edilmiş onaylanmıştır.

ha ben dener miyim denemem. puntoma vurur muyum canım benim o :)

ercan60
03/10/2013, 00:23
Yani vurun dediysek öldürün de demedik arkadaşlar. power düğmesini gözden çıkardıysanız, benim gibi sinir anında hafif okşayacaksınız o kadar. :)

yes, panic :)

ibooovn
09/10/2013, 05:07
bende bişey anlatacaksın sandım :)