PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Lpg uyarı sesi

Caner191
16/09/2013, 22:14
Hocalar aracımda atiker sıralı sistem mevcut. Simit tüp olduğu için tüpteki mevcut gazı göstergede hep kırmızı görüyorum. Bayiye gittim 80 tllik gaz attırınca yeşil kademelerinin yanacağını söylediler. Her neyse ben bu cevaptan tatmin olmadım elbet bi çözümü vardır dedim. Ordaki görevli hassaslığı çoğalttı sanırım bu seferde yeşil kademeler yansa bile her kontak çevirişimde ötüp duruyo. Arkadaşlar dalga geçmeye başladı turbo devreye mi giriyo diye. Yetkili servise gitmeden birde sizlere sorayım dedim. Şimdiden teşekkürler.

onurgenc87
16/09/2013, 22:37
valla ben de atiker yok gasitaly var ama o da sadece gaz bitince ötüyor.

serkandikici
16/09/2013, 22:57
Yetkili servisten ziyade iyi bi LPG ustasına götürmek daha mantıklı gibi geldi bence hassaslığı bir kademe azaltabilirlerse olacaktır.. Ya da alternatif olarak dijital gösterge kullanabilirsiniz

örneğin
Elektronik Lpg Göstergesi - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 118219264 (https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-elektronik-lpg-gostergesi-118219264/detay)

zahirbaba
17/09/2013, 00:18
simit tüpte şamandıra oynama hareket payı az olduğundan gerçek değer leri almak zor oluyor. ben km takibi yapıyorum.daha iyi oluıyor araç çok yakmaya başlarsa çabuk farkedip mudahale edebilirsin

Caner191
17/09/2013, 04:07
Hocalar cevaplar için çok teşekkürler, dijital göstergeyi bu gün sorucam ağer varsa direk taktırıcam , zahirbaba dediğin takibi yaptım bi ara ama her istasyonun litre ücreti farklı oluyo takipte bozukluk yaşadım :D