PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Navigasyona Direksiyondan Kumanda Mümkün mü?

outlife
16/09/2013, 09:43
Arkadaşlar meraba,

Navitec VR-533 navigasyon aldım geçenlerde. Navigasyonu fm transmitter ını aktif kullanıyorum. Bluetooth özelliğini de .

Fm transmitterden müzik dinlerken şarkı değiştirmeyi direksiyondan nasıl sağlarım yahut sağlayabilir miyim?

Bir de aracıma geri görüş kamerası taktıracağım. navigasyonu da ekran olarak kullanacağım. Av-in girişi mevcut.

Fakat son günlerde bazı pi.lerin kameraların merceklerine zımpara attıklarını duydum. Başına gelen iki arkadaşım var. En az görünecek şekilde nasıl bişey taktırayım. Tamponu deldirmek istemiyorum. Önerilierinizi bekliyorum.

khanunl
16/09/2013, 10:41
aracıma geri görüş kamerası taktıracağım. navigasyonu da ekran olarak kullanacağım. Av-in girişi mevcut.

Fakat son günlerde bazı pi.lerin kameraların merceklerine zımpara attıklarını duydum. Başına gelen iki arkadaşım var. En az görünecek şekilde nasıl bişey taktırayım. Tamponu deldirmek istemiyorum. Önerilierinizi bekliyorum.

Plaka lambası yerine giren hem plaka aydınlatma orjinalliğini bozmayan hem aracınızın tamponunuzu delmemenizi sağlayan geri görüş kameraları var.