PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygun fiyata trafik sigortası nereden yaptırabilirim

hakanka
27/08/2013, 19:23
Geçen yıl ankara sigortadan 435 tl ye yaptırmıştım,bu gün fiyat aldım 475 tl fiyat verdi buna hazarsızlık indirimi dahil,yani zam gelmiş sonra hasarsızlık indirimimi çıkarmışlar,sonuç bu,sonuçta trafik sigortası,en uygun hangi sigorta şirketine yaptırabilirim..?
başka sigorta şirketine yaptırırsam hasarsızlık indirimim geçerli olur mu..?

siyah rüzgar
28/08/2013, 08:20
Ben axa dan 183 liraya yaptırdım tabi 67 plaka olmasida etken sanirim, bir kac firmadan alabilirsin fiyat. Hatta forumdan bir arkadaş sigorta yapiyorum diyordu topicleri inceleyebilirsin.

GT-I9500 cihazımdan 4 ile gönderildi

hakanka
28/08/2013, 10:12
forumdaki arkadaş dediklerin hepsi birbirinin kuyusunu kazıyo burdan kimseden yardım istenmez

USTA
28/08/2013, 11:07
Megane RS e Cuma günü trafik sigortası yapıldı,İstanbul plakalı ve ikinci senesi, 300 TL tuttu...

farukileri
28/08/2013, 12:13
Yemek arasında trafik sigortamın ne kadar tuttuğuna bakayım; eski aracımda 270 TL civarında vermiştim; şimdi sıfır aldığımda ne kadar oldu ona bakmam gerek

siyah rüzgar
28/08/2013, 15:27
forumdaki arkadaş dediklerin hepsi birbirinin kuyusunu kazıyo burdan kimseden yardım istenmez

o zaman ne işin var bu forumda, bizde sana bir nevi yardım etmiş oluyoruz.

MrFatih
28/08/2013, 17:53

Aracı kötüleme faslınız bitti, şimdide buradaki arkadaşlarımı kötülemeye başladınız??

MrFatih
28/08/2013, 17:57
Geçen yıl ankara sigortadan 435 tl ye yaptırmıştım,bu gün fiyat aldım 475 tl fiyat verdi buna hazarsızlık indirimi dahil,yani zam gelmiş sonra hasarsızlık indirimimi çıkarmışlar,sonuç bu,sonuçta trafik sigortası,en uygun hangi sigorta şirketine yaptırabilirim..?
başka sigorta şirketine yaptırırsam hasarsızlık indirimim geçerli olur mu..?

Geçen sene 230TL idi, HALK SİGORTA. Bu sene Allianz Sigorta 'dan yaptırdım, zam gelmesine rağmen yine 230 TL ve kredi kartına vade ;)

Yarın bir arkadaşımın motoruna sigorta yaptırıcam, sizin içinde en uygun fiyat veren firmaların adını alırım.