PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Titreme sorunu ve balata hakkında

KORAY UZUN
27/08/2013, 12:28
Arkadaşlar benim punto evom 2011 model benzinli ve 24 binde daha önce yazmıştım aracım sabahları kalkerken sarsma veya titreme yapıyo bende sizin yazdıklarınıza katılıyom göker oto yu aradım yekkili kişi aracı görmem lazım dedi buraya kadar tamam şimdi aracı diyelim servise bıraktım bana derlerse batata yanmış veya balata degişecek ben den para talep ederlermi ederlerse kaç para isterler şimdiden tşkler herkese ve degerli yorumlarınıza

Evren_c
27/08/2013, 14:59
Arkadaşlar benim punto evom 2011 model benzinli ve 24 binde daha önce yazmıştım aracım sabahları kalkerken sarsma veya titreme yapıyo bende sizin yazdıklarınıza katılıyom göker oto yu aradım yekkili kişi aracı görmem lazım dedi buraya kadar tamam şimdi aracı diyelim servise bıraktım bana derlerse batata yanmış veya balata degişecek ben den para talep ederlermi ederlerse kaç para isterler şimdiden tşkler herkese ve degerli yorumlarınıza

Arıza tespiti için para talep edeceklerini sanmıyorum ama aracı bırakmadan evvel sorun isterseniz. Tespit sonrası tamir etmeden evvel sizin onayınızı alacaklardır zaten.

USTA
27/08/2013, 15:16
Balata değişimi garantiye girmez,arıza tespiti için para istememeleri lazım zaten araç garanti kapsamında kontrol edilecek...

Arrest
27/08/2013, 15:44
Balatayı yemişsiniz gibi anlattıklarınıza göre

KORAY UZUN
27/08/2013, 20:57
slm arkadaşlar otomatık baskı balata kaça degişiyor bilen varmı tşk

comanchee
28/08/2013, 15:33
bizim arabalarda varyatör denen nane molla var.motor soğukken varyatör yağlanana kadar biraz sesli ve sarsıntılı çalışabilir.birde bana servis 20.000 de bir sente ayarlarının kontrol edilmesini önermiştir.sübap ayarlarınıza da bir baktırın öyle balata işine girin çünkü 600-700 tl gibi bir rakam olması lazım.