PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sampo japan sigorta hakkında acil

umutsaygin
24/08/2013, 18:15
3 senedir groupama dan hem trafiği hemde kaskoyu yaptırıyorum. %50 hasarsızlığım var.27 sinde trafik 31 inde kasko süreleri bitiyor.hafta içi yaptıracağım.biraz önce sigortam netten çeşitli sigortalardan teklif aldım..

groupama 1.100 tl
zurich 900 tl
sampo japan 690 tl teklif verdiler. .

sampo hakkında hiç bir fikrim yok ama fiyat gayet uygun geldi diğerlerine göre. .bu firma nasıldır bilen ve sürekli bu firmayla çalışan arkadaşlar varsa tavsiye ederler mi?? gönül rahatlığıyla bu firmadan kasko yapılır mı yoksa firma kötü mü? cevaplar için teşekkürler saygılar

Scottie
24/08/2013, 18:51
Banada en uygun fiyati vermislerdi. Burada sompo ile calisan bir acente ile konustum. Cok sorun yasamadiklarini ve iyi firma olduklarini soyledi... internet ten arastirdigima gore memnun olan da var olmayanda... ben marphe sigortayi sectim... .

Sompo mini onarimda hasarsizliginizi seneye de sompodan yapmaniz sartiyla bozmuyor... boyle baglayiliciligi var. Ama onemli olan sizin butceniz...

Sompodan da yaptirilabilinir...

Sent from my GT-9500 Galaxy S4 using 2

umutsaygin
24/08/2013, 21:48
Banada en uygun fiyati vermislerdi. Burada sompo ile calisan bir acente ile konustum. Cok sorun yasamadiklarini ve iyi firma olduklarini soyledi... internet ten arastirdigima gore memnun olan da var olmayanda... ben marphe sigortayi sectim... .

Sompo mini onarimda hasarsizliginizi seneye de sompodan yapmaniz sartiyla bozmuyor... boyle baglayiliciligi var. Ama onemli olan sizin butceniz...

Sompodan da yaptirilabilinir...

Sent from my GT-9500 Galaxy S4 using 2

teşekkürler

umutsaygin
25/08/2013, 11:39
** up

umutsaygin
25/08/2013, 21:24
kullanan eden fikri olan yok mu arkadaşlar

taipen71
25/08/2013, 22:33
ben 3 yıldır kullanıyorum okulda arkadaşnlarımada önerdim ama memnun olanda olmayanda illaki olur diğer aracımda hasar yaşamıştım hiç sorun yaşamadım sigorta işlemlerinde birde ilk kazada bozmuyor hasarsızlığı

umutsaygin
29/08/2013, 13:10
up

PUNTO2008
30/08/2013, 16:42
Mevcut kaskom 17 ağustosta Yapı Kredi'den bitiyor, 3-4 yıllık acenteme gıcık olduğum ve beni uyuz ettiğinden aramızdaki özel konulardan dolayı, değiştirmeye karar verdim ve sigortam.netten teklif aldım. 1 çok firmadan rakamlar çıktı, en pahalı axa ile anadolu idi ve onu aksigorta takip etmekteydi, 850-1000 Tl arası fiyatlar verildi, ertesi gün 1 acente aradı sigortam.net brokeri 2 firma çok makul çıkmıştı Hür ve Sompo Japan, bana şiddetle Sompoyu önerdi, çok cazipti fiyatı, artı ekstraları, mini onarım vs hoşuma gitti, internette şirketi araştırdım vs, okeyi verdim poliçem geldi. Aracımı, 4. yıl hasarsızlık indirimi ile birlikte 526 TL'ye 12 taksitle kasko yaptırdım, umarım ki ihtiyacım olmaz, olursa da bana çok sorunlar yaşatmaz.:)

Daha önceki yine bu konuyla alakalı yazdığım 1 cevap, belki fikir verebilri sana.

Kadir00906
30/08/2013, 18:38
3 senedir groupama dan hem trafiği hemde kaskoyu yaptırıyorum. %50 hasarsızlığım var.27 sinde trafik 31 inde kasko süreleri bitiyor.hafta içi yaptıracağım.biraz önce sigortam netten çeşitli sigortalardan teklif aldım..

groupama 1.100 tl
zurich 900 tl
sampo japan 690 tl teklif verdiler. .

sampo hakkında hiç bir fikrim yok ama fiyat gayet uygun geldi diğerlerine göre. .bu firma nasıldır bilen ve sürekli bu firmayla çalışan arkadaşlar varsa tavsiye ederler mi?? gönül rahatlığıyla bu firmadan kasko yapılır mı yoksa firma kötü mü? cevaplar için teşekkürler saygılar

Ben ilk sigorta ve kaskoyu 1300 tl ye sompo japan sigortaya yaptırmıştım,kasko ve sgiorta maddeleri çok iyi. Ama sigorta ve kaskoyu yapan kişiden kaynaklı anlaşmazlıklardan dolayı bu sene yapı kredi sigortaya 900 tl kasko farklı bir sirkete de trafik sigortası yaptırdım.Sompo yaptırabilirsin memnun kalırsın.

umutsaygin
31/08/2013, 00:20
teşekkürler başka var mı yorumu olan. .

emreaktan
31/08/2013, 00:36
benimde sampo aracımın iki kapısını çizdiler servise soktum 900 tl lik fatura verdiler zaten kaskomda aşağı yukarı aynı fiyattı bi sorun yaşamadım tavsiye ederim kaskom doldu şu an kaskasuz geziyorum ama yine sampo ya uğrayacağım memnunum.