PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Orjinal Sis farı

SaLDo
19/08/2013, 01:32
Merhaba arkadaşlar. Aracım aktive modeli . Aracımda sis farı yok. Ama ben taktırmak istiyorum. Takmışken de orjinal olsun istiyorum. Servis bunu yapıyor mu ? Yani demek istediğim , bu konsolun en solunda bulunan altlı üstlü düğmelerin olduğu yere ,düğmesiyle beraber taktırmak istiyorum. ( arka sis farını açtığımız kısımdan bahsediyorum )

Böyle bir şey mümkün mü ? Yaptıran arkadaşlar var mı ?

alixxx
19/08/2013, 01:43
Tabiki mümkün ama servisin yapacagı iş değil söyleyeyim. Servis yapsa bile arka sise başlayacaktır. Orjinal sekilde yapmaz.

SaLDo
19/08/2013, 01:56
Tabiki mümkün ama servisin yapacagı iş değil söyleyeyim. Servis yapsa bile arka sise başlayacaktır. Orjinal sekilde yapmaz.

Arla sise başlayacak derken, yani arka tuşa bastığımızda hem arka hemde ön mü yanacak?

Orjinal şekilde servis yapmayacaksa kim yapar bunu? İstanbul'da ki arkadaşlardan yardım bekliyorum.

siyah rüzgar
19/08/2013, 10:45
iyi bir elektrikçi ustası olan seni yönlendirebilir sanırım

umutsaygin
19/08/2013, 18:41
servis takar orjinal sis farınızı ama arka sislere bağlar. .yani arka sis yakma butonuna basarsanız ön sislerde arka siste yanar. .servis sonradan takılan ön sislere ayrı bir buton yapmıyor diye biliyorum. .ha ama illa da ayrı açma kapama butonu olsun derseniz iyi bir oto elektrikçisine başvurunuz saygılar

SaLDo
19/08/2013, 20:33
Servis arka butonla beraber taksa da olur. Sonuçta sis farı gerektiği zaman açılır ve ön arka ile beraber açılır :) Cevap veren arkadaşlara teşekkür ettim. Bir servise uğramak kaldı ozaman.

yusuf28
19/08/2013, 21:09
2011 punto evo sislerin sadece sag on fiyati 135 tl ona gore kardes :)

arenas
19/08/2013, 21:22
Merhaba arkadaşlar. Aracım aktive modeli . Aracımda sis farı yok. Ama ben taktırmak istiyorum. Takmışken de orjinal olsun istiyorum. Servis bunu yapıyor mu ? Yani demek istediğim , bu konsolun en solunda bulunan altlı üstlü düğmelerin olduğu yere ,düğmesiyle beraber taktırmak istiyorum. ( arka sis farını açtığımız kısımdan bahsediyorum )

Böyle bir şey mümkün mü ? Yaptıran arkadaşlar var mı ?

benimki de active.biraz arastirdim orjinal olayini.istanbulda 3yetkili servise sordum arka sise bagliyolar.ankarada bi yetkili servis var bunu yapan.orjinal dugme, önler arkalardan bagimsiz yaniyor .ayrica gostergede ikaz lambasi da aktif oluyor. body computerden sis lambasi aktif ediliyor..ankaraya yolum duserse taktirmayi dusunuyorum.orjinal sis takimi,kablosu vs 220 tl sanirim, artı işçiliği tabi..

alixxx
20/08/2013, 03:04
Bunun nasıl yapılacağını ben zamanında anlatmıştım. Bir inceleyin isterseniz.

https://forum.grandepuntotr.com/kendi-modifiyeni-kendin-yap/46189-activlere-orijinal-sis-fari.html

Kriminal
21/08/2013, 10:39
Yeni konu açmak istemedim sis farlaarının ayarı nasıl yapılır ?

Muayenede yönlerinde sorun var yazılmışta...