PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Servislerin en ilgilileri

grandelmus
09/09/2007, 00:47
Bazı servisler gerçekten de müşterilerini memnun ediyor, bu tür servisleri;çalışanlarını onure edecek bir alan oluştulsa ya da gerçekten iyi ve kötüleri değerlendirecek belirli alan oluşturulsa nasıl olur? (Genel olarak şikayet ve teşekkür var ama konu başlığı olarak oluşturulmuş alan göremedim???)

Ziyaretçi047
09/09/2007, 00:57
Adana Birmot'tan Adana grubu olarak gayet memnunuz. Teşekkürler ADANA Birmot

OzzY
09/09/2007, 11:52
Ben Enriko Aliberti ve Merkez servisten memnunum her ikiside ellerinden geleni yapıyorlar...

gogigogi
09/09/2007, 12:23
izmir poyraz:işim icabı haftasonu boş oluyom hep kalabalık:ranting2:
aydın poyraz: elemanları güven vermiyo şikayetlerimi bir türlü tam olarak yapamıyorlar gene aynı probl. oluşuyo.:ranting2:
kuşadası 2000 mot.araçlar:kısmen biraz daha iyi ama işler daha uzun sürüyo işçilik fiyatını biraz daha düşük tutuyo:surfing:

dagored
09/09/2007, 12:45
Ankara'da Kavaklıdere, tek geçerim ;)

Little F.K
09/09/2007, 14:01
Maltepe Evsan.Sağolsunlar her sıkıntımla ilgilendiler.

dejavu
09/09/2007, 14:51
ankara kavaklıdere. hayır demiyorlar düşünüp genede yapıyorlar bişey. yani bi şekilde yardımcı oluyorlar. teşekkürler kavaklıdere...

bir alt yazıdaki femolinin yazısına resmen katılıyorum..

femoli
09/09/2007, 16:31
Kavaklı deremi one ben orayı servis olarak görmüyorum orası piknik eğlence vede sohbet yeri değilmi sadece oraya gittiğinde usta şunun problemlerine bir bakıver diye anahtarı verdiğimiz bir dostumuzun yeri .Emin olun ben şimdiye kadar (işin içinde olduğum için) hiç bu kadar müşteriyle biribir ilgili olan her türlü memnuniyeti kural edinmiş bir yer daha tanımıyorum orada yok olmaz kelimesi geçmiyor buyurn hoşgeldiniz hay hay efendim hemen tabiki bu ssözleri oranın müştri ilişkileri yetkilisinden duymuyorsunuz bizzat servis sahibinden duyuyorsunuz ..

Şimdi diyeceksiniz ki bu kadar neden övüyorsun çıkarınmı var ortakmısınız valla ben müslümü burada tanıdım vede iyiki tanımışım adam sana arkadaşım diye iyi davranmıyor gelen her müşteriye arkadaşıymış gibi davranıyor gerçekten övgüyü hak ediyor serviste çalışanları övmüyorum çünkü bu kadar başarılı bir işletmecinin yanında çalışanlarıda 10 numara oluyor çözülmeyen yada yapamayız diyen bir usta yok ..

Hepsine buradan teşekkür ediyorum.....

Ziyaretçi047
09/09/2007, 17:47
Çok iyi servismiş. Ben de kutlarım. Bizim birmot o kadar olmasa da iyi yine. Merhabalar efenim hoşgeldiniz demek yerine vay kirve naber diyoruz genelde.

misafir3
09/09/2007, 19:35
bu gune kadarrr kırmak otoya gidiyodum kaza gecirdim ilgılenme sıfır zamanında teslim sıfırr iscilik sıfır aklınıza gelen bırçok ıvır zıvırr abes hatalar en büyük hataları ise kaza yapmıs aracnımın isi bitiyor teslim ediyolar tamam aldık yolda gidiyoruzz ne görim direksiyon yamuk duruyo gıderken bide saga cekiyo simdi zaten sinirliyim araybayı gec almısın bıde bu olunca cıldırdım...servısten aradılar menunmusunuz diye azıma gelenı söledım bıda ıkı olsun yanınıza ugramıcamm . kucukyalı bırmota gıdecem (dedım)devamlı artık ordakıler cok ıyı davranıyolarmıs iscilikte zaten bırmotlar fıatin en önde gıdenlerıymıskı aldıgım bilgiye göre orjinale yakın onlar yapabiliyolarmıs ..sımdı birmotcuyum..

h k
09/09/2007, 19:44
Maltepe Evsan.Sağolsunlar her sıkıntımla ilgilendiler.

+1

zaman zaman anlaşamasakta sonunda doğru teşhisi koyup çözümü sağlayabiliyorlar.

Halook!!!
09/09/2007, 21:51
Önemli olan servislerin ilgili olması değil işlerini doğru düzgün yapmaları.İzmir Enriko Alibertiden bıkkınlık geldi artık bana.Sanayideki boyacının bile yapmayacağı hatayı Enriko Alibertinin boya ustası yapıyor var mı böyle birşe ya!

anvil
10/09/2007, 09:18
Mersin'de 2 servis var. Bilen oto ve Boranlar. İkisi de gayet ilgili ama ben aracımı Bilen'den aldığım için her türlü sorunumda da oraya gidiyorum. Sağolsun her türlü konuda bilgili ve ilgililer. Buradan Bilen Oto'ya tekrar teşekkürlerimi sunuyorum.

eril_83
10/09/2007, 10:28
bora kardeşimize ve teknik oto çalışanlarına teşekkürler ...

Backer
10/09/2007, 12:05
Antalya birmotyakın değil yakın diye ortaca ya gidiyoduk amaa çok büyük dertler açtı başına 7797 nin we cebinden ödedi araç sahibi abi artık Antalya yolu beraber gidiyoruz herşey çok güzel pazarlık herzaman war hediyelerde cabası...

Lordrivendel
10/09/2007, 13:05
Hani Orhangazi'deki ni de met ediyordu herkes? :)

xfree37
15/09/2007, 19:29
Merhaba
Ben kastamonu daki servisten çok memnunum sağönden ses geliyordu.(lıkır lıkır bir ses) hemen baktılar ve parça değiştirdiler araç 5000 km idi. Bugün yine gittim sol ön hoparlörden bas seslerde dırt dırt diye bir ses baktılar hemen hoparlör siparişini verdiler telefonumu aldılar gelince biz sizi arayacağız hemen değişicek diye teşekkürler kastamonu fiat servis...

baycep
16/09/2007, 01:27
Elazığ Metinler oto adamlar tek kelime ile mükemmel, öğleye yakın gidersem öğle yemeği bile yediriyorlar

Linos
16/09/2007, 12:28
Merhaba
Ben kastamonu daki servisten çok memnunum sağönden ses geliyordu.(lıkır lıkır bir ses) hemen baktılar ve parça değiştirdiler araç 5000 km idi. Bugün yine gittim sol ön hoparlörden bas seslerde dırt dırt diye bir ses baktılar hemen hoparlör siparişini verdiler telefonumu aldılar gelince biz sizi arayacağız hemen değişicek diye teşekkürler kastamonu fiat servis...

Hemşeriyiz galiba! ;) Benim kuzenim çalışıyor Kastamonu Servis'te... Sevindim memnun olmana... ;)

kadoku
22/09/2007, 10:48
Maltepe Evsandan bende çok memnunum, Servis Müdürü Derya Bey çok ilgili şu ana kadar hangi şikayetle gittiysem bütün hepsini çözüme ulaştırdılar.

Dikici
22/09/2007, 11:03
koyuncu fiatı tek geçerim:D:D

06kaymak
22/09/2007, 12:30

Bende başka servislere yardımlarından dolayı tek geçerim...:Ç

Yalın
22/09/2007, 15:57
bütün fiat servisleri çok güzel ilgi alaka hepsinde var yeterki servilerden n istediğimizi bilelim ve kullandığımız araclardadaki arızaları servis yetkilisine tam anlatalım ki servisler bizlere yardımcı tam olabilsinler

xfree37
23/09/2007, 00:50
Hemşeriyiz galiba! ;) Benim kuzenim çalışıyor Kastamonu Servis'te... Sevindim memnun olmana... ;)

Adını verirsen tanışırım bugün yine oradaydım sağ ön hoparlör patladı, yenisini taktılar kastamonu fiat servis teşekkür:)

Arkadaşlar bu arada birşey daha öğrendim arabalarımızda arka kapıda tweeter yeri var ama maalesef içi boşmuş ben hayal kırıklığına uğradım. :(

candan
26/09/2007, 16:07
ankara kavaklıdere...

bi servis insanın yüzünü güldürür mü?? evet kesinlikle... :)

(sağolasın müslüm :) )

GP61
26/09/2007, 16:35
3 kere servise gittik 2 kere ankara kartaşa 1 kere trabzon tunalara..Kartaştan memnun kaldık hiç bir samimiyetimiz olmamasına rağmen..Tunalar ilgisizdi 5dakikalık iş için 3-4 saat bekletmişlerdi.

ms06
09/10/2007, 21:57
bugün fiat kavaklıdere servisine gittimçok ilgilendiler söyledigim her arzayla birbir ilgilendiler ustalarda dahil çok gülreyüzlü hepsine teşekkürler

Er-NnN
09/10/2007, 22:08
zaten artık kavaklıdereyi servisten saymıyoruz... :D

orası bizim için öle gidip kafa dinleme yeri gibi bişi... :)

piranha
09/10/2007, 22:57
Ankara kesin adresini bulmuş belli ki!!İzmir için net bir yer yok mu arkadaşlar,olurda alırsam gitceğim yeri biliyim.gerçi palio varken birmot'dan memnundum ama bakalım.
Bu arada kastamonulular çoğalıyor sitede;) bende aslen oralıyım beyler...

tempesty
10/10/2007, 11:21
Bu sabah nöbetten çıktım arabamı çalıştırdım,ışıklar sönmedi abs ışığı kapı açık ve el freni ışığı yanıyor ve benzin göstergesi çalışmıyor kırmızı ışık yanıp sönüyor,kapattım açtım kapattım tekrar açtım bi değişiklik yok müzikseti bile çalışmıyor,neyse servise doğru yola çıktım arabada bir sorun yok fakat hız göstergesi ve devir göstergeside çalışmıyor,kendimi Fiat KAVAKLIDERE servisine attım sonunda..Bilgisayara bağladılar 2 saat uğraştılar araştırdılar denediler en sonunda halloldu sanırım yazılımı değiştirdiler bilemiyorum 9 da gittim 11 de çıktım,Müslüm abi yoktu ama yinede çalışanlar güzel ilgilendiler sağolsunlar.

yusufk23
17/11/2007, 19:33
Her seferinde beklediğim süreden önce aracımı teslim eden, aracın durumu hakkında bilgi veren ve sorunları gidererek tertemiz teslim eden Haliç Oto'ya , ayrıca sorularıma ilgiyle ve büyük bir sabırla cevap veren güler yüzünü hiç bozmayan Hasan Bey ve Meliha Aydın Hanım'a özellikle teşekkür ederim...

Diğer servisler hakkında pek bilgim olmasa da Haliç'i herkese öneririm.

akin78
18/11/2007, 13:59

Bırakın bu işleri... :D

drhilter
19/11/2007, 22:56
maltepe evsandan ben de memnunum. her sorunum kolaylıkla çözüldü bu güne kadar...

tempesty
11/12/2007, 23:23
Bugün yine her zamanki gibi Ailemizin servisi FİAT KAVAKLIDERE Müslüm babanın yanındaydım annemin eski kasa puntosunu kışlık bakıma götürdüm,yine servisteki istisnasız bütün çalışanların ve müslüm abinin ilgisinden sıcaklığından titizliklerinden ve yardımından fazlasıyla faydalandım Ankara'da böyle bir servise sahip olabildiğimiz için çok şanslıyız;hepsini gönülden tebrik ediyorum.

MaxWave
14/12/2007, 18:12
Ben de aracı Ankara Ağaçlı'dan aldım ve iki sefer servise verdim. Genel manada memnunum ama ekstra bir artısını da göremedim. En çok kızdığım ise servis görevlisinin arabamı servisten çıkarıp bana teslim ederken yaptığı ani frenler ve hızlanmalardı. Ben bile arabayı hiç öyle kullanmamıştım. Adam resmen benim arabamla bana hava atmaya çalıştı :)

Linos
14/12/2007, 23:58
Ben de aracı Ankara Ağaçlı'dan aldım ve iki sefer servise verdim. Genel manada memnunum ama ekstra bir artısını da göremedim. En çok kızdığım ise servis görevlisinin arabamı servisten çıkarıp bana teslim ederken yaptığı ani frenler ve hızlanmalardı. Ben bile arabayı hiç öyle kullanmamıştım. Adam resmen benim arabamla bana hava atmaya çalıştı :)

O görevliyi şikayet etmeliydin bence...:realmad:

Baran
08/01/2008, 11:38
Sıkıntı yaşadığınız servisleri bence 444 2255 nolu numaraya şikayet edin, türkiye genelinde fiat servislerinden memnun olanların sayısı oldukça az.

Benim aracım daha 980 kmde iken servise gittim sol kapıdan ses geliyordu kimse ilgilenmedi bende şikayet ettim ertesi gün telefon telefon üstüne, özrün bir bin para ama nafile soğudum bir kere, aracımın borcu bittiği anda fiat la bütün ilişkimi keseceğim..
zonguldakda ve ereğlide adam gibi servis yok.

Not: Kdz EREĞLİ fiat servisi ile ciddi polimik yaşadım.

ferruh25
08/01/2008, 14:43
Ben Erzurum çimenlerden özellikle Servis Müdürü Gürsoy Bey Ustalarimiz Nuhi Bey Ve De Adini Hatirlayamadiğim Arkadaşlardaan Buna Satiş Bölümündeki Alper Sedat Ve Murat Bey De Dahil Hepsinden Gördüğüm Yakin Ilgi Ve Alakadan Dolayi Teşekkür Ediyorum Memnuniyetimin Devam Etmesini Istiyorum

nicolas
26/01/2008, 17:29
Bende Orhangazi Teknik Oto Fiat Servisinden çok Memnun Kaldim Ilgi Alaka Süper Tüm çalişanlarina Tekrar Teşekkür Ederim.

volkanselvi
04/02/2008, 20:46
Sorunlarımı Edirne Özakıncı Serviste Edip Bey ve Bülent Beyler'e anlatıp randevu istedim. Randevu günümde bir aksaklık nedeniyle 2 saat geç gitmiş olmama rağmen aracı hemen aldılar. kontroller sonrasında lakırtı sesine neden olan parçayı (tıkırtı burcu) garanti kapsamında değiştirdiler. Yeni versiyon yazılım cd sini yüklediklerini, genel check-up yaptıklarını ön takım ayarı yaptıklarını yapılan işlemler kağıdını imzalarken gördüm. Hiçbir ücret talep edilmedi. Son derece kibar ve titiz davranıldı. Ayrıca benim söylemediğim arka plakalıktaki kırığı fark edip yerine hem ön hem arka yeni plakalıkları takmışlar. Sonuçta ben beyan etmemiştim. Yapmayabilirlerdi.

Sonuç olarak 100 üzerinden 95 benim puanım.
Teşekkürler ÖZAKINCI