PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Silecekler

PuNTo
08/09/2007, 14:34
Merhabalar benim öndeki sileceklerin ömrü bitmek üzere kullandığımda camı iyi temizlemiyor vede izler bırakıyor kullanılmayacak durumda değil fakat bende temiz cam takıntısı var soruma gelince eskiden en azından arka silecek gibi olanların yanlarındaki telleri söküp yeni lastik takabiliyorduk ama incelediğim kadarıyla önlerde böyle bir durum söz konusu değil şimdi ben bunları kendim değiştirebilirmiyim piyasadan bulablirmiyim ve piyasa ile servis silecek fiyatları nasıl serviste silecek değişimi için işçilik alıyorlarmı bu konuda yardımcı olabilirseniz sevininirim teşekkürler.

the_Algn
08/09/2007, 14:38
servisin değiştirme için işçilik alacağını sanmıyorum...Bende kışa girince değiştirecem normalde yılda bir değiştirin diyor. Gidip Bosch tan alacağım ...

dejavu
08/09/2007, 14:57
bence dişarda bulunur onlardan.. ve değiştirmesi aslında çok kolay servis işçilik almaz.. küçük bir mandalı var ordan çok rahat sökülüp takılabilir diye biliyorum. sanıyorum bir ara ben sökmüştüm çok kolay olmuştu ama uzun zaman oldu şimdi tam hatırlamıyorum. ve dediğim gibi bir dişarda araştır bence vardır sanayi gibi yerlerde..

PuNTo
08/09/2007, 17:33
Ali merhaba Bosh marka sileceği servistemi takıyorlar yoksa bizmi alıyoruz biz alıyorsak nereden temin edebiliriz ve ücreti ne olur standart sileceğe göre avantajları nelerdir teşekkürler

the_Algn
08/09/2007, 21:28
Ali merhaba Bosh marka sileceği servistemi takıyorlar yoksa bizmi alıyoruz biz alıyorsak nereden temin edebiliriz ve ücreti ne olur standart sileceğe göre avantajları nelerdir teşekkürler
bosch servislerinden temin edebilirsin...ben daha kaliteli diye alacağım...şu garanti olayı olamsa ...Hava filtresi , yağ filtresi , polen filtresi , fren balatalarınıda boschdan alacam ama...internet sitesinde fiyatları yazıyor...

şekerlioğlu
08/09/2007, 23:02
merhaba.ali bey yukarıda saydıklarınızı aynen bende düşündüm ama bosch'un sitesinden fiyatlara ulaşamadım,bana fiyatlara ulaşabileceğim sitenin linkini burada verirseniz memnun olurum.birde özellikle yağ filtresi tipini öğrenmek istiyorum,sizin bilginiz varmı acaba.

the_Algn
09/09/2007, 00:00
Bosch - Bosch Türkiye Anasayfa (https://www.bosch.com.tr/content/language1/html/index.htm)
girince solda Fiyat Listeleri yazıyor oraya girin
arama bölümüne istediğiniz ürünü yazın...örnek: yağ filtresi ..tüm markalar için gelir...

h k
09/09/2007, 00:40
benimkini araba yikatirken yikamaci cocuk parcalamisti.

büyük olan tarafi servisten aldim , takmasi kolay gerci servis taktiydi. cok zaman oldu rakam aklimda degil ama ya 17 yada 27 ytl sonu 7 ile biten bir rakamdi.

ceb_58
08/10/2014, 11:52
Hepsiburada.com dan 15 tl +5 tl kargo parası toplamda 20 tlye Dreamcar RBW silecek siparişi verdim. Sizce bu silecek nasıl? Ayrıca bu silecek elime ulaştığında lastiğini söksem orijinal sileceklere montajını yapabilir miyim?

Dreamcar Rbw Fiat Punto Grande 2005 Ve Sonrası Kasa İçin Muz Fiyatı (https://www.hepsiburada.com/liste/dreamcar-rbw-fiat-punto-grande-2005-ve-sonrasi-kasa-icin-muz-silecek-takim-650-mm380-mm-390001/productDetails.aspx?productId=otev8699963408170&categoryId=60003680)

tayfux
08/10/2014, 12:14
Hepsiburada.com dan 15 tl +5 tl kargo parası toplamda 20 tlye Dreamcar RBW silecek siparişi verdim. Sizce bu silecek nasıl? Ayrıca bu silecek elime ulaştığında lastiğini söksem orijinal sileceklere montajını yapabilir miyim?

Dreamcar Rbw Fiat Punto Grande 2005 Ve Sonrası Kasa İçin Muz Fiyatı (https://www.hepsiburada.com/liste/dreamcar-rbw-fiat-punto-grande-2005-ve-sonrasi-kasa-icin-muz-silecek-takim-650-mm380-mm-390001/productDetails.aspx?productId=otev8699963408170&categoryId=60003680)
aynısını astra aracıma aldım..güzel sıkıntı yok..direk montaj yapabilirsin..

AyBEROZ
08/10/2014, 15:48
bende geçen hafta bayramdan önce aldım aynısını hızlıal.com dan . kargo ile 20 tl ye geldi bende de. lastiğini sökmekle uğraşma hiç, komple değiştir. Gayet güzel .