PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yapı Kredi kasko araç temini

Golbasi
11/08/2013, 22:24
Merhaba araci yarin sabah servise birakicam tahminen 2-3 gun yatacak o sirada bana araba verilecegi soylendi, herhangi bi tahattut ya da farkli birsey şart koyarlar mi? yapikredi kaskonun verdigi araba modelleri bilen var mi?

cdogu
12/08/2013, 03:26
Kuvvetle muhtemel Albea,Linea tarzı araç verirler.

Teminat olmadı bende. Kaskom bir Rent A Car'la anlaşmalıydı. Gittim,kendi adıma aldım,sonra kasko kira bedelini ödedi. Sizde n'olur bilmem..

Yalnız Albea 1.4 Benzinli verirse almayın. Park yerine geri geri,araçta 2 kişiyken çıkmadı bu araç o derece hantal :D

Geçmiş olsun.

Motorola Atrix cihazımdan 2 aracılığı ile gönderildi.

outlife
12/08/2013, 09:24
valla aracınız neyse mümkünse aynından isteyin derim. ford mondeo ya ikame olarak gene mondeo vermişlerdi eresinler fordda. üstelik bir üst paketti. koç allianz sigortası vardı.

Golbasi
12/08/2013, 11:46
valla aracınız neyse mümkünse aynından isteyin derim. ford mondeo ya ikame olarak gene mondeo vermişlerdi eresinler fordda. üstelik bir üst paketti. koç allianz sigortası vardı.

Bana kredi karti sordular bugun herhangi bi ucret mi alincak arac icin?

outlife
12/08/2013, 12:34

valla motor yahut şanzıman arızasıydı tam hatırlamıyorum ama ikame araç için ekstra ücret alınmadı. ful kasko ise sizinki de alınmaz diye tahmin ediyorum.

cdogu
12/08/2013, 14:33

Kredi kartına belli bi miktar blok koyabilir abi. Aracı kiralamış ta depozito veriyormuş gibi. Aracı teslim ettiğinde kalkıyor o blok.

Motorola Atrix cihazımdan 2 aracılığı ile gönderildi.