PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kapı açık göstergesi sönmüyor yardım!

ceafag
07/08/2013, 23:35
Butun kapilar kapali olmasina ragmen uyari gostergesi sonmuy
or.yardmci olursaniz sewinirim.

cdogu
08/08/2013, 00:50
Kapı lastiklerinizi kontrol etmenizi tavsiye ederim. kapıya giden elektrik tesisat kablolarında bir sıkıntı olabilir.

Motorola Atrix cihazımdan 2 aracılığı ile gönderildi.

10ursbf
08/08/2013, 01:01
Hepsini bi aç kapat kardeş. Benim bir kere oldu. Bagajı açıp kapayınca düzeldi.
Bir de kendini bir tanıtıver tanışma bölümünde, daha bir hoş olur...

ceafag
08/08/2013, 12:51
Tesekkur edrm arkadaslar.kapilari acip kapadim ama olmadi.kapi lastiklerini kntrol edrm.ama pek umudum yok acikcasi.arabam punto 2006 fire active.2 ay oldu alali.Igdrda ogretmenim.suan bulunduğum yerde net cekmedgindn pek gremyrum.kusura bkmayn

Arrest
08/08/2013, 15:04
kontrol ünitesiyle alakalı elektronik bir sorun olabilir kapı aralarına falan su tutturduysanız yıkatırken ondan kaynaklanmıs motoru yıkattıysanız ondan kaynaklanmıs olabilir servise gitmenizi öneririm

aon
08/08/2013, 18:33
Aynı sorunu ben de yaşadım bütün kapılar kapalıyken ışık yanıyordu. Çok sürmeden farkettim ki kontağı çevirmeye çalışırken bagaj açma tuşuna basmışım ve bagaj kapağı açık kalmış :D ama sizin durum daha ciddi galiba kapılar açıkken araç ilk hareket ettiğinde sesli uyarı vermesi lazım vermiyorsa bagajın kilit sistemiyle ilgili bir durum olabilir.

mucar
09/08/2013, 10:23
Bagajdaki sensörü bozulan bir kaç kişi vardu forumda, ondan olabilir. Hatta nasıl tamir edildiği de yazıyordu, arama yapıp bakın isterseniz.

cezalandirici083454
12/08/2013, 15:12
Selamunaleyküm benimde başıma gelmişti. Birmottan bakımdan çıkardım aldım uyarı verdi servisçilerde şaşırdı. İçeri aldılar aracı kilit değişecek dediler. O anda oldu sonra garantiden kilidi değiştiler.