PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aracımdaki sorunlar. Lütfen acil yardım

kunal87
02/08/2013, 09:47
Merhabalar

2006 punto active aracımla yarın sabah sinop yoluna çıkacağımdan acil yazdım kusura bakmayın.

Ön takımdan kasislerden ve çukurlardan geçerken tak tak etmektedir.Motorcu baktıgında ön takımda bişey olmadığını ve direksiyon kutusunun arızalı oldugunu sölemektedir.Ekrana herhangi bir uyarı çıkmamaktadır.Aslında bu sorun beni çok fazla rahatsız etmemektedir.

Motorcu arabayı lifte kaldırdıgında şanzuman yagının akıttıgını gördük vidaları sıktı devam et dedi. Bu sorun beni yolda bırakırmı? Ne gibi sorunlar olur.

Hız 120 ve 140 dan sonra araba yolda gezmektedir.Rot balans çı üstün körübaktıgında ön takımda bişey olmadıgını belirtmiştir. Acaba rot balansla düzelirmi sizce?

Yardımcı olursanız sevinirim.

tyilgin
02/08/2013, 10:52
Valla bu yazıklarınla ben, bırak istanbuldan sinopa gitmeyi sadece servise götürmek için üzerine binerdim.
Ön takım konusu çok ciddi bir konudur. Ön takımlarından şüphelenilen bir araçla 50km hızda bile gitmenin akıllıca olmadığını düşünüyorum.

fotobelit
02/08/2013, 10:56
Bence bu aracın arızasını gidermeden yola gidilmemelidir.Sonra ne olacağı bilinmemektedir :) ..Şaka bir yana Kemal kardeşim uzun yola çıkmasan ok.de uzun yolda ne olacağı belli olmaz Allah korusun..Yaptır hem kafan hem aracın rahat olsun..İhmal etme..3 liradan kaçayım derken ALlah muahafaza söylemek bile istemiyorum..