PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu parçanın adını bilen var mı?

aon
02/08/2013, 03:11
Temsili resimde işaretlediğim aracın kaputla motor kısmı arasında kalan fitile benzeyen plastik parça kayboldu yeni farkettim. 4-5 ay önce amortisor takozu değişimi sırasında takılmasının unutulduğunu sanıyorum. Şimdi bana bu parçadan lazım internette araştırayım dedim ama bulamadım var mı adını bilen? Ne diye aratmalıyım? Kaput fitili? kaput contası ? Kaput lastiği?

cdogu
02/08/2013, 03:15
Abi kaput çarpmasın diye takılan bir lastik gibi.. Hiç farketmemişim böyle bir parçanın varlığını.

Oto. Kesin cevap yazacaktır. En kötü bu konuyu onunla paylaş. Bilgi akışı sağlanır.

Serviste de kesinlikle vardır ancak hem parçaya hem de,parçanın takılması gibi bir işleme ne kadar ücret talep ederler bilemiyorum.

Motorola Atrix cihazımdan 2 aracılığı ile gönderildi.

aon
02/08/2013, 19:17
Lineanın böyle bir parçasını buldum ama resimini benzetemedim gp nin parçasına

https://unluoto.com.tr/urunler/1709/motor-kaput-uc-fitili-linea

Arrest
02/08/2013, 19:23
fitil var orda işte adı fitil ama tam adı ne bilmiyorum. Kaput ızgara fitili olabilir :D

hakanka
02/08/2013, 20:26
hiç araştırma servise git göster montajınıda yapsınlar çok pahalı bişey olduğunu düşünmüyorum,zaten varsa sadece serviste vardır

Arrest
02/08/2013, 20:36
hiç araştırma servise git göster montajınıda yapsınlar çok pahalı bişey olduğunu düşünmüyorum,zaten varsa sadece serviste vardır

çıkma bulunur ya 10 15 liraya :))