PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Klima sorunu

omurkuru08
06/09/2007, 12:12
1 ay önce aracımızı tarsus boranlar yetkii servisine götürdük sağolsunlar arkadaşlar tanıdık hemen ilgilendler klimamız belli bi zaman soğuttuktan sonra sıcak hava veriyordu nese klimanın bi parçası ölmüş onu garantiden hallederiz dediler tamam dedik araç 2 gün yattı orda yaptık deyip çağırdılar nese klima şimdi nerdeyse şarkı söyleecek ötüp duruoo servisimizn ne kadar iyi olduğnu bi söyliym dedim böylece bi müşteri daha kaybettiler hayırlı uğurlu olsun....:vertag00::vertag00::vertag00:

SteinGP
06/09/2007, 16:25
benim klimada arada ıslık çalıyo gece yolda yalnız giderken iyi saatte olsunlar filan geldi galiba diyorumdumda alıştım artık arada ilk açtığımda ıslık çalmasına :)

Halook!!!
06/09/2007, 16:35
benim klimada arada ıslık çalıyo gece yolda yalnız giderken iyi saatte olsunlar filan geldi galiba diyorumdumda alıştım artık arada ilk açtığımda ıslık çalmasına :)

Can kardeşim sana kötü arabayı kakalamışlar galiba.Abicim git götür servise biraz şarla oralarda.Benim arabayı mahvettiklerinde Enriko Alibertide bi şarladım artık yamuk iş yapamıyorlar.

fatihsen67
07/09/2007, 11:02
Benim klimamda bazen ıslık çalıyor. Ama genelde gürültülü çalışıyor. Özellikle 1. ve 2. viteste .İki ayrı servise gösterdim adamlar normal dedi. İlk fırsatta 3. servise göstermeyi düşünüyorum...

Sword1977
07/09/2007, 15:20
ıslık çalıyorsa fazla gaz basmış olabilirler veya genleşme valfi arızalıdır

1 ay önce aracımızı tarsus boranlar yetkii servisine götürdük sağolsunlar arkadaşlar tanıdık hemen ilgilendler klimamız belli bi zaman soğuttuktan sonra sıcak hava veriyordu nese klimanın bi parçası ölmüş onu garantiden hallederiz dediler tamam dedik araç 2 gün yattı orda yaptık deyip çağırdılar nese klima şimdi nerdeyse şarkı söyleecek ötüp duruoo servisimizn ne kadar iyi olduğnu bi söyliym dedim böylece bi müşteri daha kaybettiler hayırlı uğurlu olsun....:vertag00::vertag00::vertag00:

nyesilyurt
07/09/2007, 22:51
arkadaşlar bende klimadan ıslık sesi geliyordu.valf(yanlış hatırlamıyorsam!) denilen bir parçayı değiştirdiler sorun halledildi. ama halen hafifte olsa gürültülü çalışıyor.buna alıştım neyse ki. asıl sorunu kışın yaşıyorum.sağ taraf az ısıtıyor... çok uğraşıldı ama çözülemedi. artık lanet olsun diyorum ve bu kışın ne yapacağımı düşünüyorum..

Ziyaretçi047
09/09/2007, 00:57
boşver ya sen solda oturuyorsun :P

ayhan 06
01/10/2007, 01:47
:tooleet0:benim gp ninde klimada hıslık calıyordu gazını boşaltıp 1 saat makinaya bağladılar tekrar gaz bastılar simdi düzeldi iyide soğutuyor 1 ve 2 vitesdeki klima acıkken gelen sesin servis cevabı ise klima komprosörü dediler 3 4 5 6 vitese gidiyor ses...

baskentli2006
01/10/2007, 04:32
arkadaşlar ben meslek olarak iklimlendirmeciyim bu bahsettigimiz ses.klimanın üfleme fanı benimde aynı sorunum var ama bana kalırsa elletmeyin servise.fan ayakları rulmanlar daha uzun ömürlü olsun diye titresim lastiğinden geliyor ulasıp elinizi koydugunuzda kesiliyor...herkese kazasız günlerr

mezzaluna
28/06/2009, 17:06
Abi boranların tarsusta yetkili servisi var mıydı ya??