PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aksesuarlar Alışveriş Sepetim

rafetkurt
25/07/2013, 10:41
Merhabalar, Arkadaşlar bunları daha ucuza bulucağım yer yokmudur 76 TL + 5 TL Kargo : 81 TL'ye geliyor bunlar bana? indirimde yapmıyorlar.. :surrende:

kemal oto'da ;
Punto Evo Abarth Logo Ön damla yapışkanlı 1 Adet
Abarth Jant Göbeği damla yapışkanlı 1 Adet
Punto Evo Abarth Logo Arka Dokunmatik damla yapışkanlı 1 Adet
Punto Evo Sol Ayak Dayama 1 Adet

daha uygun nerde vardır bunlar?

1923qw
25/07/2013, 10:48
Daha uygununu hiçbir yerde bulamazsın daha geçen gün punto evo ayak dayama paspas daylight gündüz farları pedal seti flan aldım abarth logolarada baktım Mehmet abinin Bravoda adam bildiğin orjinal logoyu yapmış parasını hakeden logo çalışmaları olmuş ve alacağın malzemelerin aracına uygunluğundan emin olabileceğin tek adreste kemal oto :)

cck1
25/07/2013, 11:08
Daha uygununu hiçbir yerde bulamazsın daha geçen gün punto evo ayak dayama paspas daylight gündüz farları pedal seti flan aldım abarth logolarada baktım Mehmet abinin Bravoda adam bildiğin orjinal logoyu yapmış parasını hakeden logo çalışmaları olmuş ve alacağın malzemelerin aracına uygunluğundan emin olabileceğin tek adreste kemal oto :)

ayrıca gayet temiz ve titizlikle yapar işlerini kendin kadar güvenebilirsin

rafetkurt
25/07/2013, 12:51
ya doğru diyorsunuzdur arkadaşlar'da sonuç itibariyle baktığınız zaman damla yapışkan yani maliyeti 1 tl :) 20 tl hadi ayak dayama eywallah'da diğerlerine çok para gibi geldi bana en kaliteli baskı bile bugun maliyeti 2 tl........ ondan dedim arkadaşlar...

07VE296
25/07/2013, 12:57
damla yapışkan dediğin aslında pahalı birşey tek tek yaptırmaya kalktığın zaman fiyat uçuyor ben de yaptırmıştım abart logo ön ve arka için bana maliyeti 20 tl olmuştu..beni yanlış anlama niyetim kemal otoyu korumak değil senin bilgilenmeni istedim kardeşim...

rafetkurt
25/07/2013, 14:15
damla yapışkan dediğin aslında pahalı birşey tek tek yaptırmaya kalktığın zaman fiyat uçuyor ben de yaptırmıştım abart logo ön ve arka için bana maliyeti 20 tl olmuştu..beni yanlış anlama niyetim kemal otoyu korumak değil senin bilgilenmeni istedim kardeşim...

tabikide benim anlatmak istediğim'de bu adamlar toplu sipariş geçiyor maliyet çok düşüyor adamların işi bu ne biliyim kargo ücretsiz yapsalar ya da havale eft satışlar'da %5 indirim yapsalar online satış'da yaptıkları hiç bir satış stratesi yok.

diğer satış sitelerinde indirimler ödeme kolaylıkları kargo vs var yok hiç bir artısı yok adamlar işine gelirse mantığında giden şirket gibi geliyor bana..

daha farklı şeyler olabilir 3 alan 4 üründe %25 indirim gibi ne biliyim bizde online satış sitesi işletiyoruz ama müşterilere çok jestler yapıyoruz müşteri kazanmak cok önemli.........

cemdogu
25/07/2013, 14:54
Kemal oto? Femoli ? Mehmet abi :O :D

Benim bildiğim kemal oto, parçayı en ucuz bulabileceğin yerlerden biri.ayrıca ürünlerinin arkasında duran bi firma.forumumuza da üye.hatta üye ne kelime :D Basın-Yayın sorumlusu olarak yetkili.

Çoğu soruna forumda çözüm bulur, yardımcı olur. bu parçaları daha ucuza, arkasında duran bir satıcıyla beraber bulabilirseniz tercih edin direk...

cdogu
25/07/2013, 19:01
Daha uygununu bulur musun bilmem. Ama Kemal Oto gibi ürününün arkasında duran bir firmadan alışveriş yapma ayrıcalığını hiç bir yerde bulamazsın. Buna imzamı atarım :)

Geçenlerde forumdan bir arkadaşın uygulama hatası sonucu dahi(düzgün uygulama ile güneşte vs. sararma yapmayan bir ürün.ancak düzgün uygulamayla) ürünü sorgusuz iade alıp,yenisini ücretsiz gönderdiğini biliyorum. :)